Špatné rodí dobré a dobré rodí zlé

4. června 2012 v 18:42 | *Geminy* |  Můj svět
Ani nevím jak začít, všechno je to tak zamotané. Jak je možné mít rád člověka i přesto všechno špatné co udělal? Člověk by rád věřil jeho větám se slovy, jako je například láska. Zpytovaný výraz, ale slova, která mu vycházejí z úst, jsou prázdná, vyslovená do vzduchoprázdna, nechci ublížit, nechci lhát, nechci, ale stejně udělám. Máme se smilovat nebo jej nechat, aby si uvědomil své následky. Když ho necháme padnout, zvedne se? Nebo padne níž? Co dělat, když milujeme, ale musíme city odložit stranou? Co nás nutí lhát, podvádět, ničit, zabíjet, bažit po moci, po slávě?


Po krásném čtvrtku stráveném s bráchou a M. v kině na filmu Sněhurka a lovec, musela přijít sobot a s ní i nemilé zprávy, ta nejméně horší je to, že jsem ztratila na dětském dnu v Hlubanech mobil. Hlídali jsme s bráchou sestřenku, hráli jsme fotbal, mobil jsem dala do kapsy u mikiny a nejspíše mi vypadl. Máte nějaký typ na lehce ovladatelný mobil s hezkým designem za příznivou cenu ? Druhou nejhorší zprávy říkat nebudu, ale díky ní mám v hlavě pořádný citově-rodinný zmatek.

Kašlu na učení, budu se snažit najít svůj skrytý talent, škola mě spíš odrazuje ode všeho. Čím víc vím, tím víc bloudím labyrintem vědění, všechny ty poznatky mi letí mozkem sem tam a zase zpátky, nezůstanou, přiletí a odletí. Připadám si absolutně nepoužitelná. Jediné co jsem se dozvěděla,že asi celá naše rodina je neurotická :D. Konečně jsem si pučila poslední díl Křišťálů - Minotaurus.

Před chvílí jsem přišla z divadla. Zpívali jsem maturantům, všichni odmaturovali, až na jednoho. Dokonce hodněkrát zaznělo: ,,Odmaturoval/a z vyznamenáním." Poslední písničku jsem zkazila teda já si nějak nemohla vzpomenout na slova, hlavně, že se mi o ní zdálo celý týden, furt mi hrála v hlavě a pak si nemůžu vzpomenout na slova
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 5. června 2012 v 20:57 | Reagovat

No jedině můžu doporučit Samsung Star, je to dotykáč, ale běžně ho koupíš levně. :)
Tak to je super, že od vás odmaturovala většina :) u nás to bylo stejně, jedna holka bohužel neodmaturovala.
Ať máte v rodině jakékoliv trable, určitě se to brzy vyřeší. :)

2 ~ MiMi ~ ~ MiMi ~ | Web | 7. června 2012 v 20:22 | Reagovat

Snad se to co nejdřív vyřeší a bude ti jen a jen líp. :)
Držím palce s hledáním :)
Tak to máte super, že u vás tolik lidí odmaturovalo. Myslím, že to nevadí, to se člověku někdy stane, že mu vypadne text. Jinak se ti určitě dařilo :)

3 Pati Pati | Web | 7. června 2012 v 23:31 | Reagovat

Máš pravdu, niekedy pre toho človeka aj keď ho milujeme, musíme city odložiť bokom.. Niekedy je tomu tak. život je tak zložitý a komplikovaný. To je mi lúto toho mobilu :/ Mňa škola totálne oddelila od sveta.. stále som mala v hlave nejaké poznamky, látky.. stále sa učiť.. hrozné.. To každého hovorili? Naša škola by sa mala hanbiť, pretože 8 neprešli, čo si myslím, že je ich hanba..to tak byva, ked si mas spomenut v tej chvili, tak sa ti to vztrati z hlavy.. to vie človeka dosť naštvať

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama