Březen 2013

Výstava fotografií - Jak vidíme Louny

20. března 2013 v 16:38 | *Geminy* |  Můj svět
Ještě žádné takové výstavy jsem se nezúčastnil a teď jsem byla jednou z její hlavní součástí :). Jednoho večera jsem si před spaním představovala, jak by asi taková výstava mohla probíhat. Lenka nás žádala abychom zkusili vysmyslet nějaký proslov. Znáte to, nejdříve nevíte co chcete říct. Když už si teda v hlavě promyslíte, co asi tak řeknete musí to mít hlavně hlavu a patu. Něco spatláte a sepíšete a když usínáte ještě vám hlavou probleskují útržky myšlenek a v tom ... Vás to popadne sáhnete po tužce a papíru. Píšete, píšete a píšete, už to není proslov, ale úvaha. Něco z toho vniklo, to něco bylo od srdce a líbilo se. Dala jsem to Lence a ta to zakomponovala do proslovu, který však rozdělila mezi nás všechny. Což mě zpočátku lichotilo, ale některé pasáže (ty srdeční) přidělila jiným. Takže musel nastat změna. Celý jsme to překopali a proslovi si jinak rozdělili. Bohužel proslov byl při čtení slyšet akorát v první řadě, ponaučení pro příště - KŘIČET :D. Výstava se líbila o mě o to víc, když jsem zjistila jak se ostatním naše tvroba líbí a nejvíce Davídkova a moje. Ok vytahovat se není hezké, ale zahřeje to u srdce, když vaši práce někdo pochválí, ocení. Inspiruje vás to a dodává energii, protože vás utrvdí v tom, že to co děláte má nějaký smysl. Teď už nějaké fotky :D. Z vernisáže a tvorby

Merlin, VELKÝ čaroděj

20. března 2013 v 16:14 | *Geminy* |  Photography
Abych to tu trošku opět rozhýbala, zveřejňuji fotku vířecího společníka :)


Focus třetí vydání

12. března 2013 v 18:27 | *Geminy* |  Můj svět
Někdy máte perfektní text, ale těžko se vám vymýšlí vystihující a trefné pojmenování a někdy máte námět na super článek, ale už nevíte jak ho okecat. Nejlépe tak, aby nezbylo žádné bílé písmem nezaplněné místo. Nejhorší však je, když si vymyslíte projekt, ale už nemáte čas a ani nápady jak ho zrealizovat, jako takový časopis. Jsem dočista ponořená v hromádkách a šanonech, které v sobě nesou popisky s aktuální módou, s tím co mě zaujalo nebo vyburcovalo k zamyšlení. Tak strašně jsem si přála vydat toto číslo v čas, nejlépe v prvním týdnu započatého novým měsícem březnem. Dochvilnost není moji silnou stránkou. Ale i tak doufám, že se vám číslo zalíbí. Vést časopis nebude záležitostí jedné osoby, už chápu proč se do takové realizace shání kreativní team. A proto pokud máte zájem, budu jedině ráda, když se někdo zapojí. A pokud chcete, ale nevíte o čem psát, můžete si vybrat jednu z 27 rubrik (tolik jsem ji včera napočítala, samozřejmě v tomto čísle je neuvidíte, jelikož jak říkám, nestihla jsem to, ale je jednou se mi snad povede číslo přesně
tak jak ho plánuju :))

FOCUSStreet dance

Oj, jo,joj... Celý jsem to pos¤ala. Co se dá dělat. Jsem dřevo a tele v jednom. Normální člověk, by těsně před nástupem na parket nejel sestavu pořád dokola, ale snažil by se být co nejvíc odpočatý, aby to pak udejchal. Jenže já jsem se tak bála to nezkazit, že jsem si ty nejtěžší části opakovala pořád dokola a když se šlo na řadu, ke konci už jsem nemohla. Videa a fotky jsou. Video neukážu :P Tak nějak jsem to tam kazili všichni i trenéři, sestava je hezká, postavena hlavně na tvarech, ale strašně rychlá i když se to nezdá. Jestli budu chtít v tanci pokračovat, měla bych zamakat na fyzičce. Zkončili jsme na druhém místě ze dvou :D Moje první medaile! :D

V rychlosti

3. března 2013 v 15:50 | *Geminy* |  Můj svět

Konec v nedohledu

Mám snat rozpracováno X "projektů", scénáře, příběhy, články, fotky. Doufám, že se dočkají svého dokončení :).

Focus

Toto číslo bude mít spoždějí a méně stran oproti minulému číslu. Zato jsem si ale na něm mákla jak po stylistické tak i po grafické stránce a doufám že se vám zalíbí a obohatí vás o nové informace.

Fotografie

Focení mě vážně nadchlo. V hlavě se mi rodí tolik námětů na fotky. Doufám, že v nejlbližší době jeden z nich uskutečním. Zatím si je do detailu snažím zapsat do bloku, abych nezapomněla :). Kromě toho budeme mít 13.3. výstavu fotek. Těším se, každý z nás si musí vymyslet proslov, já už ho mám skoro napsaný, tak snad dojme k slzám :D. Ve čtvrtek jsme právě stříhali vytištěné fotky a vypadají neskonale dokonale, líp jak v počítači.

Street dance

Aj, aj. Elitery se blíží a já sestavu neumím. Jsem fakt šnek a kroky do písničky nestíhám. Holky však řekli, že když to zkazím, tak se nic neděje. Je to jen místí soutěž, kde to kazí všichni. Uklidňují slova, vědět, že snad nebudu jediná kdo to pokazí. Přesto nejlepší by bylo, kdyby jsme to alespoň ten den zajeli bez chyby.

Škola

Proplouvám jak se dá a když se mi před cestu postaví ledov, snažím se ho obeplout. Zatím přemýšlím nad obory spojené s psychologií a uměním. Uvidíme kam mě vítr zavane. Nikdy nevíte. Svoji budoucnost můžete mít naplánovanou do detailu, ale přijde rána osudu a vše se obrátí vzhůru nohama, ocitnete se úplně někde jinde, kam by jste nevěřila, že kdy vkročíte.


Události za poslední měsíce:

Ani jsem se nepochlubila, že jsem vyhrála sadu Playboy VIP. Před Vánocemi vyhlásili soutěž o Noci svého života a náhodným vylosovaným přidělili balíček se sprcháčem, parfém a deo.

jarní prázdniny - Tachov, "hory" - přimda
exkurze - Praha - Národní muzeum - výstava Monarchie
- muzeum Karla Zemana
Co mě čeká: muzikál - Praha - Kapka medu pro Verunku
tanec - 10.3. Elitery
výstava - 13.3. Fotky

Každý z nás má v sobě dravou šelmu

3. března 2013 v 15:38 | *Geminy* |  Photography
Jen je potřeba vědět jak ji v sobě vyvolat. Někteří to mají snažší, jsou šelmami od přírody, ale v jiných šelmy ještě dřímou a číhají, protože čekají na správný okamžik, kdy se projevit. :)