Perfektní

29. srpna 2011 v 19:22 | *Geminy* |  Můj svět
Ták todle je perfektní počasí, žádné vedro, ale teplo a dneska to bylo i na kraťasy ;). Uděla jsem nové rozcestníky, doufám, že jsou přehlednější, hlavní je, že všechny fungují. až seženu šikovnou grafičku, která mi udělá ochotně dess, bude to perfektní :). Dneska jsem se šla akorát projít do města. Hledala jsem nějaký pyžamo, protože žádný slušný nemám :D. Všude maj se samýma potiskama zvířat, saténová košilky, mini pyžámka, babičkovský, no nic pro mě. Vyřešila jsme to tak, že na seznamováku budu spát v pánských boxerkách a našem školním tričku + ještě jedno náhradní :D. Na to, že tam jedeme na cca 4 dny, máme dost nabytý progam. Hlavně psychotesty : Uplavat 1 km, vydržet být 5 hodin uvázán u stromu, docvrnkat kuličku do vzdálenosti 1 km, chůze po zpátku 5 km, ... Je z čeho vybírat :D. Ale večerní program už vypadá volnější, divadelní hry a další společenské aktivity. Na tůry potřebuju pořádný boty, takže jsem dostala vynadáno, že jsem si žádný nekoupila, a že těch 500,- jsem utratila za trička, který nepotřebuju ( to jedno jo :D). Ještě, že mamka si nafasovala z práce troje. Pro mě, pro báchu a tátu. Mají tlustou podrážku a kovovou špičku (aspoň si neukopnu palec o vyčuhující kořen stromu :D). Budeme malovat pokoj, konečně, ale já už tu fialovou nechci :/ :D. Aspoň chci světlejší, budu se muset poradit s mamkou, ukážu jí obrázky pokojů z we♥it, který jsme si natahala do ntb a něco snad vymyslíme. Možná, že ta fialová tomu nebude vadit. To určitě kazí ten nábytek :X :D. Včera jsem napsala první stránku do deníku, tak snad v tom budu pokračovat. Zatím mě nic neštve, necítím se nějak po psychycké stránce špatně, smutně, atp...

Prázdniny jsou už u konce, malé schrnutí toho co jsem dělala: ;) (ani nevím jakt o šlo popořadě neva :D)
1. 14 dní u tety v Tahově. Slavení narozenin, svátku. Skoro každý dne jsme chodili na procházky a tetě na proti do práce a večer jsme si zašli do restaurace (?) Beilies (nevim jak se to píše :D).
2. 3 dny jsme byli na zahrádce s rodinou. Opalovali se, večer koukali na filmy a jeden den ráno obzlášť, kdy celou noc pršelo.
3. Když bylo hezky opět jsme jeli na zahradu, opalovali se, koupali.
4. Jedne týden u nás strávila Teta s Ell.
5. Hned na to svojí návštěvu ukončily společnýma narozkama báchy, mamky a Ell.
6. Dvakrát jsem navšívila Prahu. Nazačátku prázdnin jsem byla v aquaparku a na začátku srpne jsem ji navštívila z kulturního hlediska. Technické museum, Náprstkovo museum, Museum Lega, z části Pražský hrad.
7. A párkrát jsem zašla s M. na procházku. Hodně mi to zvedlo náladu a spestřilo prázdniny. Konečně jsem se mohla s někým podělit o názory, zážitky a pocity.
8. Chomutov, menší nákupy a kosmetička.
• Myslím, že jsem napsala vše :)

Docela fajn, pro mě normální prázdniny jako vždy, jen volno, spaní do nevidim a nic nedělání. Aspoň jsem měla více času na uskutečnění několika nápadů, které nepotřebovaly více lidí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catherine Catherine | Web | 29. srpna 2011 v 19:35 | Reagovat

Tak to sis prázdniny asi hodně užila viď? :) A ohledně toho design, třeba bych ti ho mohla udělat, kdyby si chtěla? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama