Oh no.

3. července 2012 v 14:49 | *Geminy* |  Můj svět
To se mi snad jenom zdá, začali prázdniny a jak mě přivítali? Chytla jsem rýmu a kašel, ještě, že to počasí je na mojí straně. Každý ráno se nutím vstávat nejpozději v devět, nechci celý dny volna strávit spaním, ale je to fakt těžký pro někoho, kdo je jak spící růženka :D. Zašla jsem si na rychlo do města. Musela jsem se zastavit v lékárně, protože mi doma nemáme absolutně nic, vidíte, teď jsem si vzpomněla, že jsem měla koupit náplasti, ty taky nemáme :D. Zašla jsem i do drogérky. Rozhodla jsem se využít počasí a nakoupila jsem si pár bavlnek, stála jsem ve švadlence tak dlouho, dokud sem si nevybavila všechno moje oblečení, které mi po vytřídění zbylo. Snad jsem vybrala ty správné barvy. Ještě jsem se zastavila v knihovně a vrátila za bráchu DVD a pučila jsem si asi 10 knížek s návody jak na náramky přátelství a ještě jsem se musela stavit v rybářských potřebách pro vlasec, kvůli navlíkání korálku. A před chvíli jsem si poprvé bez pomoci uvařila oběd :D. Obalovanou cuketu s bramborami, jsem fakt BOREC.


Včera jsem chtěla jít obhlédnout sekáče, ale nikdo z holek není na fb online. Teď jak nemám mobil jsem na něm závislá. Nakonec jsem šla za M. a přesvědčila ho, aby se mnou zašel do Takka, na druhý konec města :D. Kopila jsem si dvě trika jedno proužkovaný a druhý v mentolové barvě a mamce jsem vzala černý tílko. Chtěla jsem něco jednoduchého, bez nápisů, aby se to dalo nosit ke všemu. Já totiž fakt na to léto nic nemám, potřebuju alespoň ještě dvoje kraťasy, jedny bych chtěla ze světlé jeanoviny a druhý kytičkovaný a nebo v safari stylu. Šaty taky nemám žádný, potřebuju tílka a nějaký žabky a hezký gladiátorky, ani sluneční brýle nemám a moje peněženka je fakt v zoufalém stavu. Budu mít v srpnu brigádu u taťky v práci, v Legiosu, tak za výdělek si pořídím věci do taneční. Večer jsem strávila nad filmem Kamarád taky rád, fakt úžsnej film, ty co jsou opoždění v novinkách jako já, tak doporučuju shlédnout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Caroline. Caroline. | Web | 3. července 2012 v 14:52 | Reagovat

tak se zas uzdrav :))

2 Any :) Any :) | Web | 3. července 2012 v 14:55 | Reagovat

To ti nezávidím, brzy se zotav.

3 Elevanse Elevanse | Web | 9. července 2012 v 20:44 | Reagovat

Jo obalovaná cuketa je moc dobrá. :) My teď máme na zahrádce snad 10 cuket, a už vážně nevíme co s nimi. Děláme řízečky, karbanátky, nákypy, plněné cuketa a už nám docházeji nápady... :) Už jsem té cukety váážně přežraná, když to tak řeknu. :)
Ty se pustíš do pletení náramků přátelství? Tak to hodně štěstí :) Já jsem to jednou už zkoušela a nemám na to nervy, je to na mně moc piplačka.  :D Ale výsledek bude určitě pěknej, až bys to upletla, můžeš sem hodit foto. :)
Né asi, u nás je taky Takko až na kraji města, člověk musí ujít kilometr aby k němu došel. :D Jé, super, máš brigádu, peníze se vždycky hoděj - třeba na to taneční... Já budu šetřit hlavně na šaty na maturiťák. Nedokážu si představit, kolik za to všechno dám :(
To mentolový tričko musí být pěkný, je to moc pěkná barva. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama