Říjen 2011

Podzimní prázdniny

30. října 2011 v 17:45 | *Geminy* |  Můj svět
Teď si říkám, jestli vůbe nějaké byly :/. Ani jsem je nijak nezaznamenala. Volno se sice hodilo, ale stejnak jsem ho využila jen ke škole a to co jsem chtěla udělat jsem jak jinak, neudělala. Aspoň mám udělaný ty laborky, i když jsem dneska zjistila, že nemáme černou barvu do tiskárny a naše úžasná tiskárna netiskne, dokud tam nemá všehny barvy. Tudíž jsme celou laborku musela napsat růčo. Zítra snad táta koupí barvy a budu si moc vytisknout seminárku na Vv, možná budeme psát ve středu z výtvarných pojmů. Úžasný :X Tenhle týden to bude samý test. ZSV, Fr, Vv, Mat. a nějaký to zkoušení. Na týhle škole se nezastavím. Volna trávím s M. a to mi většinou vysvětluje to, co nepoberu v hodinách i když s ním je to zábava :D Zrovna včera jsem u něj byla a diskutovali jsme. Někdy fakt nevím co mu mám odpovědět. Hele stojím si za svým a nepřesvědčil jsi mě :D. Pujdu se umejt a radši kouknu an ZSV, má nás opět nějaká praktikantka tedy máme tu co nsá měla před 14 dněma na fráninu. Nosí si na hodiny pytlíček s čísly a já nějak tuším, že si opět vytáhne 15, ale tentokrát to nebude na kontrolu sešitu,ale na ústní zkoušení :/. Ještě zkoušení z chemie, to mě určo taky vyvolá, když jsem nějaký ty její hodiny zameškala. Z pátka na sobotu jsme přespali v Klášterci u známýh rodičů, znají se už z učňáku a občas tam jednou za rok přijedeme(většinou na Silvestra) a jí dvě holčičky obě na A a mají i přijmení na A :D. Přežrala jsem se jak :/. Když nejdřív jsem přijela a hladověla, dala jsem si pak oběd no a k večeru to žačlo, chlebíčky, obležené mísy, popcorn, brambůrky, jednohubky, perníčky no a já to musela všechno ochutnat :D
Už bude víkend ? :D

I'm bride

30. října 2011 v 13:42 | *Geminy* |  My face
Konečně mi zaslali první fotky ze svatebního líčení a docela mě naštvali. Přijdemi to blbě vyretušovaný a díky tomu mi to přijdemi moc rozmazaný. Posuďte sami. Snažila jsme se je nějak upravit, ale radši je nechám tak jak jsou, po desátém prohlídnutí se mi nezdaj až tak špatný, takže je vám sem dát. Člověk prostě není dokonalý.


A co my ?

27. října 2011 v 14:30 | *Geminy* |  Jak to vidím *JÁ*
Přináším velkou úvahu o dnešním chodu světa, o tom jaký to na nás vliv. Je to o penězích, vládě a o nás. Pro lepší představivost jsem k omu napsala i příběh, který nemá daleko od pravdy.

Jak na dokonalý outfit ?

26. října 2011 v 20:51 | *Geminy* |  Beauty
Dala jsem vám dohromady pár bodů/rad ohledně tvoření outfitů. Také občas stojíte před svým šatníkem a neustále se dokola přehrabujete ve svých věcech, zkoušíte a lítáte od skříně k zrcadlu a furt vám něco na outfitu neladí nebo mu něco chybí. Říkáte si, a co když se to k sobě nehodí, co na to řeknou ostatní, není to moc výrazný nebo není to moc nudný ? Tyhle rady ti snad pomohou.

Natural beauty

26. října 2011 v 20:23 | *Geminy* |  Outfity
Přináším vám jeden podzimní outfit. Určitě potěší romantičky a dívky, které i v nepříznivém počasí chtějí nosit dívčí oblečení. Přesto, že tento podzim není, tak barevný jak si ho pamatujeme, ale věčně jsme venku obklopování hustou mlhou, tak je na nás, aby jsme si podzim oživili. Doufám, že vás outfit potěší a bude vaší podzimní inspirací.

Exkurze do Technického muzea

25. října 2011 v 18:07 | *Geminy* |  Můj svět
Konečně už máme od zítřka volno, škoda, že jen na týden (skoro). Profesory stejně žádný volno nezajímá a dali nám několik úkolů, ty by se ještě daly, ale příští týden to budou samé testy :/... Navíc jsem chyběla, tudíž mě nemine zkoušení z Bio a Chemie + přepadovka, oni jí psali minulý pátek, ale já jí dostanu třeba až za měsíc. Super, musím mít v hlavě všechno, co jsme probírali od začátku do poslední hodiny. Nevadí, mě to za to stálo. Když to můžou stíhat jiný, tak proč né já. Jen se musím naučit to tolik nehrotit. Jak se říká, na jedničku to umí Pán Bůh na dvojku učitel a možná tak na trojku žák. Hlavní je, že udělám maturitu a dostanu se tam, kam budu chtít. Tenhle týden byl super. Dostala jsem na něj s jednou holčinou službu, kterou jsme plnily jen včera. Dneska jsme byli v technickým muzeu v Praze. Nic nového, akorát v jednom sálu měli výstavu historických per. V TM jsem byla přes prázdniny, takže jsem se rozhodovala, jestli pojedu či ne. Blbí je, že se exponáty nemění, až na ten jeden sál, kde byla již zmiňovaná výstava histor. per. Přemýšlela jsem, že aspoň bych tam mohla narazit na nějaký zajímavý mužský objekt, ale s touhle představou jsem nepočítala, i když se tam nakonec objevilo více středních škol, než jsem čekala, vlastně jsem nečekala kromě nás nikoho. Zvláštní, že každičká věc má svou historii. Jednou i my budeme vystavení v nějakém muzeu, pokud ještě něco takového bude existovat. Pera byla fat hezká, žádný kšunty a kýčovitá zdobení, jednoduchá a čistá elegance. Taky se kvalita odráží na ceně, takové pero musí stát nejmíň 1500,- Zítra zajdu za M., ať mi vysvětlí fyziku a matiku, ještě musíme udělat laborky na bio. Taky musím dokončit jednu seminárku a snad jsme na nic nezapomněla, jo myslím, že mám ještě něco z frániny :/.

Nature is simple but withal very magical.


Nejvíc :*

Vzpomínky - Vánoce ve škole

22. října 2011 v 15:30 | *Geminy* |  Vzpomínky zůstanou

Rozhodla jsem se přidat další rubriku. Už mi v hlavě tento nápad leží dlouho, ale vždycky, když se rozhoupu k jeho realizaci, zapomenu, o čem jsem vlastně chtěla psát. Tahle rubrika si ponese název Vzpomínky zůstanou. A jak už z názvu vyplívá, bude se to týkat vzpomínek. V celém článku najdete objasnění, proč vlastně jsem se rozhodla začít psát o vzpomínkách, ale jistě sami víte, jaký důvod by se pod tím mohl skrývat. Vždyť i vy sami rádi vzpomínáte, ať už v dobrém či zlém.


Líčení

21. října 2011 v 22:01 | *Geminy* |  Můj svět
Dneska poslední focení a už čekám jen na fotky. Tak jsem zvědavá jestli mi dorazí, čekám, že to bude opět až za měsíc. Vžydcky nevím, jak mě fotografové nafotili, ale minulé focení a dnešní mi je ukázali. Žádná sláva snad to dobře upraví. Podle mě vůbec neumí fotit :D. Nebo je to tím malým prostorem, ale určitě je to i špatným nasvícením. Všechny tam máme tak divně rozpláclý ksichty, a když se kouknu do zrcadla, tak vypadám úplně jinak, než nafotkách. Aspoň, už nejsem před fototgrafem tak nervózní a necukají mi koutky nebo celá hlava :D. Musím pochválit vyzášitky, protože odvedly fakt perfektní práci a jejich nalíčení mi slušelo, alespoň já jsem se v tom cítila přitažlivě :D.

6.10 jsem byla na svatebním líčení. Jistě si pod pojmem svatba předctavíte ženu, jako nežnou princeznu či vílu, ale já měla vcelku výrazné líčení, ale i tak se mi líbilo. Udělali nám i nějaký ten účes. Fotily jsme se ve svatebních šatech :). Já myslela, že mi budou malý, ale padly mi, teda přes prsa se mi rozjížděly.
7.10. Měla myslím jedna skupina, která si zaplatila jeden druh kurzu, zkoušky. Vyzážistky si losovaly nejdříve téma a potom nás. Moje vyzážistka měla téma Blue middle of night (něco takového), takže mě líčila do modrých a tmavších barev.
14.10 Jsem děla modelku jedné "učitelce", která na mě vysvětlovala různé techniky líčení. Dávala mi třpitky, lepila na mě kamínky, látku, atp.. (přemýšlela jsme, že bych vám o tom mohla udělat článek. O všem co jsem od nich pochytila :P). Na tohle jsem se moc těšila, i když dohromady to moc neladilo nevadí. Mršky tpřitky něchtěly jít při odličování dolů. Tenhle den jsem měla za sebou další dvě líčení. Od učitelky dostaly vyzážistky předlohu, vytrženou stránku z časáku, kde byla modelka s černě namalovanou páskou přes oči a tohle nám měly taky namalovat. Vypadaly jsme jak amazonský princezny. Druhé líčení bylo taky extravagantní ( to miluju, ale jen na fotkách, či když je to součást image). Opět dostaly předlohu s modelkou, která měla střed čela a kořen nosu bílý, okraje čela žlutý, oči až po koutky úst červený a lícní kosti žlutý. Kdyby místo žlutý daly černou, tak bych vypadala jak démon :D, díky té červené okolo očí mi vynikly ty mý modrý oči.
18.10 Byl dobový make-up. Líčily se 20. léta - 50 léta. První líčení byly teda dvacátá léta, kdy hlavním prvkem líčení byly tmavé oči a rty. Vlasy byly sepnuté do povoleného drdolu a vlasy zakrývaly část uší a byly zdobené čelankami. Bohužel toto líčení se muselo dělat dvakrát, jelikož se vyzážistkám nepovedlo, tedy takhle, povedlo, ale tvar líčení očí a rtů nebyl jako z 20 let. Druhým líčením byl styl alá .
21.10 Dneska měla druhá skupina zkoušky (ty co měly nejdelší rekvalifikační kurz - na celý měsíc) Vyzážistka, která si mě vylosovala si vylosovala i téma: Žena osudu. Byla jsem namalována elegantně, rudá pusa, zvírazněné lícní kosti, tmavší oči ( v mém případě zlato-hnědé).

Tohle mě fakt baví, sice za to nedostávám žádnou finanční částku, ale aspoň mám za to ty fotky i když mnohdy na nich nevypadám nejlíp :/. Navíc zadaromo se něčemu přiučím, občas pochytím nějaké ty rady a když mě líčí můžu pozorovat co všechno na mě používají a jakm způsobem. Dívala jsem se na ceník kurzů a ten nejdelší (cca měsíc) stojí okolo 50 000,- a jsou v něm snad všechny kurzy dohromady.

NÁŠ SVĚT 2011

20. října 2011 v 15:04 | *Geminy* |  Můj svět
Dneska byl pohodový den. O druhou a třetí hoďky jsme šli do divadla na jakou si směsici různých vystoupení. Hlavními "herci" byly lidé s tělesním či mentálním postižením. Já myslela, že se snad rozbrečím, to bylo tak pěkný, fakt - hudba, vystupující, kostými. Já nevím, ale vždycky když vidím takové lidi, jak si dokážou ten život tak užít, jak jsou šťastní, jak se dokážou odvázat nebo, že vůbec dokáží překonat sami sebe, to s čím se narodili a jít mezi lidi. Samozřejmě, že někteří si to ani neuvědomují, jsou uzavření a žijí si ve vlastním světě, jejich tělesná schránka je mezi námi, ale jejich duše je kde si na jiném místě. Někteří z nich mají pouze tělesný hendikept, ale jinak jsou úplně normální, tudíž uvažují stejně jako my, vnímají svět stejně, akorát jsou více citlivější. Všechny představení, až na jedno se mi moc líbili. Dvakrát jsme viděli Smolíčka pacholíčka ve dvou verzí, jedna byla hraná a ta druhá byla dramatičtější a všechno se vyjadřovalo tancem. Dalšími vystupujícími byli "španělé", jeden pán, který hrál na harmoniku ( na tu velkou, jak jsou na jedné straně klávesy), aerobic v podání mužů, který nám po přemlouvání ukázali i jejich druhé vystoupení z předešlých vystoupení - Teplákovou soupravu od Nightwork, dále módní přehlídka, to asi vše co si pamatuju. Posledním vystoupením byla Láska v housce od Xindl X. Vystupující dali do scén, ve keterých hráli, úplně všechno, užívali si to, bylo to vtipný, emotivní, super atmosféra, všichni (skoro) jsme tleskali do rytmu (tleskali jsme každou chvíli, až jsem musela přestat, jak mě boleli ruce). Ani jsme se tam při příchodu do hlediště nevešli, všechny místa byla obsazená a naše třída si musela posedat po schodech. Pár volných míst se našlo, takže já jsem celé dvouhodinové představení proseděla hezky na židli :D.

Achjo mě ještě čeká udělat si nějaké výpisky, kouknout se na příklady z fyziky a tak celkově se připravit na hodiny... Grr... Snad to všechno do večera stihnu :D.

Inspiration - Cardigans

15. října 2011 v 19:10 | *Geminy* |  Inspiration
Prožíváme jedno ze čtyř období a to nádherný a barevný podzim. Je sice pravda, že jako malý si jistě podzim pamatujeme jinak. S kamarády jsme sbírali listí, ať už na výtvarnou výchovu či jsme jej hrnuli na jednu velkou hromadu skákali jsme do té barevné a většinou po spršce deště vlhké kupy listů. Hlavně byl podzim barevný a ve vzduchu byl podzim cítit. Teď je vzduch tak max. cítit smogem, lidmi, kteří kouří, podzimní slunce je věčně schované za mraky a tlustou vrstvou mlhy. Teď je jen na nás, aby jsme udělali podzim podzimem a to nejlépe podzimním outfitem a hlavním prvkem podzimních outfitů jsou cardigany všelijakých střihů, materiálů, vzorů a nejlépe podzimních tónů.


Autorka blogu

14. října 2011 v 21:37 | *Geminy* |  *Only ME*
Achjo, tak hezky jsem to napsala a ono se mi to do toho menu boxu nevejde. Grrr... Co naplat, pokouším se o nový vzhled a né a né se povíst, záhlaví je dobré, ale zbytek neladí. Zítra to dodělám , pokud bude čas. Nechcemi ho někdo na tenhle podobný způsob udělat. PS: Jsem velmi náročná :D A teď k tomu co se mi nevešlo do menu ↓

Malý krůček pro člověka, ale velký pro lidstvo

13. října 2011 v 18:24 | *Geminy* |  Můj svět
Tento název článku sice moc nepasuje k obsahu článku, ale tato citace se mi moc líbí, nejspíše jsem ji nenapsala dobře, ale nevadí.

Dobrovolně jsem chtěla být zkoušena z chemie a ony chtěly další 3 holky. To se může stát fakt jenom mě :/. Nejdřív nikdo a teď by se každej o to popral :D. No nezkoušela sice nikoho, jelikož jsme všichni psali z periodické soustavy prvků, ale holky si to rezervovaly na pondělek. Takže já se asi budu učit na bio radši, doufám, že ještě nebude zkoušet viry, ty bych fakt nedala. Chemie je zatím jednoduchá a všechno z ní chápu i počítání, dá se říct, že mě to i baví :D. Jen mě štve, že máme dost seminárních prací :/ - Výtvarka, laborky, chemie a ještě se naučit slovíčka na test z francouštiny, úplně všechny od začátku až po dnešní nová slovíčka. Úžasný! Mě snad ta hlava praskne. Co se dá dělat, jestli chci, aby ze mě něco bylo budu muset máknout, snad jsou nudný jen ty začátky, jinak fakt nevim na co se specializovat. Můj nejnavštevovanejší článek jsem smazala, očividně lidé nechápou, že lidé se mění a jejich názory též. Kdybych však měla udělat nějakou anketu co lidé nejčastěji vyhledávají na internetu, tak jsou to nesmyslné statusy, kterými chtějí "perlit" na fb.

O tom úterku. Ehm.. Já to nijak nechci rozpitvávat, sama nevým ještě konečný verdikt, ale mamka si myslí, že ANO :D. No já nevím, jen jsem dostala pár rad a to cvičit, cvičit, cvičit, jak tělo, tak i mimiku (obličejové výrazy). Paní byla moc milá, fotila mě asi půl hodiny. Myslím, že na všech fotkách vypadám stejně :D. Když jsem vešla do jejich společnosti jako prvního jsem uviděla černocha a překvapivě hezkýho. Ten čekal na nějakou dívčinu, která přišla s kamarádkou a oba se mezi sebou dorozumívali anglicky. Z toho plyne, že pokud budu chtít jet někam do zahraničí, budu muset perfektně ovládat, alespoň jeden jazyk. Černoch holčinu fotil v plavkách, z čehož jsem usoudila, že nějspíš jde na miss, ale je to jen má domněnka. Po tom, co se mnou ta milá paní, spíše slenčna, udělala sérii fotek, šla si promluvit s rodiči. Řekla jim kritéria a zodpověděla všechny dotazy, ještě nám vytiskla smlouvu. Konečný verdikt se dovím, až potom, co moje fotky rozešle dalším spolupracovníkům a ty rozhodunou, zda bude o mne zájem. Dobré je, že první krok jsem už udělala, uvidíme zda mi je to souzeno či ne :D.

Důležité, prosím čti ...

Přesto, že můj blog moc lidí nenavštěvuje a většinou jste tu náhodně, potřebovala bych helpnout. Co se týče dessignu, tak ten je hroznej, je to spíše přechodný dessing. Co se týče článků, tak každý máme jiné názory, tudíž někomu se líbí někomu ne. A moje otázka zní, jak si představujete ideální blog, co byjste rádi na blogu viděli, co tak na netu většinou hledáte ? Tak určitě jsou to nějaké informace do školy, facebook, seznamky, ale co čekáte od blogů ? Od webových portálů jako např. kráska.cz, prozeny.cz, atp...?

Máš-li nějaký dotaz, ráda ti ho zodpovím ZDE


Opakování je matka moudrosti

9. října 2011 v 19:40 | *Geminy* |  Můj svět
Nejprve - to zajímavá co se mi událo a snad i uděje vám napíšu až potom, co se mi to stane :D. Nechci to zakřiknout ;). Těším se i netěším, ale tak to je normální mít strach z něčeho neznámého. Snažím se ho ovládat, jelikož já jsem takový vnitřní nervák, nedávám to na jevo, ale když pohár přeteče, takd dokážu být pěkně zlá, snad i ta nejhorší. Však jak se říká :,, Tichá voda, břehy mele." Teď k tomu nudnějšímu, ale pro mě pozitivnímu. Změnila jsem čas učení, alespoň pro dnešek. Většinou se učím tak v sedum večer až do půl desátý a hned na to usnu, takže nemám čas ani na čtení. Dneska jsem se začala učit už od šesti a za hoďku jsem byla hotová. Parádička, všechno si pamatuju, aby ne, když se učím furt na každý předmět to samé akorát se k tomu přidávají nové věci. Zatím toho moc není, i když jsme na každý předmět popsali cca 10 stran. Pár písemek už máme za sebou. Všechny známky se nám zapisují do systému bakaláří. Nejhorší známky mám z těláku, průměr mi vychází 4 :D. Co už, atletletika mi nejde a ještě nás čeká někdy gymnastika (Ááá, to bude horor :D). Dneska jsme měli jet k babice, jelikož teta měla narozky a El svátek, taťka se nastydl jak byl se mnou .... ( o tom až to budu mít za sebou :D). Chudák, když už si veme nějaký prášek, tak mu musí být totálně špatně, jinak se léčí jak bych to nazvala, po babsku, sám sebe (?). Snad se mu udělá líp, musí se mnou jet v úterý po škole do Prahy, kvůli ... (o tom taky zvlášť :P). Dneska jsem volnou chvíli strávila, jak jinak asi tráví teenegery svůj volný čas ?, na netu na polyvore a looklet. Zatím žádný pořádný článek co se týče třeba úvah nebo příběhů nemám. Nějak si pro to nedokážu vyhradit volný čas :/. Téma týdne asi už nestihnu, stejně bych k tomu napsala jen pár slov. Ve středu bychom měli jet do nějakého kostela s p. na Vv, tak uvidíme, aby to zas nezrušil a nepřehodil. Z té kniížky jsme nejdříve dostala 5, jelikož jsme jí nepřinesla. Jak debil letím do knihovny, jestli by mi jí nevytiskli a oni nemaj barevnou tiskárnu, blbne jim a ta co funguje je zamklá v kanceláři. Profesor mi řekne, že u nás ve městě určitě jsou nějaké tiskařské firmy či co, tak jako já poletim někam do firmy si to vytisknout, navíc nemám flsahku, abych si to mohla stáhnut a dát jim to a oni mě určitě pustí na jejich pc na můj mail, kde jsem to asi hodinu ukládala, jelikož soubor byl moc velkej. Prej na to musím mít omluveku potom. Naštěstí to měli všichni špatbě, tak jim to prodloužil do pátku, já jsem ještě něco dodělávala a pak jsem mu ji po M. poslala. Mám za jedna, uff.. Známka má váhu 10. Někdo má čtyřku :D Aby ne, nejspíš nad tím strávil tak 3 hoďky, ani ne.

Asi vše přátelé, loučím se svámi, užíte si večer a pěkné sny ;). Já si budu číst jako pohádku prvky :D


Trocha extravagance - 7 outfitů

5. října 2011 v 18:53 | *Geminy* |  Outfity
V nějakém tom volnu po škole jsem vám vytvořila 7 outfitů (samozřejmě, že ne najdenou :D). Vždycky z předešlé předctavy vznikne úplně něco jiného. Snažila jsem se, aby to vypadalo trochu nevšedně, ale aby se to zároveň dalo nosit. Tak snad se budou líbit.

Oh No !

2. října 2011 v 15:09 | *Geminy* |  Můj svět

Když konečně dodělám jedny úkoly přijdou další, jak to mám všechno stíhat ? :X Nad tou výtvarkou jsem strávila celkem jedenáct hodin (né vkuse :D). Strašně děkuju těm co vymysleli státní svátky. O sv. Václava jsem se pustila do úvodu umění ( co je to, citáty, abstrakce, realistická tendence, přehled dějin umění), pracovala jsem na tom celé 3 hod. Jistě víte jaké informace internet poskytuje. Všechno jsem hledala na google a jak jinak, než že po zadání "hesla" vyjel jak první odkaz na wikipedii a pod ním odkazy se stejným obsahem. PÁRÁDA :X. Hned co jsem v pátek přišla domů a uklidila prach, sedla jsem si k pc a hledala druhou část materiálu k výtvarné knize, což je Pravěk. Kdybych učitel na Vv neudělal ten balík (složku), tak jsem totálně ztracená. Po tom co jsme si ve čtvrtek oddychla, jak budu mít volný víkend se právě dovím, že nám dal další téma - pravěk :X. Strávila jsme v pátek nad tím další tři hodiny, seděla jsem tu až do desíti večer a ještě mi chyběla půlka toho, co bylo v předloze napsaný. U bráchy se projevilo nachlazení. Myslela jsem, že ho zabiju, v sobotu jsme měli jet na ten veletrh do Prahy do O2 arény a jestli kvůli jeho frajeřině (lítání bez mikiny) zůstanu s ním doma, tak ho uškrtím. Vždycky, když jsme měli někam jet, tak onemocněl. Nevím, jak to dělá, ale vždycky. Ale když mě je blbě, tak do toho pitomího aquváče jet musíme :/. Fakt kluci nic nevydrží. Nakonec jsme jeli. Uff.. Tak dlouho jsem se na to těšila. Bohužel přišlo zklamání, nic moc. Bylo toho málo, ale aspoň jsem se dozvěděla pár zajímavých věcí. Tak třeba. Navštívili jsme stánek, který se zabývá aromaterapií a vším co je s tím spojeno. S bráhou jsme si každý měli vybrat jeden z olejíčků. Podle toho jaká se nám líbí barva nebo obrázek. Brácha si vzal modrý s obrázkem kouzelníka -směs při nachazení (což on je) a já si vybrala fialkový s obrázkem andělíčka, jak spí - směs pro klidné spaní (což já se věčně budím). Prostě to sedlo, naše podvědomí sáhlo po tom, co potřebujeme. Paní na nás s mamkou nastříkala takový "parfém", který na každé ženě voní úplně jinak, podle toho jakou má náladu a povahu. Opravdu na každé z nás voněl jinak. Takový parfém si snad přeje každá holka :D. Je to fakt zajímavé. Když jsme odcházeli, darovala nám tři starší čísla jejich časopisu. Já si pak jeden pročítala doma, je to takový úvahový časopis. Narazila jsem v něm na zajímavý článek o konci světa, o Majském kalendáři. No nic. Mamka s taťkou hledali ty svoje potřebné firmy a kupovali od nich produkty nebo aspoň vyzvěděli nějaké užitečné informace. V programu byla i módní přehlídka portálu českémodelky.cz. Hair show/soutěž kadeřníků světa. S mamkou jsme měly v plánu podívat se na Make-up Lolita a přehlídka svatebních šatů. Bohužel bylo bráchovi blbě, tak si šel sednout do baru. Já tam za ním šla po půl hoďce, nakonec přišli rodiče a rozhodli jsme se jít najíst do Obchodního centra hafry. Potom jsme se měli vrátit na ty dvě plánovaný akce. Samozřejmě, že jsme se nevrátili. Místo toho jsme brouzdali po obchodech. Koupila jsem s nádherný kabátek do pasu ve vojenském stylu . Kabelku. oboje Gate. Kabelka za 24,- (fakt) a kabátek za 284,- Dneska jsem dodělávala výtvarku, úplně jsme to komplet předělala, takže mi to trvalo 5 hodin :/. ještě mě čeká učení na test z literky, radši si přečtu to ZSV a ostatní předměty. Ještě pořád nevím, jak kdo a podle čeho zkouší :/. Opět máme pozměnění rozvrh na tento týden.
•Chtěla jsem vám udělat článek o outfitech, který jsme během týdne stihla na lookletu vytvořit. A už s chci zbavit těch obrázků o móde co mám natahaný v pc :D.