Červenec 2012

Dar či prokletí?

31. července 2012 v 20:01 | *Geminy* |  Téma týdne
Když se řekne geniální, většina z nás si představí vyhublého blázna s nedokonalým vzhledem, s 10 dioptriema, ale s perfektním mozkem, jehož kapacita se nevyrovná ani tomu nejdokonalejšímu počítači. Samozřejmě, že takhle ve skutečnoti vypadat nemusí, ale jelikož jsou nám po celý průběh dne, týdne, měsíce, roku a života vystavovány různé ideály, jako například ideál krásy, tak nám svět představuje i stělesnění geniality. Navíc to má i tu dobrou stránku, můžeme zde uplatnit větu .. Nesuď knihu podle obalu." No vlastně můžeme uplstnit jen z části, protože se toto týká převážně vzhledu × povahy. Co se vůbec považuje za geniální nebo spíše koho považujeme za geniálního. Opravdu to může být jen skupinka zažraných vědátorů?

Twiggy, 60 léta a disco

29. července 2012 v 14:21 | *Geminy* |  My face
Tak jak se vám zamlouvají tyto dobové fotky. Mohla bych žít jako Twiggy, jako retro girl nebo jako disco girl? :PPrincezna Měsíce

29. července 2012 v 12:26 | *Geminy* |  My face
Pokud si stále někdo myslí, že práce modelky je fakt brnkačka, tak mu doporučuji, aby se zúčastnil něajké soutěže o proměňu a vyzkoušel si sedět třeba 8 hodin na nepohodlné židli, držel stejnou pozici a po každém vyfocené vše dolů a od znova. :D Tím nechci říci, že se můžu považovat za modelku (zdaleka ne), ale jestli tohle a ještě hůř snášejí, tak se kolikrát nedivím, že jsou tak hubené, nemají čas ani prostor se najíst.


Cukrová vata

29. července 2012 v 12:18 | *Geminy* |  My face
Další várka fotek, tentokráte si na nich připadám jak nějaká cukrová panenka :D. Konečně nějaké fotky s umělými řasy, ale nosit to denně vážně nechci hrozně to vadí při mrkání ..."Mála" mořská víla

28. července 2012 v 15:21 | *Geminy* |  My face
Musím říct, že tohle jsou zatím ty nepovedenější fotky, alespoň já to tak cítím spolu s mamkou :D. Jak nazvat tuto várku? M při pohledu na fotky napdala Malá mořská víla, kvůli těm zeleno-modro-zlatým stínům :) Pokud poušlou i zbytek neretušovanýc, dodám ;). Tak jak na vás působí ? :)


Ntb, nová píseň a mobil, zážitky, zahrada,....

28. července 2012 v 15:03 | *Geminy* |  Můj svět
Zdravím vás milý čtenáři. Díky mé "šikovnosti" jsem odepsala notebook, doufám, že se ne natrvalo, modlím se, by vstal z "mrtvých". Polila jsem ho vodou se šťávou, když jsem se chystala na zkušebnu, alespoň, že ten den měl i pozitivní věc, složily jsme první text a píseň nese název Temná. Celý týden jsem buď rána prospala a nebo vstala o něco dřív a začetla se do várky knih z knihovny a po obědě zašla za doktorem na měření tlaku. Čeká mě ještě 17 letá prohlídka. Když jsem nebyla u doktora, tak na zkušebně a když ne na zkušebně tak na za hradě. I když mě brácha občas pěkně vytáčí, kolikrát i úplnými drobnostmi, které mají svůj velký význam v závěru, vždycky ho budu milovat a brát si z něj jaký příklad. On je něco jako má druhá polovička, já mu dávám to co on nemá a on mi dává to co zas nemám já :). Ten jeden den jsme se na zahradě fakt vyřádili, vzala jsem foťák a fotila. I z něho jsem si udělala modela a pořídila mu pár fotek na fb profil. Člověče on je fatk hodně fotogenickej :D. Později fotky přidám ;). No a předevčírem jsme taky byli na zahradě a já popsala další tři A4 mého příběhu, doufám, že budu pokračovat a fantasie a nápady nesklamou. Včera jsme byli s rodičema na zahradě. Mamka si zajistiůa v práci volno, jinak by se tam upekla a skolabovala. Přesto že jim pouštěj klimošku mají tam přes 40°C :X. Hezky jsme si popovídali. Musela jsem se jich zeptat, jak se vlastně vůbec seznámili, teda já vím jak,ale jak to přesně začalo, co to vůbec odstartovalo. Teď jsme v Tachově na týden u tety. Než jsme přijeli stavili jsme se u babičky v Brodech a nějak jsme se dostali k tomu, že babča přinesla krabici s albama fotek a já se od nich nemohla odtrhnout, jenže už jsme museli jet. Stihla jsem rychle prolisovat pár fotek z tátova dětsví a jeho dvou bratrů (strejců) a taky jsem narazila na krásnou fotku babičky za mlada, teda ona vyúadá i teď krásně, nemá skoro vůbec žádné vrásky a má hezkou pleť. Čím to je? Prý si myje obličej mýdlem a maže se indulónou :D. Vypadal na té fotce jako slavná herečka, modelka. Akorát mě naštvalo, že si nenechala žádné svoje oblečení ze své doby, na jedné fotce měla plisovanou sukni, všechno staré oblečení vždycky věnovala na charitu, ani mamka si toho moc ze své doby nenechala. Konečně jsem dostala svůj mobil, nakonec není černo-bílý, ale černo-růžový. Mám experiu Ray :-*- Už jsem si stihla uspořádat ikony, připojit k netu přes Wifi a stáhnout nové fotky od surface (později též přidám). Ještě k tomu ntb, sterjda co má elektro se ho bude snažt dát do kupy, tak omluvte moji neektivitu. Koukám, že mi návštěvnost drží akorát články o módě.

Nějak pospíchám, takže nepudu zvírazňovat to zajímavé, kdo chce, tak si to přečtě celýa musím upozornit, že jsou v tomhle deníku samé novinky, alespoň pro mě ;). Omlouvám se za pravopis ;)

Hey, what are you doing? Maybe me not take pictures!

22. července 2012 v 15:43 | *Geminy* |  Myšlenkový pochod
Jmenuju se Merlin, ale když mě vidí říkají mi Garfield (čím to asi bude? :D)

Návštěva

22. července 2012 v 15:40 | *Geminy* |  Můj svět
Jo založila jsem si nový blog na blogspot, ale nějak jsem ztratila heslo a jelikož je to můj cca 3 pokus založit si ho na tomto serveru, tak je to o to víc těžký najít přihlašovací jméno. Heslo dávám všude stejný, takže problém je ve jméně :D. Co už. Konečně odjele návštěva. Místo toho, aby nás návštěva potěšila a odreagovali jsme se, byli jsme spíš v ještě větším napětí. Přijeli přátelé rodičů, kteří mají dvě dcery, obě se jmenují na A. a jejich přijmení je také na A. :D. Udělaly mi pěkný čurbes s Barbínama :D. Tak hezky jsem je měla uklizený a srovnaný v bednách v posteli a ony mi všechno rozházely. Za tohle bych ty děti "zabíjela". Uklízet větší hračky nevadí, ale když máte asi X panenek, X šatů a X botiček, tak se to uklízí hrozně kór pro mě, která to musí mít všechno roztříděný a když přijde někdo kdo to smíchá dohromady. Úúúú :X.
Počasí na prd, pořád prší, to mám za to, že jsem si přála aby to Slunce zalezlo. Pořád jen s bráchou čučíme na filmy a nebo jen tak brouzdáme po netu, jsem čím dál tím víc mrzutější nebo mám říct smutnější, alespoň tak působím na ostatní. Při pohledu do zrcadla se dívám na protivnou rozmazlenou a zlou holku. Jo možná měl taťka pravdu, že jsem poděděla ti nejhorší vlastnosti :D. Hlavně bych měla zatočit s tou leností, kdybych aspoň měla chuť něco dělat, ani to ne. Znáte ten pocit, že když vás něco napadne a chcete to uskutečnit zaplaví vás vlna nejistoty a v hlavě vám kolují samé myšlenky, které vás spíše od uskutečnění odrazují? Jo, tak tohle přesně se mi dějě v hlavě pořád. Jestli takové pocity zaplavovali feťáky dřív než začli brát různý drogy, tak se ani nedivím. Je to mučící. Ono se to řekne, nudíš se? tak pojď makat. Ale dělat něco co vás nebaví je asi horší, než nic nedělat.

The amazing Spider-man

16. července 2012 v 17:21 | *Geminy* |  Můj svět
To se mi snad jenom zdá, co je za roční období? Podzim? Mám ráda déšť, ale ten svěží, letní. V pátek jsme jeli pro bráchu na tábor. Doufám, že pojede i příště, tak hezký vedoucí jsem neviděla dlouho :D. Návrat jsme oslavili sobotní návštěvou kina. Zašli jsme na the amazing Spider-man a příští týden jdeme na Batman temný rytíř povstal :). Fakt super film, lepší než ten starý spiderman, akorát mě naštvali s tím, že nemůže sám vytvářet pavučinu :/. Nebýt bráchy, tak nemám o žádných hrdinech přehled. V lásce mám Ironmane, vlastně spíše toho herce a jeho charisma a vtip, oblíbila jsem si i Kapitána Ameriku, taková něžná duše s hordou svalů. Včera jsem s bráchou počítala kolik znám hrdinů a celkem jsem jich napočítala asi 10 :D. Jen škoda, že většina je amerických, teda až na Zora, kterého jsem tam samozřejmě taky připočítala (pravda příběh se odehrává ve Španělsku, ale výmysl je to myslím americký.) Jelikož tábor se nachází v Osečné, což je hned za Hamrem. Strašně jsem se těšila, že přespíme, mamka plánovala výlet do lesa na borůvky a že se ještě zajedeme podívat na nějaký zámek nebo hrad, bohužel hlásili bouřky a tam když je bouřka, tak je to jako by se blížila apokalypsa. Když už jsme projížděli Hamrem, chtěli jsme se zastavit na nějakou večeři, cesta od nás tam trvá dvě hodiny a už bylo sedm, tudíž by jsme přijeli kolem deváté a brácha zase myslel na jídlo. Zastavili jsem dole u jezera, kde měli vyvěšenou reklamu. Dělali nějakou vestavbu, takže jsme nemohli zajet k restauraci úplně, šli jsme tedy pěšky směr les, já šla jako vždy napřed dojdu k bráně a tam zákaz vstupu restaurace uzavřena :D. Tak nic, zajeli jsem si do Stráže na zmrzlinu. Jediné místo, kde prodávají přes 60 druhů zmrzlin. Dala jsem si marcipán, turecký med, pendrek a nějaký něco bianco a nechala si je zalít horkou čokoládou. Ty první dvě byly fakt vynikající, ale ten pendrek mi moc neseděl. Bydlet tam, tak mám každý den jinou kombinaci. Dokonce mají příchuť mojita, másla, sýru, mentolu, mají i špagetovou :D. V tomhle počasí se fakt nedá nic dělat, jen koukat na film a číst si. Nevím co je lepší jestli bouřky a déšť nebo dusno a 30°C. Jo a mám nového miláčka, táta měl kdysi stejný koníček, fotografování, mám straší zrcadlovku, je fakt krásná ještě na film, tak uvidím, jestli s tím něco vyfotím a povede se. Právě se pročítám knihou o fotografování, a jelikož je to straší vydání, tak píší i o těchto zrcadlovkách :)

Scháním teď bednu na mikrofón no a mikrofón k tomu, hledala jsem na bazaru, ale to co hledám nemají. Kombo nechchi, neřehluší celou kapelu, teda přehluší, ale to potom stojí přes 8 tisíc. A taková investice mi za to nestojí. Kdyby jste někdo o něčem věděl, budu jen ráda :)

Mám SVÉ sny

12. července 2012 v 13:28 | *Geminy* |  Téma týdne
Sen. Jen jeden? Nestačí. Už dlouho přemýšlím nad tím, zda vůbec mám svůj VELKÝ SEN. Takový, pro který bych překonávala překážky, prala se, šla trním. A já vlastně tak velký sen nemám. Ono se tohle ani nedá nazvat snem, spíše touho, pocit uspokojení a štěstí, pocit naplnění. Někdy si říkám, zda jsem normální (jak jistě víme, nikdo neni normální) za jednu noc se mi zdá snad 5 snů. Jednou za čas se mi zdají i sny, které už jsem prožila a vyřešila, ale přicházejí zas a zas a já si uvědomím, že jsem prožila ten samý sen, jen jinak. Zvolila jsem si jiný směr, jiné řešení. Jen nevím, zda jsem dospěla ke stejnému výsledku. Pokud ano, možná je to odpověď na všechno. Ať se člověk vydá jakýmkoliv směrem, ať zjistí cokoliv, neovlivní to, co se má stát.

Sraz bývalé třídy

12. července 2012 v 12:49 | *Geminy* |  Můj svět
Tolik keců, že se nesejdeme, že nikdo nepřijde a .... taky, že se jim to vyplnilo. Přitom ti co měli hromadu řečí o tom, jak jsme na prd, že nejsme kolektiv, a že se chtějí sejít, vidět se a bla bla bla, tak tihle nepřišli. Mmm zajímavé, přitom byli nedočkavý a dotěrní jak malý rozmazlený děti. Na druhou stranu (ačkoliv to vyzní hnusně, je to tak) jsem ráda, že jsme se sešli jen my, SEDMIČKA. Jo, bylo nás jen sedm, vlastně přišli ty lidi, kteří vždycky přijdou, když se něco koná a plánuje. Sraz byl v parku na lavičce hned kousek od základy. Myslela jsem, že jdu pozdě a taky mě zachvátily obavy, jestli myseli zrovna tenhle park :D. Nebyla jsem poslední, naštěstí, ale stejně znají moji "dochvilnost". Zašli jsme si sednout do kinokavárny a hoďku poseděli. V duchu jsem si říkala, kdy už tohle skončí. Cítila jsem se divně, jediný kdo mluvil byly hoky. Chvilkama jsem si myslela, co se to snima stalo, to fakt řeší jenom drby. Jedna jak humpolačku, druhá jak lehká diva a třetí jak Barbie. Chtěla jsem se smát na celé kolo, jaký má realita smysl pro humor. Ale! Ono se to pak zlepšilo, zase sem v nich viděla ty starý fajn holky. Na chvíli jsem zauvažovala, jak jsem se asi změnila já, jsem ještě větší suchar než jsem byla? Vyprávěla jsem co se událo za poslední rok v mém životě a jediné co jsem vycítila, byl nezájem, nenechali mě dopluvit, skákali do řeči, Opět jsem si položila otázku, zda tak nudná a nezajímává. Možná má mamka pravdu, měla bych se víc střetávat s lidmi, naladit se na stejnou vlnu, ale co když mě stáhnou sebou? Udělat si srandu, vymyslet nějakou kravinu není tak těžký, jen kde končí hranice. Zábavy a kdy začíná zábava, která se rychle mění v průser? Tak jsme tam tak seděli a vesměs mlčeli. Nakonec jsme se shodli, že zajdeme k vietnamcům koupit pití, brombůrky a párky a zajdem k R. na zahradu. To bylo nejlepší rozhodnutí. Užili jsem si to víc, než na rozlučce, kde nás bylo víc. Kolem devátý jsme šli zpátky do města, projít se potkali jsme lidi, který jak jinak neznám :D. Chvilku pobyli a kolem jedáctý se šlo dom.

Bylo to lepší než jsem čekala, nejdříve jsem z toho měla špatný mocit jako kdyby to mělo zkončit katostrofou, ale realita umí řekvapit :)


Porcelánová panenka

10. července 2012 v 18:23 | *Geminy* |  Photography
Už nějak ten pátek mi v hlavě leží nápad na fotku. Tak trochu mi nevyšel, ostatně uvidíte na posledním obrázku. Tuhle nádheru mám až s Itálie. Jeden šas jsem se tak zamilovala do porcelánových panenek, že jsem si je začla dostávat k narozeninám. Jak je tak počítám mám jich celkem 4, opravdu "velká sbírka". :D. Každopádně chci, aby mi zdobily pokojíček a jelikož jsou moc elegantní a s fialovou stěnou s playboyem vytvářejí nesouhru. Z čehož plyne, že bych si nově a ráda vymalovala pokoj :D. Jo Veru sni dál ...


Boring (?)

10. července 2012 v 12:37 | *Geminy* |  Můj svět
Nechce se mi věřit, že ty prázdniny vždycky tak letí. To mají v povaze nastavit čas na turbo ? Jediný co celý dny dělám, je že čtu,vyrábím náramky (který oproti, těm, který jsem vyráběla tak ve třinácti, vypadají jak od nějaký osmiletý holčičky :D) a snažím se napsat zajímavý, smyslu plný text k písničce, zapisuju všechno co mě napadne a pak to nějak skloubíme dohromady. Bohužel, když si je zkouším zpívat, zní to spíš jako pop než rock. Potřebuju vymyslet text, který chytne za srdce a donutí posluchače přemýšlet, pobaví a zároveň něco dá.Jo jsem asi náročná, ale to mám genech :D. A dneska jsem konečně začala psát nějaký příběh. Ráno jsem vstala a udělala si 20 výpadů a 20 sklapovaček. Navíc se prostě nějak nezmůžu. Tak poslouchám music,music a only music a dance, dance, dance. Vymýšlím si taneční sestavy, který by vypadaly mnohem líp, kdybych chodila někam tancovat. A cože to vůbec poslouchám? Sean Paula, Mohombiho, Pitbulla, JLo a další písničky s kapkou exotiky, pouliční energie, rytmu. Zaposlouchám se a vidím před sebou moře, palmy, beach party, tanec, slunce, vše co k létu patří. :) Už jsem si v pc vytřídila i složky. O módě se mi nijak psát nechce, stejně mi to nejde, tak nevím na co si furt hraju a o čem to vůbec sním.

Upíři a ohnivá show

6. července 2012 v 21:58 | *Geminy* |  Můj svět
První týden prázdnin za sebou (skoro), jak jste jej prožili. Já jsem se zatím slunila na zahrádce a dneska obzvlášť. Pomaloučku, po lehoučku už hnědnu, ale nesmím to moc přehnat. Delší pobyt na sluníčku a je ze mě rajče, takže to střídám. Vytáhnu křeslo, natočím ho přímo na slunce a vyvalím ty svoje kejty :D s knížkou v ruce. Pak zase zalezu do chaty, protože dýl jak dvě hoďky na Slunci a je ze mě vysušený kuře. Včera jsme jeli do Krásňáku na upířskou a ohnivou show. To byla teda show (ironie). Krásné kostými, choreografie a boj Van Helsinga s upíry byl tak dobře hraný, až jsem si myslela, jestli do sebe opravdu nemlátí. Lítaly i střely a ne jen ty, oni sami se furt válely na zemi. Jenže ta prohlídka zámku formou příběhu byla jak si "neokořeněná". Něco prostě chybělo. Ale ten Van Helsing byl fakt sexouš, trochu starší,nějaký cizinec. Míšenec egypťana, představte si ho jako otce Aladina :D. Největší ohnivý prvek byl snad ten, kdy hodil zápalku do takového okápku, kde byla nalitá nějaká hořlavina a začalo to šlehat plameny a kouř. Ze zahrady jsme přijeli domů osprchovat a najednou začal takovej slejvák a bouřka, že to vyhodilo celej panelák. A v téhle šlamastice jsme jeli až k babče. Na akci jsme vyrazili s tetou a strejdou a po půl noci jsme jeli ke druhý babče, která u nás zůstane až do sobotu. Zítra jí vezeme do Hradce Králové, aspoň se podívám do obchodního centra, už si musím začít pomalu shánět garderobu do taneční. :D

Oh no.

3. července 2012 v 14:49 | *Geminy* |  Můj svět
To se mi snad jenom zdá, začali prázdniny a jak mě přivítali? Chytla jsem rýmu a kašel, ještě, že to počasí je na mojí straně. Každý ráno se nutím vstávat nejpozději v devět, nechci celý dny volna strávit spaním, ale je to fakt těžký pro někoho, kdo je jak spící růženka :D. Zašla jsem si na rychlo do města. Musela jsem se zastavit v lékárně, protože mi doma nemáme absolutně nic, vidíte, teď jsem si vzpomněla, že jsem měla koupit náplasti, ty taky nemáme :D. Zašla jsem i do drogérky. Rozhodla jsem se využít počasí a nakoupila jsem si pár bavlnek, stála jsem ve švadlence tak dlouho, dokud sem si nevybavila všechno moje oblečení, které mi po vytřídění zbylo. Snad jsem vybrala ty správné barvy. Ještě jsem se zastavila v knihovně a vrátila za bráchu DVD a pučila jsem si asi 10 knížek s návody jak na náramky přátelství a ještě jsem se musela stavit v rybářských potřebách pro vlasec, kvůli navlíkání korálku. A před chvíli jsem si poprvé bez pomoci uvařila oběd :D. Obalovanou cuketu s bramborami, jsem fakt BOREC.