Velikonoce (trochu opožděně)

10. dubna 2013 v 15:29 | *Geminy* |  Můj svět
Po dlouhé době opět zanechávám zprávu o mé maličkosti. Stále to ještě jde, do školy chodím a "pilně se učím", bydlíme v teple, ale kamarádi nám zahřívají místo pod mostem. Teď budu hláset jen pozitivum. První zní taktož :D. Postoupila jsem v soutěži Lidice do druhého kola. A to druhé co mě potěšilo byla pochvala za můj teneční "talent". Pochvály mě jedna holka ze skupiny, což není nic paf, ale byla to holka, která má každý trénink nějaký keci na to, jak to děláme špatně, jak se nesnažíme. Málem mi ukousla hlavu, za to, že jsem místo soutěži dala přednost rodině. Jakej génius organizuje soutěže přes svátky? Dneska se už se není čemu divit. Vždyť lidi (alespoň moje generace) by nejradši neslavila ani Vánoce, kdyby se nerozdávali dárky, pochybuju, že by je slavili. Jsem ráda, že jsem tak učinila. I kdybych na soutěž jela, stejně by nám vytýkali, jak jsme to spackali a kvůli tomu nepostoupili. Naštěstí v naší kategorii byly pouze 4 skupiny, tím pádem postoupili všichni. Tahle soutěž se konala v Ústí,ale ta co se konala v mostě v neděli, tak na tu jsem nejela. Ráno nás navštívili známí a skvěle jsme se bavili, až do čtyř. Chudák babička nás čekala v tu neděli na oběd a my dorazili kolem pátý, dali jsme si večeři a zbytek dne strávili u filmů a popíjeli vínečko. Druhý den na Velikonoční pondělí jsme zašli tradičně na raní mši a po ní se jelo kd ruhé babičce. Brácha, táta a strejda sebrali košíky a pomlásky a udělali si exkurzy po vesnici. My s mamkou, tetou a a babičkou čekali na koledníky. Nikdo nepřicházal a na mě padala únava. Konečně asi po dvou hodinách přišla skupina omladiny, jak hlásala teta s dalekohledem v ruce (FBI vesnice :D). Skupina mladých krasoňů v mém věku, přeci jenom se výlet za príbuznýma vyplatil. Přišli i s ožralým sousedem, který nás lapil do svého vyprávění, které nemělo hlavu ani patu, takže jsem se jen držela ať nevyprsknu smíchy. Jediné co jsem pochytila bylo jak kdysi dělal řecko-římského zápasníka. Místo toho, aby mě kluci osvobodili ze zajetí blouznivce, se řechtali na celé kolo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeny Jeny | Web | 11. dubna 2013 v 8:19 | Reagovat

Tak to ti moc gratuluju - jsi prostě talent! Dokonce i na tančení, což je úžasný. :) Moc Ti to přeju. Je skvělý, že se věnuješ nějakýmu sportu a jezdíš i na soutěže - tak to má být. :)
Koukám, že Velikonoce jsi měla zajímavé. :D Ten ožralej soused, to je teda něco. Připomíná mi to našeho dědu - ten když se napije, tak kecá taky takový blbosti a nejhorší je že tu pusu prostě nezavře. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama