První dny prázdnin

1. července 2012 v 18:35 | *Geminy* |  Můj svět
Moje první vysvědčení s horšími známkami než je dvojka :D. Asi už týden dopředu jsme věděli, kdo co dostane, vyselo to na bakalářích. Taky milujete tenhle systém, kam můžete vložit známku s určitou vahou od jedné do desíti? Budu si muset vypracovat na příští rok plán, protože tohle je totální nesmysl. Ony neexistují jen jedničky, dvojky nebo pětky, ale i jedničky s váhou jedna, jedničky s váhou sedm,…… Co jsem nakonec dostala? Čtyři 3 a Čtyři 2, jinak samý. Ale jelikož jsem se o dost zhoršila, musela jsem dělat 43 dřepů, ještě teď mě bolej stehna. Po škole jsem zašla se třemi spolužáky, s těmi, kteří semnou chodili i na základku, právě na základní školu a pochlubili jsme se vysvědčením. Prý jsem šikovný i s těmi trojkami. Potom jsme se rozešli a já s V. jsme zašly do školky, taky se pochlubit a dostali jsme i bonbónky :D. V jedenáct se šlo na oběd k Černému Koni. Z celého počtu lidí ve třídě, nás přišla půlka a myslím, že ta dobrá. Já jsem si to teda bavila. Chudák H. objednal si jídlo a nakonec na něj zapomněli, jako jedinej hladovej nedostal svůj oběd a všichni jsme už byli najedený. Ale uměl si poradit že, kradl mi americký brambory z talíře. Radila bych jim dávat menší talíře, protože když dají tak velký a na to porci o hmotnosti 150g, vypadá to, jakoby šetřili. Bylo to dobrý, štěstí, že jsem nesnědla ten alobal, co se jim tam zapletl, mohla jsem objednávku reklamovat, ale všimla jsem si toho dřív, než jsem maso strčila do úst.


Konečně volno a já si budu užívat 14 dní bez svého spolubydlícího (bráchy). I když za týden se bude nudit a nebudu se moc dočkat, až přijede a zase se budeme opět hádat a dohadovat a budu mít do koho rejpat :D. Dneska jsme jej vezli na tábor do Osečné, což je hned za Hamrem nad jezerem (směr Liberec), Asi po X letech jsem viděla lidi, které jsem vídala vlastně od malička. Do Hamru jsme jezdili s babičkou, dědou a tetou dost často, miluju to tam, jen mě mrzí, že se tam dostanu max. tehdy, když jedeme do Liberce. Pamatuju si ty dva kluky jako malý tyčky do betónu a teď, tomu jednomu je 19 a druhému 15 :D. Za 14 dní jedeme opět a přespíme. Cestou zpátky domů jsme se zastavili v Zákupech. Mají nádherný zámek, ten interiér je nádherný, všechen ten barokní nábytek, renesanční a barokní malby, porcelán a dokonce měli i výtah s křesílky. Nádhera, nejdřív se mi nechtělo ale potom, co jsem viděla, je mi až líto jak jednoduchá je naše doba. Dneska tohle už nikdo nevyrábí, max. tak designéři. Když si vezmete, že vše bylo dělané ručně, to musela být kvalita. Nejvíce mě zaujal klavír s klapky z perleti a želvoviny. Koupili jsme si větší pohled s mapkou zámků a hradů Libereckého kraje, takže za 14 dní opět navštívíme jeden z nádherných historických staveb.


Včera jsme s mamkou zašli do města a hned jsem si přinesla dvě bílý trika, teda jedno je triko od reebok a druhý tílko. Vyházela jsem několik věcí z šatníku a zjistila jsem, že nemám žádný věci na léto, respektive žádný trika a tílka, a to jsem vyhodila jen trika s dlouhým rukávem, sukni, a tmavě fialovou kostičkatou košili, jelikož mi byla těsná v rukávech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ MiMi ~ ~ MiMi ~ | Web | 1. července 2012 v 20:11 | Reagovat

Prvák bývá těžký, než si zvykneš na nový učitele a styl jejich učení ;) Ty známky nejsou nejhorší, určitě si je příští rok zlepšíš ;)
Tak to si užívej klid ;)
Taky sem zjistila, že tílek a tak celkově  věcí na léto moc nemám.. :D

2 Elevanse Elevanse | Web | 9. července 2012 v 21:00 | Reagovat

Ale prosimtě, vždyť to je na gymplu krásný vysvědčení!!!! :) CO by za to jiní dali, u nás ve třídě se prý rozdalo 45 čtyřek. :D Vtipné? Docela jo. :D A máme nejhorší průměr jako třída na gymplu, taky úspěch. ;)
Jé, u vás je taky restaurace u černého koně? :D Jediný co si pamatuji je to, že když jsme tam byli na velikonoce, tak tam měli zelené a modré knedlíky :D Což jsem ještě nikde neviděla. :)
Tý jo, ten zámek musel bejt dost pěknej. :) Já nedávno byla ve vimperským zámku, ale tam je to úplná hrůza, neni tam skoro žádný vybavení, jenom prázdné místnosti. :(
Tak přeju pěkný prázdniny, užij si je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama