Noc přání se blíží...

24. prosince 2012 v 15:27 | *Geminy* |  Můj svět

A už se to blíží! :) Stihli jste všechno co jste měli nebo chtěli? Já bohužel ne, nestihla jsem nakoupit dárečky rodičům :'(. Věděli jste o tom, že můžete mít angínu, aniž by jste o tom věděli? Jo, tak mě "naštěstí" bolelo v krku. Zašla jsem ve středu ráno k doktoru, jelikož nám odpadla první hodina. Přijdu jako první a na řadu jdu skoro jako poslední na jednu stránku mi to vyhovovalo, protože jsem druhou hodinu měli psát test z francouzštiny (bohužel se mu nevyhnu ani po Vánocích). A nakonec jsem nešla do školy vůbec, ale rovnou mazala domu do postele. Já se cítím teda skvěle, ale můj organismus asi ne. Volný čas jsem chtěla využít na tvorbu fantasy dessignu, ale nějak to nedopadlo podle představ, než jsem dessign nastavila, uběhli 2 hodiny. Není nad jednoduchost! Snad se vám líbí tenhle vzhled :)

Rodičům jsem tedy dárky kvůli angíně koupit nestihla, ale měla jsem lepší nápad. Napsala jsem dopis jménem Ježíška, vymalovala, srulovala jako pergamen a ovázala stužkou, nakonec jsem do ruličky vložili penízky. Upřímný dopis, ještě že mě ta múza ráno políbila, když jsem jej psala málem jsem se přitom rozbrečela a u srdce takový krásný hřejivý pocit měla, snad se bude dárek líbit!

Dnešek jsme započali královskou snídaní! Maminka si přivstala a udělala lívance s horkým ovocem, čajíčkem ze sušeného ovoce a džusík :P Už se těším na večer. Žádné dárky nepotřebuji ten, který jsem si celý rok přála se mi splnil, a to, že budeme na štědrý den všichni spolu, den bez hádek a vyjčitek, plný smíchu, radosti a lásky :)

Minulý rok jsem si při štědrovečerní večeři přála, abychom zažili jaký to je, když chytne stromeček :D No taky, že se stalo. tentokrát bych chtěla sníh, který by vydržel celý týden!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jeny Jeny | Web | 24. prosince 2012 v 15:44 | Reagovat

Jasně, ten design je moc pěknej, líbí se mi. :)
Tak ať se co nejdřív vymarodíš, angína na Vánoce to není moc dobrý :( Ale z toho se brzy dostaneš a na Silvestra to rozjedeš, ne? :D
Jsi jedna z mála lidí, které mají Vánoce založené především na té "duchovní" podstatě a né na dárcích a starostech. :) Když si tak čtu tvé řádky, tak si říkám, že jsi opravdu má spřízněná duše. Vše prožíváme tak podobně :) akorát já mám větší problém to vyjádřit, neumím vyjádřit city ani pocity, tak jako ty :)
Takže Ti přeji ty nejkrásnější Vánoce, žádný stres ani starosti, a šťastný vstup do nového roku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama