Den Matek

13. května 2012 v 14:35 | *Geminy* |  Můj svět
Taťka už minulý týden plašil, že je den matek a tak jsme mamce přáli minulou neděli :D. Dostala čokošku, to jí stačí :D. Já se teď prokousávám chemií a místo šprtání se výpisků, slovo od slova jak nějaký robot, si radši pomaloučku přečtu učebnice a bude se snažit zapamatovat si nejvíce, jinak se to nedá :X. Ještě se naučit kytky na poznávačku. Né-éé, nesnáším biologii, ten blbej herbář. Jsem ráda, že jsem vůbec něco našla a není to jen zelená tráva, která roste fakt všude, ale alespoň se dá sehnat. Už mám nalepeno cca 14 bylin a 6 dřevin, teď jen poznat co to je. Ještě přežít laborku z chemii, díky Bohu ty z biologie, už mám za sebou. Strašně kazí průměr, člověk už neví co jiného jí tam má napsat, vždycky si něco najde, ať je to pravopis, špatně nakreslený obrázek, chybí vysvětlení, cokoliv. Poslední měsíc a tolik se vleče. Tenhle týden je na zabití, písemka z chemie, poznávačka, písemka z literky, z fyziky, ájiny. Hlavně, že si to píší do třídnice :/.

Teď něco příjemnějšího. V úterý jsem byla v Surface na česání a vydělala jsem si 200,-, který jsem stejně utratila za dopravu na další den. To už jsem nejela sama, ale s A. Ráno jsem si v autobuse nesedly, spíše A. já jsem vklouzla na sedačku vedle hezkýho kluka, teda celou dobu měl na očích pilotky, přesto měl sexy obličejové rysy :D. Nechtěla jsem, aby mi vyzážistka dělala drdol, nelíbí se mi moje šíje a hlavně, ať ze mě nedělá nevěstu. A hádejte co, přesně tohle mi udělala, ale povedlo se jí to, aspoň že tak. Včera jsem jela s rodičema. Oni se šli projít na Václavák a mě zatím líčili na černobílou fotku a extravaganci - udělala ze mě podzim. Během extravagantního líčení jsem si připadala jako lvice, když jsem viděla svůj odraz v zcadle, jak se na něm tkvěly všechny teplé barvy od žluté přes červenou až k hnědé, vytřpytkovala mě a udělal mi mega natupírovaný háro. Moc se mi to líbilo a přišla moc milá a sympatická fotografka, kterou jsem tam ještě neviděla a pózování šlo lépe, než z předchozími fotografii, tak doufám, že se fotky povedou a já nebudu mít zase ten mrtvolnej výraz :/.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ MiMi ~ ~ MiMi ~ | Web | 14. května 2012 v 13:54 | Reagovat

Já včera ještě vyslala tátu pro bonbošku, protože sem ji zapomněla koupit :D Držím palce s písemkama. Já sem ráda, že biologii nemám vůbec a chemie mi končí.
Jé, doufám, že sem dáš brzo fotky :) Už se těším, určitě ti to tam zase slušelo :)

2 Elevanse Elevanse | Web | 14. května 2012 v 21:42 | Reagovat

Tak to si mamča smlsne. ;) My jsme jí dali jenom kytku...
Jo ty poznávačky byly opravdu na zabití, mně vždycky dělali největší problém kytky - hlavně bylinky, to se nedalo vůbec poznat...
Tak držím palce na všechny písemky, určitě  se ti povedou. :)
My už uzavíráme známky :DD Protože pak jedeme na kurz - týden a pak už se neučí, takže :D
To je super, že si alespoň takhle občas přivyděláš. :) U mně to vypadá zatím na doučování, místo brigády. :D
Mmmm, ten kluk musel být určitě moooc hezkej ;)
Tak to se moc těším na fotky, pokud budou. :))

3 ~ MiMi ~ ~ MiMi ~ | Web | 15. května 2012 v 21:52 | Reagovat

Já chodím na Obchodní akademii a na praxi jsem na Městským úřadě :) :D Zakládáme šanony, třídíme papíry :D Baví mě to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama