Gonelfli

11. srpna 2011 v 13:13 | *Geminy* |  Fantasy
Nechala jsem se opět inspirovat fantasy tvory a zvířat. Vznikl zajímavý tvor a kdybych mohla, chtěla bych vypadat jako ona. Bohužel neumím moc kreslit obličeje a "základ" lidské tělo. Všechno je kresleno z hlavy, snad vác víc upoutají jednotlivé části tělo, se kterými jsem se vykreslovala :).


Jmenuje se Gonelfli. Název vznikl spojením slabik od zvířat a fantasy bytostí, ze kterých se skládá její tělo nebo je jim podobná. Elfské uši (Elf), dračí křídla (dragon), lví čumák a ruce (lion), orlí tělo.

Gonelfli

Elfské uši - Elfoé mě velice fascinují svými uši a povahou. V knihách jsou popisováni jako vznešení, mírumilovní a udatní bojovníci. Příjdemi, že i když se hodně vzhledově podobají člověku, nemají sním nic moc společného. Oni se jeví jako dobro, kdežto my jsme směsice dobra a zla, tudíž je na nás jakou cestu si zvolíme. Přesto jako všude se ve stádečku objeví i černá ovce, takže i elfové mají svůj protiklad, jsou tudiš i zlý elfové. Ale mezi nimi není nic, asi jen my :).

Lví čumák a ruce - Lev je prostě můj favorit. Tentokrát jsem z něj použila čumák, jelikož neumím kreslit lidské nosy, zvolila jsem si zvířecí. Přeci jen to mají být mystické bytosti :). No a ruce, ty jsem si zvolila kvůli drápům a samotným prstům mají zvláštní tvar, navíc lví srst je tak hebká.
Dračí křídla - Jak já bych chtěla létat, úplně nej nej nejoblíbenější bytost jsou draci. Viděla jsem snad všechny filmy kde se draci vyskytly.

Orlí tělo - Zvíře, které jako lev doopravdy existují a jsou moji oblíbenci. Líbí se mi orlí peří a mohutnné silné drápy.

Popis Gonelfli:

Pohlaví: Žena
Věk: 17
Výrazné znaky: Elfské uši barvy modré jako orlí srst. Lví čumák a ruce v barvě červeno-žluto-hnědé. Dračí křídla v barvách její ho těla a vlasů. Orlí tělo v barvě modro-stříbrné.
Magické schopnosti : Dokáže s dorozumívat s bytostmi, kterým nikdo jiný nerozumí. Umí číst záhadné znaky. Ve snech se vrací do minulosti, ale vídá i budoucnost. Díky prastarým cvičením (jako je u nás jóga, atp..) se dokáže koncentrovat a soustředit, dokáže díky tomu svojí energii použít jako zbraň jako kouzlo.
Povaha: Gonelgli je velice tajemná. Nedává své city na jevo, bojí se, že by jí to mohlo oslabit, proto má její tvář stále stejný výraz, ale v jejích velkých očích můžete spatřit všechen její boj s emocemi (pokud jse všímavý). Je velice všímavá, dokáže se vžít do pocitu druhých, má dobře vyvynuté všechny smysly hlavně sluch díky velkým dlouhým elfský uším a zrak. Je všestraně nadaná, de jí vše na co sáhne, rychle se učí nový věcem a je v ní víc, než si myslí. Rychle se hýbe, její tělo je z částí lidské a z části orlí pokryto peřím, které jí umožňují lehké a vzdušné pohyby. Kostru má lidskou proto má silné dračí křídla, aby se mohla vůbec odlepit od země. Má velice zvláštní typ křídel, ve kterých se zrdalí všechny barvy, kterými je samo její tělo obdařeno. Její silné lví ruce jsou jako její zbraň, nemusí používat žádný meč, ani luk. Jelikož je to žena nechybí jí ani krása, plné křivky a půvab. Když jí poznáte blíže zjistíte, že je velice hodná,milá, ochotná a vnímavá, naslouchá a za své milované dá vsázku i život. Nejvíce je oblíbená u dětí, kterým vyprávý pohádky, radí jím a pomáhá jim vypořádat se se životem. Je velice rebelská a nechybyjí bojový duch. Bohužel nemá to štěstí u opačného pohlaví, působí až příliš tajemně a odtažitě, muži se jí bojí, ale když jí poznají, chtějí s ní jen kamarádit.Detail křídla

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaja Jaja | Web | 16. srpna 2011 v 19:01 | Reagovat

wow
pekne kreslíš
ja milujem fantasy =)
Tiež občas vymýšlam dáke postavy ale skôr sú to víly a vlkolaci a tak :D  :D  :D

2 barča barča | 29. října 2014 v 10:17 | Reagovat

máš to moc hezké ale příště zlepši ty nohy jinak skvělý :-?  :-D  :-D  :D  :D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama