Taneční třetí hodina

23. září 2012 v 13:36 | *Geminy* |  Můj svět
Poprví jsme přijeli jako poslední, na druhou hodinu jsme přijeli jako první a na tu třetí jsme přijeli akorát :D. Ale stále mám před tanečním trému jako bych tam šla poprvé. Tuhle hodinu jsme se málem pozabíjeli a já svému tanečnímu partnerovi nechtěně podkosila nohy :D. Dělejte malé krůčky, to se řekne, když meříte 174cma váš partner přes 2 metry. Co se dá dělat, parket pro 30 párů a nás je tam 50. Co budeme dělat na věnečku, kdy každá bude mít bílé šaty s obručí, nevím :D. Jedno vím jistě už teď, nesnáším polku! Mluvíme a nemluvíme, mluvíme a nemluvíme, mluvíme a nemluví, a teď přejdeme do standartně latinského (?) držení a zase mluvíme a nemluvíme, .... Lektorka diktuje kroky pánům a já si pro sebe říkám zrcadlový směr, pro ně levá, pro mě pravá. Tahle hodina byla prootočkována, ke každému naučenému tanci ve volném držení jsme přidali otočky a přešli na držení klasické.

Sobotu jsem chtěla zasvětit biologii, ale nějak jsem neměla chuť (jako bych ji někdy k učení měla), ale dneska jsem si to vynahradila a od desíti ráno jsem si pomalounku četla 32 A4 na test a skončila jsem až v jednu, akorát na oběd. Teď si dávám pauzu a potom se na to podívám znova, tentokrát si to přečtu v učebnici, respetive ve třech učebnicích... Čtu si jednu větu alespoň desetkrát a stejně tomu nerozumím. Třeba fotosyntéza světelná váze, která se skládá ze tří fází. Temnostní fáze, ta skládá z dalších třech fázích + reakce . A nejhorší je, že ve výpiscích mám pojmy z minulého roku a jelikož už nevím co znamenají, budu si muset najít čas a znovu si vše připomenout. Uch..

Tento týden je ten nejsuprovější, kromě toho, že je v pátek státní svátek, odpadánám zítřejší odpoledka. Škoda, že nám zůstává ta úterní - dvouhodinovka vojenského výcviku - tělák :X. A taky nám odpadá plno hodin. Když nebudu počítat písemky, tak je to dobrý týden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 29. září 2012 v 14:07 | Reagovat

Téda, koukám, že když jsem nechodila na taneční tak jsem o hodně přišla. :D Ale aspoň pak na maturáku nebudeš koukat jako puk (jako já :D).
Jojo, fotosyntéza je dost obtížná. Je dobrý si napsat třeba takovou stručnou osnovu a naučit se jí - aby si se v tom neztratila - a pak zacházet do podrobností. Mně to tak pomáhá. :)
Je skvělý, že máme v pátek volno - já jsem ho využila tím, že jsem jela do Prahy na noc vědců, musím o tom napsat článek. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama