Kdo se směje naposled ten se směje nejlíp

20. září 2011 v 14:48 | *Geminy* |  Můj svět
Dnešní týden bude, co se týče školy, uvolněnější. Učitelé si nejspíše udělali prázdniny, jinak nevím jak si vysvětlit jejich nepřítomnost. Jen vím, že matikář si jel na nějakou cestu po Evropě, kterou chce zdolat za týden, aspoň tak jsem to vyčetla z jeho rozhovoru. Učitelka na hudebku je nemocná, tudíž pokud se jí nemoc bude držet až do pátku, odpadnou nám poslední dvě hodiny a budeme mít do půl dvanáctí. He-he Dneska jsme měli do půl jedný, jinak máme do půl druhý. Zítra se učíme jen 3 nebo 4 hodiny a na dvě hoďky jdeme do divadla. Dneska jsme si vyslechli menší přednášku o vhodném oblečení do divadla. Žádné potrhané džíny a slušný top. No já bohužel žádný společenský oděv nemám, tak snad mě do toho divadla pustí v normálních kalhotech a triku. Na základce jsme to nijak neřešili. Jelikož nám dneska odpadla ta šestá hodina, zašli jsme s M, kde jsme pak potkali A., na základku. Nic se nezměnilo, děti jsou tam línější a línější a je jedna zda projdou či ne. Jeden kluk měl trojku z chováni, pětky od shora až dolů a přijaliho na všechny učňáky :D. Až půjdou na střední totálně se jím změní pohled na svět. Tedy nevím jak je to utakových případů jako jsou oni. Tam je právě blbí, že v jedný třídě jsou samí blbic a mezi nima hrstka o třech lidech, který jsou vcelku chytrý. Bohužel víme, jak dokáže okolí ovlivnit. Ti chytří si schválně pak hrajou na debili, nehlásí se, říkají schválně chybné odpovědi. Z chytrých se stanou ignorančtí debilové, někdy se stane zázrak a z tý špíny se vyhrabe někdo, kdo zjistí, že bez vzdělání je nic, odpad společnosti, odpad lidstva, ještě k tomu neschopnej a nezručněj. Zatím jsme se dozvěděla, že ti co na to kašlali na základce, těm se na středních moc nevede, ještě se tak nadceňovali, že čtyřkaři šli na zdrávky, licka , jedna šla na chemickou a o chemii dělala úplný prd :D. Takže si dokážu předctavit, jak se tam asi maj. Jo hned si zašli na základku a postěžovali si :D. Hlavně že pomlouvali a nadávali, ale to už prostě k životu patří. 1.9 Jedu do Prahy na veletrh. Yeh :P. Aspoň něco za tu dobu, furt to samý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 20. září 2011 v 20:37 | Reagovat

Ahoj, ptala ses na tu fotku toho fyzikáře. Tu sice nemám, ale mám jeho profil na facebooku: http://www.facebook.com/profile.php?id=1328109752. Tak co na něj říkáš?? :DD Jinak ti chci pochválit krásný design, nádherné záhlaví a menu. :) ;)
Tak ty už jsi byla dokonce na základce? Já jsem na gymplu už třetím rokem a ještě jsem se tam ani nemrkla.. ;D
Tak si to v Praze užij ;)

2 ~ MiMi ~ ~ MiMi ~ | Web | 21. září 2011 v 18:03 | Reagovat

To se máš, my to měli tak volný minulej týden, pač nekteří učitelé jeli do ciziny ;) To tak bývá, známe svý lidi :D Když pak přijdeš na základku člověk se nedokáže nedivit :D A užij si to v Praze :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama