Únor 2012

Neon Spring

25. února 2012 v 9:12 | *Geminy* |  Outfity
Jaro se bude vyjímat ve světle neonů výrazných barev i pastelů. Obzvláště obchody NY má kolekce v takových to výrazných barvách, pokud tedy nevíte, kde si pořídit výrazný barevný kousek, zavítejte do NY. Nej jarní barevná kombinace se skládá ze sitě oranžové a růžové. Pro další inspiraci jarních outfitů přejděte na tento článek.


Lidice

23. února 2012 v 17:45 | *Geminy* |  Můj svět

Ha! Dneska jsem ve škole strávili pouze 3 hodiny a další tři hodiny místo výuky sezením v kině. Ano, byli jsme na Lidicích. Někteří z nás ho už viděli po druhé, někdo jako já po prvé. Mě tedy nijak nelákal, takže kdybychom nešli do kina, ani bych se neobtěžovala ho shlédnou. Mě se celkem líbil, sice mi přišel ochuzen o emoce (o jistý prožitek) ze strany herců, ale upřímně řečeno, to co jsem viděla stačilo a nějaké emoce to určitě vyvolalo, hlavně u scén, kdy odtrhli dítě od matky a tvrdili, že bude o ně postaráno, přitom šli do plynu, nebo když se rozdělovali muži a ženy, kdy nakonec muže postříleli a ženy odvezli do koncentračních táborů, odkud se jich na konec z celého počtu vrátilo opravdu málo. Zajímavostí je, že když se ženy vrátili s táborů, měly na svém oblečení našitou cedulku Lidice, byly to jejich "jména" a na památku se takto pojmenovávaly další generace žen.

Lyžák se mi blíží a jak už to tak u mě bývá, přichází zároveň "tréma" (jaký si její druh) a smíšené pocity - chci a nechci :D. Zítra budu muset zajít do města a pořídit si potřebnou hygienu, ještě mě čeká úklid, tak snad to stihnu, v pět jdu do žkušebnyrozbíjet dlaždičky. Snad nás neopustí motivace. Držte mi palce ať si nezlomím nohu a spíš si to užiju :D. Hlavně, abych na nic nezapomněla. Navíc strávím celou věčnost nad nazouváním a vyzouváním lyží. A aby těch starostí okolo lyžáku nebylo málo, tak nám ve škole daly na vědomí, že po našem návratu se budou psát písemky. Z biologie - pletiva (cca 12 stran výpisků A4), chemie - kvantový mechanický model atomu, nějaké domečky nebo co to děláme, což moc nechápu a když už to pochopím, tak se zase objeví nějaké výjimky. Guláš!

Jsem fakt socka, ani věci ze second handu si nemůžu pořídit, stojí to tolik, jako nové oblečení v obchodech. Takže jak trapka chodím jen na čumandu :D. Mám vyhlídlých pár kousků, ale jsou spíše na léto, tak snad si je nikdo nekoupí :D. Teď sháním blazer, kožešinový kabátek do pasu, světlé rourové džínsy a bílé džínsy, ještě bych ráda sehnala buďto kožené legíny černé a nebo jenom lesklé čistě černé, také pouzdrovou černou sukni nad kolena a tu bílou košili, která snad stojí v sekáči víc než v normálním obchodě. Nechápu ! Jo je to hodně kousků :D. Ale mají tu vlastnost, že se skvěle kombinují obzvláště ty v neutrálních tónech a celkově oživí a obzvláštní outfit.

Rebel of nature

19. února 2012 v 18:27 | *Geminy* |  Outfity
Zima nám pomalu ustupuje, ale přeci jen venku vládne studenější počasí. Proto jsem se rozhodla vytvořit článek s teplým, přesto ženským outfitem. ;)

Žij přítomností.

13. února 2012 v 15:38 | *Geminy* |  Můj svět
Páni, denní návštěvnost překračuje své hranice. Z původních návštěv, které se pohybovali okolo 60-90 návštěvníku, se stávají návštěvy okolo 150 lidí denně. Pro mě je to tedy úspěch, díky :). Ačkoliv bych byla radši, kdyby si návštěvníci četli více články ohledně pisatelského hlediska, nežli obrázky a stručný popis, ale aspoň jste zaznamenali existenci mého blogu, tak snad si najdete oblibu i v ostatních rubrikách, než je móda :). Každopádně nejoblíbenějším (nenavštěvovanějším) článkem je - inspiration Gepardí vzor.
Tyhle "jarňáky" byly fakt ty nejlepší (ironie). Jediné co jsem za ně stihla, bylo udělat si věci do školy, jak jinak :D. Jo ještě jsem zkoukla dva filmy a celou sobutu jsem strávila přilepená k obrazovce. Jedinou věcí, kterou se má mysl zabývá je budoucnost. Pořád a pořád přemítám nad tím co bude a vůbec si nedokážu vychutnat přítomnost. Žij přítomností - Ne nejde to, alespoň pro mě, neustále jsem "napřed." Včera jsem se jela odreagovat do Teplic, vlastně tohle nebyl hlavní důvod. Musela jsem si sehnat zimní bundu. Díky svátku jsem dostala korunky. Dost mě překvapilo, že mi popřáli lidi od kterých bych to vůbec nečekala :) . Jela jsem s mamkou a taťkou, brácha zůstal doma, jak se nejedná o jeho nákupy, ruší a otravuje, že už chce domů :D. Jeho smůla, přišel o pizza oběd. Jela jsem s úmyslem pořídit si zimní bundu, ale nakonec jsem se odjížděla s jarním kabátkem z Orsay. Mají tam fakt krásný elegantní věci, ale zároveň šmrcovní. Má šedostříbrnou barvu a na ramena jsou nařasená. Moc obchodů v olympii nemají, ale za to nejsou obchody přebraná. Jen už měli všichni jarní kolekci. V NY to hýřilo barvami. Koukám, že jaro bude velice barevné a v neonových barvách. Ještě chci nějaký to sako, viděla jsem krásný sytě růžový :), bohužel nezbyly peníze a navíc ho nemám s čím skombinovat.

Potterland

11. února 2012 v 22:37 | *Geminy* |  Emoce
Tak to je fakt nefér, zase jen něco pro americké fanoušky :/ Slyšela jsem o Potterlandu, tak jsem hned surfovala po netu a co nenajdu, jeden Potterland je na Floridě a druhý bude v Hollywoodě, hej a co mi evropští fandové ? Mmm! Takyby jeden mohli udělat snad v Londýně ne ? Když odtud pocházejí herci a jestli se nemýlím tak samotná spisovatelka! Achjo, no po zkouknutí jejich ofic. webových stránkách mě nijak tento pakr nenadchl, až na obchody :). Obchod s hůlkama, se sladkostma, třeba by tam prodávali kouzelné čokoládové žabky :D Nebo fazolky s 1000 chutěmi, a nebo ty kouzelné bombonky co se vyskytují ve třetím díle. Sníte jeden a řvete jako lev, nebo troubíte jako slon. No jo, koukala jsem dneska na Pottera, dávali ho ve tři na Markéze, sorry slováci, ale máme lepší dabing :D. Když už jsem byla u toho hledání, dala jsem si velkou práci najít videa ze zákulisí, jak se natáčely jednotlivé díly. Páni, ty herci museli mít velkou představivost, když hráli téměř obklopeni zelenými plátny. Poslední dobou přemýšlím, že by mě něco takového mohlo bavit. Nemyslím tím hraní, ale grafika, vytvářet takové obrazy do filmu. Vymodelovat různé ty příšery. Není na to nějaký extra obor, nebo je to čiště jen grafika, já jen jestli se to nijak dále nerozděluje - počítačová, filmová ?

Sweet school girl

11. února 2012 v 21:18 | *Geminy* |  Outfity

Popadla mě kreativní nálada, která sebou přinesla módní výtvor. Ráda bych takové outfity pokládala za svůj výplod z mého šatníku, ale jak si se musím spokojit alespoň s virtuálním šatníkem. Myslí, že vás tento outfit potěší, je obzvláště určen pro nošení do školy, ale i takové posezení v kavárně s kamarádkou nebo na rande. Neutrální, ale přesto zajímavý outfit.


Jarní prázdniny.

9. února 2012 v 17:35 | *Geminy* |  Můj svět
Tak už i prázdniny ztrácí svůj význam :/. Aspoň tyhle jsem ztrávila spaním ( aspoň něco pozitivnho) a prací nad knížkou z výtvarky, která mě vyšla celkem na 50 stran, které fakt nevím, kde vytisknu :/. Super no, v pondělí mě už nejspíš čeká přednes referátu, formou prezentace, snad to dám, dala jsem si s tím velkou práci :X. Už mám klíče od zkušebny. Byli jsme tam uklízet. Měla jsem pořídit fotku před a po. Vypadalo to jako válečný stan někde uprostřed pouště, který jak-štak přežil válku :D. Špína, smrad, fuj. Ale holky si mákly, hlavně B. Do Prahy jsem nakonec nejela (zmiňovala jsem, že jsem měla jet ? :D). Každopádně počasí mě zradilo. Ale když jsem nadtím, tak uvažovala, pro mě by samotná cesta a doba strávení v Praze bylo zbytečný, já jsem hlavě potřebovala jet do nějakého obchodního centra (což zní dost sobecky), jelikož u nás ve městě už nikde namjí žádné zimní bundy, alespoň ten typ, který scháním. Co se dá dělat. Auto nám nejezdí, baterka se nějak porouchala, díky zimě. Snad se dá do chodu, potřebujeme jet v sobotu k bače pro lyže. 27. února jedu se školou na lyžák. Poprvé si stoupnu na lyže :D. To jsem na sebe zvědává, snad mě můj "sportovní talent" nezklame :D. Jediné co kolem sebe vnímám je jen to, jak se všechno bortí :'/.

Make-up Dream Nude Airfoam

2. února 2012 v 17:55 | *Geminy* |  Beauty
Hned potom co jsem se přidala ke stránkám s maybelline, vyhledala jsem si sekci soutěže a přihlásila se. Dostalo se mi štěstí a má originální odpověď mě dostala mezi 30 testerek nového make-upu od maybelline S Dream Nude Airfoam . S výhrou jsem absolutně nepočítala. Zaskočilo mě, když mi přišel mail s pokyny, (Nejdříve jsem ho chtěla smazat, kvůli neznámému odesílateli) a následně i po týdnu a něco samotný výrobek a dopis s tytéž pokyny. Upřímně nikdy jsem žádný výrobek od této značky nepoužila, ač mě velice lákala koupě řasenek, bohužel mě na druhou stranu odrazovala cena, díky níž jsem si přípravek pořídit nemohla.