Glemaidan Ealimeron

4. srpna 2011 v 14:52 | *Geminy* |  Fantasy
Jelikož jsem velkej fanda fantasy a strašně ráda si vymýšlím, sním a fantazíruju napadlo mě vymyslet si svojí posatavu. Předctavila jsem si všechny moje oblíbené fantasy bytosti a zvířata. Spojila jsem dohromady všechny jejic tělesné části, které mě něčím uchvacují a zvyklo toto stvoření.

Pojmenovala jsem ji Glemaidan Ealimeron (Glemejdn Ilimeron). Její tělo se skládá z ocasu mořské panny (Mermaid), z andělských křídel (Angel), z lví hřívi a obličeje (Lion) a její ruce jsou orlí (Eagle).

Andělská křídla - Miluju anděli. Jednou jsem o výtvarku namalovala anděla, jak se opírá o roh tmavé uličky. Byl do půli těla svlečený, vymalovávala jsem se tam s jeho svaly, nakreslila jsem mu silné ruce, oblékla jsme ho do tmavých džénsů a namalovala jsem mu velká andělská křídla. Budu muset zajít na začátku září na základku a vyzvednout si všechny moje výkresy. Dost často se mi zdá, jak chci zvlátnout. Začnu divoce mávat rukama tak dlouho, dokud s emi nohy neodlepí od země. Mávám tak dlouho, dokud nenaberu tu zprávnou výšku a nakonec plachtím po vězru a občas mávnu rukama, abych nespadla.

Ocas mořské panny - Je to pozoruhodné. Kdyby to byla pravda, jak se vlastně stvořily mořské panny. Člověk + velká ryba ? No nevím, jak by prováděli pohlavní styk :D. Druhý typ mých snů je, kdy se proměním v mořskou pannu a dokážu bezproblémů dýchat pod vodou. Pamatuju si na dva sny. První je, kdy jsme byli s rodiči na pláži. Měli jsme tam dům a můj brácha procázel divnou proměnou, kdy mu nakonec narostl ocas a jednoho dne zmizel v moři, já jsem se ho vydávala hledat, skočila jsem po hlavě do moře a hrozně jsem si přála rybí ocas, abych ho mohla v čas dohonit. Mé přání se splnilo a najednou jsem se ocitl av jeskyni, kde bylo plno bytostí, které mělo stejné zakončení těla. Byl mezi nimi i můj brácha, ale nechtěl se mnou odejít, chtěl tam zůstat a myslím, ale to bych kecala, že tam anšel i svojí mámu, mořskou pannu, ale nebyla to naše mamka, ale úplně někdo jinej. A druhý sen byl o mě, kdy jsem plavala v moři s berevnýma rybičkama, vyděla jsem korály, medůzi, dokoce tam smenou plavali i mořské panny jako panenky Barbie :D.

Lví hříva a obličej - Moje nejoblíbenější zvíře je šelma a to zejména lev. Líbí se mi jejich kočíčí oči, na obrázku jsem je vybarvila modře, a jejich husnatá hříva. Ještě předtím, než jsem si začla nechávat hodně prostříhaávat vlasy, jsem měla tak velký objem, že když svítilo sluníčko a házelo to na chodník můj stín, měla jsem díky hustým vlasům, tak velkou palici a teď ještě do toho ty rozevláté a načechrané vlasy, že to vypadalo jako kdybych měla sama lví hřívu. Nejvíc se mi lvi líbí, když otevřou tu svou velkou tlamua zařvou, fascinují mě ty jejich zubyzka, taky bych chtěla takhle špičatý :P. Bohužel moc neumím kreslit obličeje a proplít dohromady zvířecí a lidský je pěkně těžký :D.

Orlí pařáty - Silné a zahnuté drápy, černé a lesklé. Další bystost s křídli, ale tentokrát jsem si z tohoto zvířete vzala drápy.

Další znaky:
• Nazlátlá kůže, třpitící se na slunci, odráží světlo, tím pádem je i neviditelná.
• Tetování a malůvky po těle do tvarů vlnek ve stejné barvě jako oči. V noci svítí a mění barvu podle nálady jako oči
Chtěli byjste, abych vymysela příběh s těmito bytostmi ? :) Ale nic neslibuju, jen bych se o to pokusila :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 5. srpna 2011 v 7:18 | Reagovat

Mít andělská křídla, tak to by byl i můj sen. :D Taky se mi o tom často zdá, ale většinou s nimi zůstanu na zemi anebo létám příliš těsně nad zemí. Třeba to něco znamená. :)
No teda... :D Je to zajímavé, třeba opravdu existujou. Několik lidí dokonce tvrdilo, že je opravdu viděly... To by bylo. :D Kdyby opravdu žili, zajímalo by mně, jak se dorozumívají. Jestli naší řečí nebo nějakou svou...
Já mám ráda lva protože je králem zvířat, je takový honosný a každé zvíře si ho váží. :) No a ta jeho hříva... :) Krásná.
Dohromady ti vznikl zajímavý tvor. :D

2 Pati Pati | Web | 7. srpna 2011 v 18:36 | Reagovat

naozaj prekrasne :) ty mas take super napady :) a kludne by z toho mohol byt aj nejaky pribeh..

3 Jaja Jaja | Web | 16. srpna 2011 v 19:03 | Reagovat

pekné =)
Trochu som sa tej bytosti zľakla xD
[2]: to je dobrý nápad =)
Príbeh =P

4 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:20 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama