Návštěva

22. července 2012 v 15:40 | *Geminy* |  Můj svět
Jo založila jsem si nový blog na blogspot, ale nějak jsem ztratila heslo a jelikož je to můj cca 3 pokus založit si ho na tomto serveru, tak je to o to víc těžký najít přihlašovací jméno. Heslo dávám všude stejný, takže problém je ve jméně :D. Co už. Konečně odjele návštěva. Místo toho, aby nás návštěva potěšila a odreagovali jsme se, byli jsme spíš v ještě větším napětí. Přijeli přátelé rodičů, kteří mají dvě dcery, obě se jmenují na A. a jejich přijmení je také na A. :D. Udělaly mi pěkný čurbes s Barbínama :D. Tak hezky jsem je měla uklizený a srovnaný v bednách v posteli a ony mi všechno rozházely. Za tohle bych ty děti "zabíjela". Uklízet větší hračky nevadí, ale když máte asi X panenek, X šatů a X botiček, tak se to uklízí hrozně kór pro mě, která to musí mít všechno roztříděný a když přijde někdo kdo to smíchá dohromady. Úúúú :X.
Počasí na prd, pořád prší, to mám za to, že jsem si přála aby to Slunce zalezlo. Pořád jen s bráchou čučíme na filmy a nebo jen tak brouzdáme po netu, jsem čím dál tím víc mrzutější nebo mám říct smutnější, alespoň tak působím na ostatní. Při pohledu do zrcadla se dívám na protivnou rozmazlenou a zlou holku. Jo možná měl taťka pravdu, že jsem poděděla ti nejhorší vlastnosti :D. Hlavně bych měla zatočit s tou leností, kdybych aspoň měla chuť něco dělat, ani to ne. Znáte ten pocit, že když vás něco napadne a chcete to uskutečnit zaplaví vás vlna nejistoty a v hlavě vám kolují samé myšlenky, které vás spíše od uskutečnění odrazují? Jo, tak tohle přesně se mi dějě v hlavě pořád. Jestli takové pocity zaplavovali feťáky dřív než začli brát různý drogy, tak se ani nedivím. Je to mučící. Ono se to řekne, nudíš se? tak pojď makat. Ale dělat něco co vás nebaví je asi horší, než nic nedělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | 31. července 2012 v 13:54 | Reagovat

No jo no, malí děti všechno vždycky vyhrabou, rozhrabou a pak už to neukliděj... Bohužel to znám i já... (viz. brácha :D)
Nový blog na blogspot? A co na něj budeš psát? (pokud ovšem zjistíš jaký máš nick :D)
U nás taky pršelo, ale teď už se to vybralo a máme tu pořád hezky... :)
Jj, přesně tak. Vždycky mám hromadů nápadů a myšlenek, ale nakonec si to vždy všechno rozmyslím... Je to děs. Asi bysme s tim měli něco dělat. :D Ale co?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama