Horký polibek

27. ledna 2012 v 21:56 | *Geminy* |  Fantasy
Dneska se mi zdál vážně podivn sen, dost zmatený, ale na tenhle snový zážitek jsem myslela celý den. Zkusila jsem z něj vytvořit krátký příběh, bez začátku a konce.


Schovaná za zdí, každou chvílí měla přijít zkáza. Tepna na krku, pulzuje tak silně, že každou chvíli praskne. Všude kolem mě byl zmatek. Octla jsem se neznámo kde. Avšak moc dobře jsem věděla proč tu jsem a co mám udělat.
"Půjdu Já, uteč !" Ozvala se známá tvář.
" Ne, on chce mě. Musím, to udělat" Křikla jsem na svého bratra. " Uteč s rodiči a řekni jim, že je mám moc ráda." Zvedala jsem se ze svého úkrytu. Nohy mě vedly k protějším dveřím. Doufala jsem, že mě bratr uposlechl a šel s rodiči do bezpečí. Vše záviselo na mně. Ale proč ? Věděla jsem, že když to neudělám, stane se něco zlého a mnoho lidí přijde o život. Věděla jsem i , co nebo spíše kdo, to měl zapříčinit. S hlavou skloněnou jsem došla až ke dveřím, před kterými se zračila postava. Strach mi nedovoloval vzhlédnout. Nemusela jsem, jako bych už věděla, proti komu stojím. Viděla jsem jen černé chlupaté ruce s dlouhými ostrými drápy. Bála jsem se. Chtěla jsem sem se mu podívat do tváře, a přitom jsem věděla, kdo jest a jak vypadá. Strach z toho, že bude jiný, hrozivější, jakmile odvrátím pohled z podlahy na něj, umřu hrůzou. Pořád jsem před ním stála a čekala, co se mnou chce provést. Myšlenky proudily mou myslí, jako řeka se zbortěnou hrází. Rychle a bez přestání. Bez jakéhokoliv pohybu, jsem měla své rty na jeho. Byly tak horké, jako by jeho tělem místo krve, proudila láva. Polilo mě horko. Srdce mi už nebylo strachem, ale touho, citem. Chtěla jsem víc. Stála jsem v obětí démona - zla. Ale jeho polibky byly něžné, laskavé byly celkem tři. Jeho touha pošpinit nevinnou lidskou duši byla vášní protkanou zlobou. Zlo, které vyplňovalo všechny kosti v jeho těle, ustupovalo. Tvor, který byl stvořen zlem a jeho duše byla černou tmou, byl povolán zničit naději lidí. To vše jsem věděla. Mé tělo tkvělo na jeho těle. Svými silnými dlaněmi mě laskal po zádech, přejížděl po nich rukama nahoru a zpět k hýždím. Zapojila jsem i své ruce a oplatila jsem mu něžnosti. Toužila jsem ho mít. Chtěla jsem, aby svými polibky přestoupil na krk, on však místo toho položil svou hlavu na mé levé rameno, tak už jsem v obětí zůstaly. Dýchal mi na zátylek, ještě jsem cítila horko z jeho polibků na svých. Zamrazilo mě. Zlo, které z něho sálalo, vyprchalo během chvíle. Projev upřímného citu v něm prolomil prázdnotu a vyplnil ji láskou. Novou nepoznanou silou. Tu jedinou chtěl poznat a okusit, moc citu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 29. ledna 2012 v 17:31 | Reagovat

To je moc pěkný. :) Takový romantický :))

2 Bazalka Bazalka | Web | 9. dubna 2012 v 19:15 | Reagovat

To je krásné vážně se ti to povedlo! :)

3 *Geminy* *Geminy* | Web | 9. dubna 2012 v 19:24 | Reagovat

[2]: Moc děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama