Ten list s číslama od 1 do 5 co nic nedokazuje.

1. února 2013 v 21:32 | *Geminy* |  Můj svět
Aneb jaké bylo vysvědčení? Já ho vlastně (ne)dostala. Sice po dopsání testu mi známky uzavřela, ale nějak se to nestihlo dopsat a vytisknouu, takže mám jen výpis. Jedničky, dvojky a dvě trojky, od koho jiného než od naší milovaný třídní. Dobře není zas tak špatná, je spravedlivá, ale nemusela mi dát čtverec z té podělaný laborky a tím mi (určitě naschvál) změnit průměr. No co, známky jsou stejně úplně nelogické, jste hodnocený za to, co si dokážete zapamatovat ne za to, jak s t informacemi dokážete pracovat a využít je.

Novinky:
1. Ještě stále chodím na streetdance a pomalilililinku se to zlepšuje. Čeká nás první místní soutěž ELITERY, no potěš moji řiďku, protože to asi psychicky nezvládnu. Není to jako ty akademii, a určitě to není jako ta moje poslední (teď se musím pochlubit) vlastno myšlenkářsky vymyšlena a z realizována s pomocí dobrých duší. Kdy jsme mohli na scéně měnit scénář a choreografie (opět se chlubím), které jsem vymyslela, nebyly tak rychlé jako teď. Já jsem fakt HLIMEJŽĎ, možná ladný balet by mi šel, ale s tí jsem měla začít už v raných letech mého dětství. Ale aspoň, že stále na tréninky chodím, držte palce, ať se to naučím a neudělám ostudu sobě a týmu.
2. Fotografický kroužek je fakt bomba, konečně můžu realizovat nápady a jsem moc ráda, že je okolí ocení a navzájem si v realizaci pomáháme. Právě včera ve čtvrtek jsem se od naší učitelky dozvěděla, že paní ředitelku zušky moc mrzelo, když jsem přestala chodit na výtvarku. Protože jsem byla moc talentovaná. Páni a já si myslela, že kreslím jako každý druhý. Dneska jsem to řekla mamce a ta nadhodila, že jak jsem chodila ještě k jednomu pánovi (to bylo po tý zušce, kdy jsme se rozhodla zkusit jiný prostředí), který nádherně kreslí a umí to naučit, Tak jim několikrát volal, po tom co jsem i jeho hodiny opustila, proč jsem přestala, že jsem talentovaná. Jsem fakt idiot! Já vím, že to z ní namyšleně, povýšeně a vytahovačně, ale když vás chválí rodiče, tak je to správně, protože jsou to vaši rodiče, milují vás a líbí se jim každý váš výtvor nebo učitelé ve škole (no na základce), ti zase oceňují vaší snahu a zapálenost. Když to říkají vaši přátele, tak to zní nuceně a falešně no a když jsem potřebovala slyšet názor od člověka, které mu jsem fakt věřila, že bude upřímný, z mohl se na větu typu: ,, Jít na uměleckou školu, je jako odsoudit se k životu chudáka. Musela by jsi být fakt talent, aby jsi prorazila." Od té doby jsem tvořila, ale jen tak pro radost. Možná i pro to, abych dokázala že na to mám, ale stále více jsem na svých výtvorech hledala chyby, bylo jich tak moc a ke všemu jsem viděla na internetu a na vašich blozích tak skvělé a skvostné práce, s těmi bych se nemohla srovnávat a k tomu všemu jste mladší jak já.
3. Ne že jenom tancuji, ale i cvičím (zpevňuji postavu - jedno z mých předsevzetí). Víte jak se říká, co můžeš udělat hned neodkládej na zítřek. Když se rozhodneš něco dělat, tak začni teď. No a já začala a den kdy jsem měla mít trénink (středa), nedoufala jsem, že by to hodinový cvičení mělo nějaký účinek. Navíc jsem byla 14 dní nemocná. Jen jsem se válela v posteli, spala, četla. A najednou jsem zasadila tělu ránu. Večer o trénink jsme skládali kroky, novou variaci a kousek sestavy no a to jsme furt skákali, nahoru dolu, nahoru dolu. Ještě teď se nemůžu hnout. Doufám, že to do neděle přejde, jelikož máme trénink od 11 do 17 hod. Hlavně se to všechno musím pořádně naučit, dneska ráno se u mě kvůli tomu zastavila T. a doučovala mě kroky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ MiMi ~ ~ MiMi ~ | Web | 2. února 2013 v 9:55 | Reagovat

Držím palce ať se ti na té soutěži daří :) To se máš, že ti malování tak jde ;)

2 Jeny Jeny | Web | 6. února 2013 v 16:35 | Reagovat

Já měla podobné vysvědčení. :) A také sdílím ten názor, že známky na výzu zdaleka neříkají nic o tom, jestli člověk opravdu chytrý je nebo není. Ale s tím se nedá nic dělat... :(
Je super, že chodíš na streetdance. Držím palce při té soutěži, to určitě zvládneš. Pokud to máš nacvičení, tak není čeho se obávat. :)
Je skvělý, jaký máš přístup k fotografování. Je vidět, že tě to vážně baví a že jsi hotový talent. :) A když to říká už i ta ředitelka, tak jsi opravdový mistr! :) Vždyť i já vím, jak ti to jde, když jsem občas hodíš nějakou tu fotku. Jsi prostě skvělá! ;)
Jojo, skákání - největší spalovač tuků. To vím ze své zkušenosti, ale bohužel, jak píšeš, máš brzy tělo nadranc. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama