Jak na dokonalý outfit ?

26. října 2011 v 20:51 | *Geminy* |  Beauty
Dala jsem vám dohromady pár bodů/rad ohledně tvoření outfitů. Také občas stojíte před svým šatníkem a neustále se dokola přehrabujete ve svých věcech, zkoušíte a lítáte od skříně k zrcadlu a furt vám něco na outfitu neladí nebo mu něco chybí. Říkáte si, a co když se to k sobě nehodí, co na to řeknou ostatní, není to moc výrazný nebo není to moc nudný ? Tyhle rady ti snad pomohou.


Není důležité, co přesně máte na sobě a od jaké značky, ale důležitý je celkový dojem a sladění barev, vzorů.
Nesnažte se být za každou cenu originální. I extravagantní outfit vypadá super, když je vše slazeno. Nejde o to oufit přeplácat, aby jste vynikli a byli originální, ale umět si pohrát se vzroy, materiály a barvami.
Móda je jako umění i zde je za potřebí citu a fantasie.
Jak vůbec zvolit a dotvořit správně outfit ? Vyberte si hlavní prvek outvit. Dneska si třeba hi vzít květované šaty. A teď co k tomu ? Jakou mají šaty barvu ? Černou ? Jakou mají barvu květy na šatech ? Žlutou, korálovou, modrou ? Co na šaty, aby mi nebyla zima, třeba blazer a v jaké barvě ? Co třeba v té v jaké jsou dělané květy ? Zvolím si žlutou, jakou barvu mají mít doplňy ? Co třeba tu modrou a korálovou. A takhle tvořím dál, snažím se, aby se ještě tyto barvy laespoň vyskytly po druhé. Buď na botách nebo na kabelce, či na jiném doplňku. Co chcete outfitem říct ? Chcete být něžné, ale zároveň drsné, potom volte květované šaty a místo cardiganu si vemte motořkářskou bundu a nejlépe se vočky a nýtky.
Pokud máte ouftit s výrazným materiálem či vzorem, snažte se, aby se ještě někde v outfitu vyskytl. Příklad: Pokud si obléknete kožešinovou vestu, zkuste si k ní vzít boty s vykukujícím kožíkem nebo kožešinovou kabelku. Nebo, když si vezmete na sebe třeba tričko s gepadrím vzorem, ať se i tento vzor vyskytne na doplňcích, ale pozor, ať se nevyskytuje přílíš, jinak by to působilo přeplácaně.
Jak oživot outfit ? Postačí doplňky - šátek, kabelka, řetízky, náušnice, ale by měly být v podobné barvě jako outfit.
Jde vůbec, aby se v ouftitu vyskytly všechny trendy kousky ? Jde, ale musíš je umět dobře sladit.
Nakonec - Řiď se podle sebe, ale hlavně ve vytváření vlastního outfitu buď sama sebou, musíš se v tom cítit pohodlně a sebejistě, neřeš co si o tom budou myslet ostatní a nesněž se být za každou cenu nejvýraznější. Inspiruj se, ale nekopíruj! Nechtěj být za každou cenu, tou nej in, trendovou a módní. V jednoduchosti je krása, spíš se za měř na to, co by měl o tobě tvůj outfit vypovídat ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pati Pati | Web | 28. října 2011 v 11:51 | Reagovat

dakujem za radu ;)

2 Elevanse Elevanse | Web | 2. listopadu 2011 v 16:16 | Reagovat

To jsou dobré rady. :) Naprosto souhlasím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama