Listopad 2011

Hlavu mám jak pátrací balon, teď už jen čekám, kdy vybuchne.

27. listopadu 2011 v 20:03 | *Geminy* |  Můj svět
Dneska se u nás konalo rozsvícení stromku a smozřejmě něchyběl celodenní program s vystoupením z různých škol. Nechyběly ani stánky s občerstvením, s adventními věnci a vánočními doplňky, s hračkami a balónky a samotné pódium. V půl čtvrtý jsem vyrazila s M. k divadlu, kde jsme měli sraz se zbytkem školy, s těmi, kteří chtěli vystoupit při rozsvícení. Hodinu jsme v divadle nacvičovali a slazovali hlasy, doučovali slova ke koledám a pak už v půl pátý hezky před dav na ostro. Bylo nás tolik, celkem 70 :D Div, že jsme se vůbec na to pódium vešli a vůbec, že nás všechny uneslo, ale co bychom za jedničku nenudělala, obzvláště ti, co nemaj ani jednu známku z Hv (např. já :D). A pozor má váhu 4 (myslim). Zpívali jsme pět koled před rozsvícením a 4 po.

V sobotu jela mamka s taťkou do Prahy obhlídnout obchody a "pokecat" si s Ježíškem. Mamka:,, Máte poslední šanci sdělit nám svá přání." ,,Já nevím, mě je to jedno." Zněla moje odpověď . Fakt nevím co bych chtěla, chtěla bych toho hodně, ale když se nad tím zamyslím, k čemu mi to všechno bude ? Oblečení si radši kupuju sama, i když máme s mamkou stejný vkus. Knížky si můžu pučit v knihovně, kosmetiku si ani moc nekupuju vystačím si s korektorem, řasenkou, s pastou na zuby, mýdlem na tělo, deodorantem a je to. Za chvíli se mi stejně bude líbit něco jiného, jediný co asi potřebuju je flashka a tiskárna, nějaký pořádný pyžamo :D. Když něco chci, tak to stejně nemaj, tak si to vyrobím. Mě stačí, když budeme na Vánoce spolu, nebude nám hrozit nic zlého, všichni budeme zdraví, úspěšně se mi bude dařit ve škole, konečně se zbavím toho smutnýho pohledu, vypustím všechny starosti z hlavy a budu si konečně užívat dny volna a hlavně vánoční pohody, bez strachu, že někdo přepadne mý rodiče, jak jdou z práce domů nebo bráchu, když se večer vrací z venku či z tréninku. Možná mě potká nějaké vánoční "kouzlo" jako to výdám v hollywoodských filmech s vánoční tématikou. Tím kouzlem myslím lásku, ale to jsou opět mé představy :'D

Tenhle týden bude snad ten nejúžasnější, budu si ho muset zapsat do deníčku (ironie). Zítra si hezky dáme písemku z Chemie všechna názvosloví, z dějáku celej pravěk, z biologie laborky osmózu, matika a jeho blbej generátor čísel, už tam vidim tu patnácku :X, ZSV tak to určitě zlouší další směry v psychologi a Fr taky zkouší. Co potom středa hezky si napíšeme test z 87 otázek z psychologie. Nejúžasnější týden. Chybími udělat laborku na fyz, seminárku na chemii, čtenářkský deník. Mám to sice rozpracovaný, až na fyziku, ale pochybuju, že včas stihnu zpracovat a odevzdat.

Angel terranal - Barvy luxusu

26. listopadu 2011 v 21:55 | *Geminy* |  Outfity
Pozemský anděl, tal by se dala nazvat dívka, která by se ohákla do tohoto outfitu. Je těžké skombinova dohromady hned několik trendy kousků tak, aby outfit nepůsobil kýčovitě, přeplácaně. Krajka, pouzdrové-balónové šaty, cvočky, kůže, černá, zlatá, masivní boty na podpatku = Luxusní a sexy

Pleas

24. listopadu 2011 v 19:30 | *Geminy* |  Můj svět

Podpořte svoji "oblíbenou" (:D) blogerku Zde.

Moc děkuju a pokud máte tu možnost dejte vědět i svým přátelům, tuhle službu moc ráda oplatím. Stačí napsat do komentářů, že jse hlasovali a popřípadě napište, kam bych vám měla hlasovat já. Hlasovat můžete každý den (aspoň myslím :D).

Školních nedodělaných úkolů se mi nahromadilo nějak hodně, jsem zvědavá, zda je stihnu a ještě k tomu mi nefunguje word, stáhla jsem si Open office 3.3 (či co), nic moc, ale aspoň to. Hlava mi překypuje nápady a náměty na články, což tolik neplatí o obsahu a zpracování, ale dám si záležet, sice vás nebudu bombardovat každou hodinu, spíše každý den novými články, ale aspoň budou kvalitní, doufám. Jeden z článků se týká druhé části trends Podzimu, zachvíli je zima, tak nevým zda má cenu se do toho článku pouštět. Mám ještě jeden BIg Problem a to co koupím nebo vyrobím rodině, nemám money. Nevím co koupit, zaprvé nemám tolik peněz (zatím ani korunu, čekám na Mikuláše) a za druhý potřebují toho tolik co nemají, že nevím co z toho koupit. Více bych se přikládala k věcem od srdce, vyrobených, ale nedostanu se k tomu furt máme nějaký úkoly ZATRACENÁ ŠKOLA. Help!

Inspiration Nail

22. listopadu 2011 v 17:04 | *Geminy* |  Inspiration
Nehty se za poslední dobu staly velkým nepostradatelným doplňkem. Módní průmysl nás obklopuje všelijakými produkty o péči a vylepšení. Připravila jsem si spíše část, kde nehty budeme "oblékat". Nahty sami o sobě jsou tématem pro odborníky a vědu, ano dnes už se všechno dělý na různá odvětí a ve všem najdema nějakého specialistu, třeba i přes nehty.

Kino - Twilight breaking dawn

19. listopadu 2011 v 15:45 | *Geminy* |  Můj svět
Jsem nějaká nachcípaná, ale snad to do pondělka vyležim, nechce se mi zameškávat, i když bych si strašně to volno chtěla prodloužit . Nejde mi nainstalovat Word, furt nějaké chyby, já se z toho ntb zcvoknu. Vždycky když něco nejvíc potřebuju, tak to odejde - tiskárna, word ... Včera jsem byla na 4 dílu Twilight ságy - Rozbřesk. Už se nemůžu dočkat druhé části, jak to dopadne s Jacobem a s tím miminem :D. Seděla jsme mezi T. a A. No a A. četla všechny knížky včetně posledního dílu, takže jsem se jí furt na něco ptala, zbytečně, ona si to moc nepamatovala :D. Jadna z mých otázek byla, zda je možná aby se někdo stal vlko-upírem a vidite, ke konci příběhu se Jacob otiskl do toho mimčete. Vždyť on je vlkodla, je tedy smrtelný a ta holčička je upírka - nesmrtelná, ta jak spolu budou žít mmm ? Chci bejt vlkodlak :D Jo a ten porod byl brutální. A., která seděla vedle za A. řekla:,, Nikdy se nebudu vdávat a nikdy nebudu rodit." :D Přitom ta svatba byla kouzelná, ty dřevěné lavičky a ten les a ty její šaty asi budu mít svatbu v lese a půjdu bosa po mechu. Šlo nás celkem do kina 10, seděli jsme úplně v tý poslední řadě. Bála jsem se, že neuvidim na titulky, ale nakonec jsem měla pěkný pokoukáníčko. Jedna pětice seděla na jednom konci řady a druhá pětice na druhém, obě pětice dělil pár. Celý kino bylo plný - nečekaně, ale vůbec jsme nepočítala s tím, že by na takový film šli kluci, no ale ja jinak zadaní :D. Možná si přečtu i knížky, protože tenhle poslední díl mě fakt nadchnul a originál je lepší, než nadabovaný. Přemýšlim, jestli půjdu s M. na Válku bohů, nechce se mi s K. složit na lístek :D ale na vstup do plavečáku by se mi složil Tsss.. Už chci Vánoce nebo pořádný volno, jinak se z tý školy zblázním.

Typy na zajímavé knihy

17. listopadu 2011 v 18:49 | *Geminy* |  Tipy
Pro ty kteří tráví rádi čas sami, nerušeni a ponořený ve vlastních myšlenkách nebo i pro ty, co rádi relaxují nad zajímavým příběhem jsem připravila článek obsahující typy na zajímavé knihy. Někdo rád relaxuje u filmů a někdo u knih, pro mě jsou knihy branami do světů, kde mohu prožít vše, co si jen budu přát. Ponořím se do světa lásky, dobrodružství, strachu, vášní a emocí. Také se kolikrrát rozčilujete nad tím jak hrdina přemýšlí, nejraději by jste byli při něm a pomáhali mu nebo se s ním hádali, kolikrát by jste i ten příběh chtěli změnit, ale nejde to - co je psáno to je dáno. Představuji vám tři zajímavé knihy.

č.♫ 28 Heavenly Kingdom

17. listopadu 2011 v 17:14 | *Geminy* |  ♥DesSy♥

Spines and flowers = Sweet Rebel

17. listopadu 2011 v 17:01 | *Geminy* |  Outfity
Bohužel se kolikrát na blog nedostanu i když chci, čas letí a než se naději tak už je opět večer a já myslím jen na to, jak nejrychleji usnout a doufat, že mě starosti nebudou buditze sna. Jistě zhodnotíte, že teto outfit není vhodný pro tak chladné počasí, ale aspoň jeho barvy vás rozzáří a pozbudí. A jak už název outfitu napovídá, budou se v něm vyskytovat takové detaily jakou jsou právě ostny a květiny.

Trends of Podzim/zima

15. listopadu 2011 v 18:50 | *Geminy* |  Trendy
Letošníí podzim a zima budou ve znamení kůže, kožešin a pletených kousků. Očividně se návráři inspirovali venkovem, farmou či lesem a samozřejmě i zvířaty. Jak vypadat in a přitom nezmrznou a jak to dělají zvířata, že zimu přečkají v teple. Tyto otázky si jistě pokládali a tak vznikli další módní novinky. Navíc i naši samotní předchůdci věděli, že na zimu je dobré pořídit si kůži navíc. Ale než schvováte oblečení z jara a léta, pořádně je přotřiďte, protože některé kousky z toho období nás budou provázet i přes podzim a zimu. V prní části trendů podzimy a zimy vám představím ty kousky které jsou společné jak pro podzim tak i zimu.


Vzrůšo ?

13. listopadu 2011 v 20:55 | *Geminy* |  Můj svět
Doma je trochu chaos a chytají nás nervíky, jelikož malujeme a tapetujeme a uklízíme :D. Vypadá to hezky. Jak jsem vám psala s těma látkama, tak jsem si vybrala světle fialovou a takovou šedou - pytlovou, kterou asi stejně nevyužiju. Mamka si vybrala hnědo-šedou s tenkými proužky, vypadá to jako manžestr a tenkou prouškovanou krémovou záclonu, oboje využije na závěsy, teď ze zbytků omotává květináče, vypadá to pěkně. Jedna holka u nás vymyslela "Tour de pub", zpočívá to v tom, že každý víkend by jsme navšívili nějaký podnik u nás vě městě a tím by jsme se líp poznali. Včera jsme zašli do Infinity,nově zrenovavaný bar, kde jsme pobyli chvíli. Já jsem si objednala Pina coladu, někdo Sex on the beach. Na začátek jsme si chtěli objednat frťana bebo aspoň zelenou, ale nakonec jsme usoudili, že až dorazí všichni. Nejdřív se strachovali, že nás bude málo a že musíme dát dohromady lidí, nakonec jsme se na ty sedačky ani nevešli. Když jsme si objednali, po chvíli přišla servírka a chtěla po nás občanky, takže nám nakonec udělala všem jen Pina coladu, jelikož ty ostatní drinky nešli udělat bez alkáče. Ten večer jsme stihli zajít do De javu. Bylo tam plno, sešli jsme do sklepa, či co to bylo. Jako první jsem uviděla vlaječky s nápisme Happy birthday, přišlo mi, že jsme nevítaní hosti a že jsme se někomu vetřeli na párty, navíc tam nebylo kde si ze začátku sednout. No nikdo naštětstí neslavil narozeniny, tak to bylo o to míň trapnější. Jedna půlka naší třídy odešla a zbyly jsme jen holky. Příště to snad bude lepší, měli jsme spíš jít na bowling nebo někam, kde bychom se navzájem slyšeli. Nedokázala jsem se zapojit do rozhovoru, teda jestli tam nějaký vůbec proběhl, navíc mě nikdo neposlouchal :D. Nudný lidi nejsou moc oblíbení a navíc můj humor je tak divnej, že ho dokáže pochopot jen rodina. Co se dá dělat, byl to první společný večer a bez školy, tak až uběhne ten rok, tak to bude lepší :D. T. se sbírala k odchodu, tak jsem šla s ní, aby jsme pře námko nešly sami. Oni si zašli ještě zatancovat na impo.

To je vše přátelé. Jak jste si jistě všimli, změnila jsem dess. Chtěla jsem takový s pastelovými barvami a obrázky, které by mě vystihovaly, tak snad se líbí. Dessy moc dělat neumím, tohle je fakt maximum, na který se zmůžu :D.

Žena Osudu

12. listopadu 2011 v 13:36 | *Geminy* |  My face
Tentokráte měly vyzážistky za úkol nalíčit nás modely podle tématu, který si vylosovaly. Moje vyzážistka dostala téma Žena osudu. Zkuste si představit, jak by podle vás měla vypadat žena osudu a porovnejte vaši představu s líčením, které na mě vyzážistka vytvořila.

Audrey Hepburn

12. listopadu 2011 v 13:30 | *Geminy* |  My face
Tentokrát se líčilo podle Audrey Hepburn. Tohle líčení je čisté a jednoduché, líbilo se mi ze všech nejvíc, taky jsem si konečně vyzkoušela jaké to je mít nalepovací řasy.

20 léta.

12. listopadu 2011 v 13:25 | *Geminy* |  My face
Konečně mi poslali další fotky, tentokráte se líčení týkalo 20 let. Fotky jsem upravovala na mém pc vypadají jinak, než je budete vidět asi vy. Porovnejte které jsou lepší, zda ty před úpravou nebo po.

Vše jde v ruku v ruce

10. listopadu 2011 v 16:03 | *Geminy* |  Jak to vidím *JÁ*
Konečně bych taky mohla zase přidat nějaký článek, že ? :D. Dobře, není to nic zajímavého, co by se týkalo celebrit, módy, atd. Ale je to opět taková úvaha, o společnosti, o Češích, o náboženství, jsou to taková ta diskutovaná témata. Jak jinak než, že jde vše ruku v ruce.

Jde to z kopce a je to čím dál tím horší.

8. listopadu 2011 v 17:21 | *Geminy* |  Emoce

Něco mi chybí a stále mě to užírá, v mé duši je čím dál tím větší prázdno a myslím, že tomu bude za chvíli naprostý konec ....

Kdy si jsem chodila na všelijaké kroužky. Každou chvíli jsem dělala něco jiného, i když se všechno točilo kolem umění, divadla či tance. Chtěla jsem mít hodně zájmů, jelikož mi to nahrazovalo kamarády. Nechodila jsem ven a neužívala si smíchu, nepřespávala jsem u kamarádek, do kina jsem chodila s bráhou. Místo toho jsem spíše navštěvovala různé kroužky, učila jsem se novým věcem a všechny tyhle poznatky mi vytvořily vlastní svět. Bohužel mám jaký si komplex/strach, který musel nastat někde v dětství nebo během střídání věškerých těch aktivit, jelikož se nedokážu dokopat k tomu,abych opět začla dělat to, co mě dělalo šťastnout, i když to na venek tak nevypadalo. Chybí mi to a já vím, že nejsem typ člověka, který by byl stvořený pro životní přátelská pouta, protože i když se přizpůsobuju ostatním, beru jejich chování, vtípky, a tak, nikdy se mezi nimi nebudu moc cítit sama sebou. Připadám si jak z jiného světa, protože se nenajde člověk (kromě rodiny), který by mi rozuměl, něco mi nevyčítal, neschazoval mě a nevyužíval. Pořád nerazím heslo: ,, Bez přátel nemá život cenu." Jsou sic jakým si spěstřením života, smíchem pro naší duši. Ó Friends. Existuje tu ještě upřímné přátelství, moje "pozice" je výhodná v tom, že slyším názory z obu stran a nakonec z toho můžu vyvodit závěr takový, že i když jsou nejlepšími přáteli jsou si i nepřáteli. Jednu výodu to má, když máte známe a přátelé, navzájem se využíváte k dosažení svého cíle a na to jsou přátelé, dnes už se nenajde přítel, který by vám nevrazil kudlu do zad nebo si vás aspoň nezapoměl všimnout, že jste třeba vůbec byli někdy přáteli. Nedělá mi problém seznamovat se s lidmi ani se skupinou, kde se nikdo nezná, ale seznámit se se skupinou lidí kde se všichni znají, je velice těžké, zde jsou už přátelství a pouta utvořena a tohle je pro mě signálem, abych nikomu nenabourávala jejich vztah, nevtírala se, to nikdo nemá rád. Ale já místo přátel měla koníčky, naučila jsem se vypořádat se svoji samotou.Když jsem byla smutná, snažila jsem se sama sebe rozveselit, nějak se zabavit. Ponořila jsme se do svého světa představ, kde jsem byla ta "princezna", kde jsem mohla každému pomoci, podělit se s každým o tom co se mi přihodilo. Jelikož mi nikdo ve společnosti nedal prostor k vyjádření vlastního názoru a pocitů,všichni mi skákali do řeči a pak, když neměli co řict, tak jsem svoji myšlenku zapoměla. Naučila jsem se více naslouchat a jedině, kde o sobě mluvím je tady na blogu. I tak se dovídám, že mluvím jen o sobě. Taky jsem si začla dost často mluvit pro sebe. Prostě mluvím sama se sebou, věčně si čtu a tím žiju životy jiných. Věčně si představuju, co by se mi mohlo přihodit, ale nakonec představy stejně zavrhnu, buď jsou nesplnitelné nebo sobecké. Dospívání je nekrásnější období, taky jsem si ho představovala jinak a né, že ho strávím sama, bez přátel a ponořená v učení a stejně, mi je vyčítáno, že nemám přehled o tom co se děje ve světě nebo o tom, co bych měla vědět a to bych spíše měla slýchat od rodičů, ale není tomu tak, díky nim jsem neudělala nějakou blbost. I když i na žal a prázdnotu se dá umřít. No jo, čím já se můžu vlastně trápit, že lidé umírají na hlad, nemaj na chleba a já tu smutním vlastně sama nad sebou, jsem to ale sobec. Ale musím aspoň ještě napsat, že jsou chvíle, kdy břečím, že lidé umírají, a že tohle je jenom začátek. Je mi jen 16, život mám před sebou, jenže na některé věci je daný věk a to co se nenaučím teď nebo nepoznám teď, už nemusím poznat vůbec. Teď chodím jen do školy, ale co budu dělat až půjdu (jestli půjdu) do práce.