The amazing Spider-man

16. července 2012 v 17:21 | *Geminy* |  Můj svět
To se mi snad jenom zdá, co je za roční období? Podzim? Mám ráda déšť, ale ten svěží, letní. V pátek jsme jeli pro bráchu na tábor. Doufám, že pojede i příště, tak hezký vedoucí jsem neviděla dlouho :D. Návrat jsme oslavili sobotní návštěvou kina. Zašli jsme na the amazing Spider-man a příští týden jdeme na Batman temný rytíř povstal :). Fakt super film, lepší než ten starý spiderman, akorát mě naštvali s tím, že nemůže sám vytvářet pavučinu :/. Nebýt bráchy, tak nemám o žádných hrdinech přehled. V lásce mám Ironmane, vlastně spíše toho herce a jeho charisma a vtip, oblíbila jsem si i Kapitána Ameriku, taková něžná duše s hordou svalů. Včera jsem s bráchou počítala kolik znám hrdinů a celkem jsem jich napočítala asi 10 :D. Jen škoda, že většina je amerických, teda až na Zora, kterého jsem tam samozřejmě taky připočítala (pravda příběh se odehrává ve Španělsku, ale výmysl je to myslím americký.) Jelikož tábor se nachází v Osečné, což je hned za Hamrem. Strašně jsem se těšila, že přespíme, mamka plánovala výlet do lesa na borůvky a že se ještě zajedeme podívat na nějaký zámek nebo hrad, bohužel hlásili bouřky a tam když je bouřka, tak je to jako by se blížila apokalypsa. Když už jsme projížděli Hamrem, chtěli jsme se zastavit na nějakou večeři, cesta od nás tam trvá dvě hodiny a už bylo sedm, tudíž by jsme přijeli kolem deváté a brácha zase myslel na jídlo. Zastavili jsem dole u jezera, kde měli vyvěšenou reklamu. Dělali nějakou vestavbu, takže jsme nemohli zajet k restauraci úplně, šli jsme tedy pěšky směr les, já šla jako vždy napřed dojdu k bráně a tam zákaz vstupu restaurace uzavřena :D. Tak nic, zajeli jsem si do Stráže na zmrzlinu. Jediné místo, kde prodávají přes 60 druhů zmrzlin. Dala jsem si marcipán, turecký med, pendrek a nějaký něco bianco a nechala si je zalít horkou čokoládou. Ty první dvě byly fakt vynikající, ale ten pendrek mi moc neseděl. Bydlet tam, tak mám každý den jinou kombinaci. Dokonce mají příchuť mojita, másla, sýru, mentolu, mají i špagetovou :D. V tomhle počasí se fakt nedá nic dělat, jen koukat na film a číst si. Nevím co je lepší jestli bouřky a déšť nebo dusno a 30°C. Jo a mám nového miláčka, táta měl kdysi stejný koníček, fotografování, mám straší zrcadlovku, je fakt krásná ještě na film, tak uvidím, jestli s tím něco vyfotím a povede se. Právě se pročítám knihou o fotografování, a jelikož je to straší vydání, tak píší i o těchto zrcadlovkách :)

Scháním teď bednu na mikrofón no a mikrofón k tomu, hledala jsem na bazaru, ale to co hledám nemají. Kombo nechchi, neřehluší celou kapelu, teda přehluší, ale to potom stojí přes 8 tisíc. A taková investice mi za to nestojí. Kdyby jste někdo o něčem věděl, budu jen ráda :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | 31. července 2012 v 14:00 | Reagovat

Jé, tak to ti závidim, chodit s bráchou do kina... :D To u mýho bráchy je spíš takový, že si žádný z toho seznamu nevybere. :D Je moc náročnej... Kolikrát si třeba vybere ale vstup na ten film je až od patnácti, takže má smůlu... :D
Děláš si srandu? Přes 60 druhů zmrzlin? No to je hotovej ráj! :D :D
Tý jo, ta příchuť tureckýho medu - to bych si možná dala taky... :)
Týjo, tak s tím pak zkus něco vyfotit a určitě nám to sem šoupni, ať se pokocháme. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama