Červen 2012

Jimlín - Rytíři

26. června 2012 v 18:41 | *Geminy* |  Můj svět
Konečně poslední dny a pak …. PRÁZDNINY. Mám smluvenou brigádu u táty v práci, jsem zvědavá, co mi přidělí. Pokud se to povede, tak už začnu v červenci a budu chodit celý měsíc, pokud ne tak začnu až v srpnu a budu to mít na 14 dní. Chcete vědět, co jsem si všechno na prázdniny naplánovala ? :D. Upozorňuji, že jsou to jen ty mé nenaplněné představy, které neuskutečním vůbec a nebo jenom napůl. Tak zaprvé musím se začít hejbat. Důvod? Jsem jak chodící hypochondr, furt mě něco bolí.Druhý důvod, taneční nechci vybadat jak slon a můj partner je hubenej jak vyžle. Za druhé musím se naučit využívat čas a nesedět jen u počítače, kdy nesmyslně čučím do lesklé obrazovky a snažím se něco vymyslet a pak když už to mám, to zavrhnu. Za třetí založím nový blog, bude o světě módy, zdravého životního stylu (jo který hodlám do startovat, už pomalu začínám :D.), deníček, atp…. A tenhle si nechám na ty svoje příběhy, fotky, názory. Za čtvrté pokusím se napsat delší příběh a neskončit jen u první kapitoly. Za páté, srovnat si to v hlavě a mrknout na učení, dohnat nedostatky a hodit se do klidu. Jo na to mi ty 2 měsíce NESTAČÍ!!!

Hlas

20. června 2012 v 18:22 | *Geminy*

Můžu vás poprosit o hlas ?

vůně elite


Šifon

18. června 2012 v 20:26 | *Geminy* |  Trendy
Kolikrát už jsi si zašla za tenhle měsíc do shopu okouknou nové hadříky a případně jimi doplniť šatní? A všimli jste si, že snad každé tričko, šaty, sukně jsou ze šifonu ? Lehká látka, která je tak psůsvitná, že se bez spodničky neobejde a těch barev a kombinací s jinými materiály. Na léto jak dělané. Ukážu vám, co všechno se poslední dobou neobešlo bez tohoto kouzelného materiálu.

Prosluněný víkend

17. června 2012 v 21:09 | *Geminy* |  Můj svět
Prosíííím, už chci konec! Ještě dva týdny :/. Nechci vidět vysvědčení. Celý víkend jsem strávila nad francouzšitou, kdyby jste se mě teď na něco zeptali a já vám měla odpovědět francouzky, sotva bych otevřela pusu. Ale přece měl víkend svoji pozitivu. V sobotu jsme byli na zahrádce, já se učila, ale večer jsme zašli na večeři. Rodiče objednali stůl v mexický restauraci. Ješte jsem tam nikdy nebyla, ale mají to tam moc hezky zařízený a samozřejmě laděný do stylu Mexika. Na stěnách jim vyseli ponča a mexické klobouky. Menu se skládalo převážně z tortill, akorát náplň, těsto a přílohy byli jiné. Dalala jsem si tři kukuřičné placky spolu se sýrym, fazolovou pastou, kukuřící, kuřecími kousky a salátem + kysaná smetana a něco na způsob leče, akorát to strašně pálilo. Dneska jsme se taky jeli provětrat na zahradu. Dočetla jsem poslední díl Křišťálů moci. To byl teda blbej díl :D. Ne hezky napsaný, akorát ukončit čtyřdílný příběh není žádná sranda, mě se to z části líbilo a z části ne. Osudy hrdinů mnohdy končili smrtí, což mě moc mrzelo, já bych jim přála Happy end, když už se příběh ocitá v zemi magie. Autorka věděla co dělá, ne všechno vždy končí šťastně. Po návratu ze zahrádky jsem si zašla do knihovny a pučila si čtyři knžky všechno jsou to první díly. Levá ruka boží, Zlatý kompas, Smečka, a Strážci času - Vyvolený. Nevím jak je to možná, ale asi už po pátý se mi stalo, že jsem si pučila knihy ve stejných barvách, všechny přebaly měli stejný ostín. Teď se mi nesou v barvách fialové a modré, až na tu poslední knihu, Strážci, která je červená.

Přemýšlela jsem a asi si založím nový blog. Poslední dobou jsou mé články o ničem, slovní zásoba se sype ze srázu dolů. Když něco napíšu, nemá to smysl, hlavu ani patu. Obdvivuju vás, že se dokážete mými texty prokousat a pochopit podstatu, kterou mnohdy nai nedokážu vystihnout. Ještě popřemýšlím. Tento blog měl odstartovat nový začátek (proto New story). Třeba mi nový blog a změna pomůže. Ne mě už nepomůže nic, max. tak nový smýšlení. Jak řekla mamka, měla byc se začít na svět dívat poztivně. Achjo, já už asi jiná nebudu. Na mysli mi stanula otázka, zda to jsem vůbec já a nebo sebe sama dusim v sobě.

14.6. To je můj den

15. června 2012 v 19:35 | *Geminy* |  Můj svět
Sice to bylo včera, ale nestihla jsem napsat :). Ani bych nevěřila kolik lidí by mi popřálo osobně, dokud jsem nevztoupila do třídy, tohle jsem nezažila ani na základce a to jsme se znali všichni devět let. Cítila jsem se jako celebrita :D. Od Nany jsem dostala přívěšek ve tvaru kuličky s modrými kamínky (aby mi ladily k očím :D). Když jsem rána vstávala říkala jsem si, nikdo si ani nevzpomene, pak akorát jen pár lidí na fb s větičkou vše nej. Ani brácha mi ráno nepopřál, to mě urazilo :D! Ale když jsem přišla ze školy, tak mi popřál. Po škole jsem pak zašla s Mildou do Moaku a zaplatil mi, jak to říci, nebyl to ani oběd a nebyla to ani večeře, takový zákusek, i když jsem si dala zeleninový salát s kuřetem, slaninou a bagetou. Jo to je důvod proč jsem nenapsla, neboť jsme tam šli kolem půl čtvrtý a pak jsme se šli projít. Přemohla jsem se a v sedum jsem zašla na pilátes. Domu jsem přišla absolutně vyřízená. Popřál mi taťka a dal mi čokoládu, a večer kolem jedenácté mamka. Dárek už mám na půl vybraný, opět je to něco, co potřebuju. MOBIL! Vybrala jsem si dva typy od Sony, řada xperia. Jedne je Neo V a druhý X10

Bday u Nany :-*

13. června 2012 v 19:13 | *Geminy* |  Můj svět
Je to trapné říct, že poprvé jsem spala u nějaké kamarádky? :D No jestli jo tak smůla, protože už jsem to právě napsala a bylo to fajne :). Ale jak nemám praxi, tak jsem si zapomněla vzít tepláky a věci na doma. Jen smůla, že nevyšlo počasí. Myslela jsem, že bychom mohly udělat nějaké fashion fotky. No příště. Teď je pořád jen zamračeno,což mi sice nevadí, ale ty fotky, které jsem si s Nany naplánovaly nemají ve scénáři déšť, ale slunce! Spala jsem u ní z pátka na sobotu. Chudáčik, musela furt lítat do kuchyně pomáhat mamce, uklízet, musela jsem jí pomoc. Příště jí místo přívěsku s křídlami ve tvaru srdce, koupím boxovací pytel. Mám od ní zase modřínu :D. Provedla mě po své vesničce, po svém hradu :D. A večer jsme koukali na film. Nevím teď jeho název. Je to o páru, který utrpí bouračku a ta holka ztratí paměť. Hraje v něm Chaning Tatum. V tomhle filmu by se do něj zamilovala snad každá ♥.

Color jeans

10. června 2012 v 15:38 | *Geminy* |  My fashion

Pokusila jsem se vám udělat "cool" outfitovou fotku :D, lépe řečeno jsem se pokusila pózovat a M. mě vyfotil. Nejradši bych teď vyrazila na nákupy a koupila si všechny ty věci, které se mi líbí a ne jen líbí, ale které potřebuju :D! Dofám, že se vám můj styl zalíbí. Preferuji jednoduchost obzvláštněnou zajímavým kouskem, který vyniká buď svoují barvou, střihem či doplňky. Ty hezčí kombinace kousků najdete v rubrice outfity ;) Navíc uvidítě jak to může "slušet" i holce, která nevyniká mírami 90-60-90.


Nevěsta

9. června 2012 v 18:43 | *Geminy* |  My face

Poslední z líčení náštěvy školy líčení je svatební, vyzážistka ze mě chtěla mít nevěstu. Jak se vám toto líčení líbí ?Barevné× Černo-bílé

9. června 2012 v 18:40 | *Geminy* |  My face
Další várka fotek ze surface. Šlo hlavně o práci barev na černobílé fotky.


Podzim

7. června 2012 v 20:31 | *Geminy* |  My face
Ááá konečně mi zaslali fotky, ale zbytek jsem si musela vyprosit. Jelikož už jsme dlouhou dobu nci nepřidala, tak se aspoň kochejte mým ksichtem :D. Ne nemučili mě, to je můj "uměleckej" výraz. Dala jsem sem všechny fotky, tak se nedivte, když tam ta jedna bude 3× :D.


Špatné rodí dobré a dobré rodí zlé

4. června 2012 v 18:42 | *Geminy* |  Můj svět
Ani nevím jak začít, všechno je to tak zamotané. Jak je možné mít rád člověka i přesto všechno špatné co udělal? Člověk by rád věřil jeho větám se slovy, jako je například láska. Zpytovaný výraz, ale slova, která mu vycházejí z úst, jsou prázdná, vyslovená do vzduchoprázdna, nechci ublížit, nechci lhát, nechci, ale stejně udělám. Máme se smilovat nebo jej nechat, aby si uvědomil své následky. Když ho necháme padnout, zvedne se? Nebo padne níž? Co dělat, když milujeme, ale musíme city odložit stranou? Co nás nutí lhát, podvádět, ničit, zabíjet, bažit po moci, po slávě?