Srpen 2011

Erovision - songs

30. srpna 2011 v 17:58 | *Geminy* |  ♫ Music ♫
Znáte tuto pěveckou soutěž ? Myslím, že se pořádá každý rok a vždy se na ní sjedou zpěváci skoro ze všech koutů Evropy. Díky táhle soutěži jsem narazila na další talentované umělce z hudbení branži, kdyby si tato soutěž nepořádala a vůbec nevysílala, tak jsou pro mě stále neznámí. Všichni známe americké zpěváky, těch se nám za poslední léta rozmnožilo až moc a kolikrát ani neumějí zpívat. Díky M., který mi poslal několik songů z erovision jsem se rozhodla udělat článek. Nemusíte nic číst, teď jde jen o vaše uši ;). Pokud budete chtít slyšet víc stačí na youtube do vyhledávače zadat eurovision a pak, až vám vyjedou různá videa klikněte na officiální stránky ;)

Noční život

30. srpna 2011 v 17:08 | *Geminy* |  Můj svět
Přes den spim a večer se chodim procházet :D. Na to, že je naše město v celku obohaceno o tmavou pleť, která v sobě nepotlačuje energické pudy, je město večer vymetené. Mamka mi dala patnáset na knížky a řekla ať to neutratim všechno, no zbylo mi jen 5 korun :D. A to sem si nekoupila vše. Ještě mi musí v knihkupectví doobjednat 3 knížky, původně dvě, ale vyskytlo se nedorozumění. Já si řekla o francouštinu, ale myslela jsem tím všechny knížky na francouštinu no a paní si zaškrtla jen jednu. Takže mi dneska ještě našla prac. sešit na fráninu, ještě jsme si řekla o pravidla čj a cena se jak si tak si navýšila na třinácet :/. No ještě, že jsme jako první šla pro ty knížky, protože jsem měla namířeno ještě do rossmannu, kde jsem si koupila mýdlo, pastu, sprej na klíšťata a komáry a deo sprej. Po cestě jsem zaskočila za taťkou. Bavili jsme se o vysoký, o škole, o seznamováku a o lyžáku. Ještě jsem ani nevkročila na střední a už plánuju vysokou :D. Neuškodí se trochu připravit a naplánovat si blížící se události, ale nesmíte nad nimi moc přemýšlet, jinak se vše zhroutí, něco se překřikne a když si vše moc vysníte, jste nakonec zklamaní. Já už teď přemýšlím jen negativně, doufám, že tím se to otočí a v reálu to bude skvělý :D. Zítra si musím jít koupit pláštěnku :D Takovou tu průhlednou, jak nosí většinou houbaři. Kouknu se na přezuvky do školy asi si koupim typu cross, nahlídnu k vietnamcům, jestli nemaj nějaké slušné tepláky a už to snad bude vše. Měla jsem v plánu i knihovnu, ale pět korun by mi nevzali :D. Samý starosti. Večer, až přijde táta ze studia musíme zajet na zahradu, kde mám všechny věci na ven. Jestli přijedeme kolem půl osmý, ta zajdu ještě s M. ven. Potřebuju se ho zeptat na pár věcí ohledně gymplu a popovídat si. Počasí je krásný :). Teď stahuju film The last song, ještě jsem ho vůbec neviděla, tak snad bude pěkný, četla jsem samý klady, ale jelikož je to s Miley, tak nevím zda to nebude něco pro třináctky :)

Tak toto je celé sdělení dneška :)

Perfektní

29. srpna 2011 v 19:22 | *Geminy* |  Můj svět
Ták todle je perfektní počasí, žádné vedro, ale teplo a dneska to bylo i na kraťasy ;). Uděla jsem nové rozcestníky, doufám, že jsou přehlednější, hlavní je, že všechny fungují. až seženu šikovnou grafičku, která mi udělá ochotně dess, bude to perfektní :). Dneska jsem se šla akorát projít do města. Hledala jsem nějaký pyžamo, protože žádný slušný nemám :D. Všude maj se samýma potiskama zvířat, saténová košilky, mini pyžámka, babičkovský, no nic pro mě. Vyřešila jsme to tak, že na seznamováku budu spát v pánských boxerkách a našem školním tričku + ještě jedno náhradní :D. Na to, že tam jedeme na cca 4 dny, máme dost nabytý progam. Hlavně psychotesty : Uplavat 1 km, vydržet být 5 hodin uvázán u stromu, docvrnkat kuličku do vzdálenosti 1 km, chůze po zpátku 5 km, ... Je z čeho vybírat :D. Ale večerní program už vypadá volnější, divadelní hry a další společenské aktivity. Na tůry potřebuju pořádný boty, takže jsem dostala vynadáno, že jsem si žádný nekoupila, a že těch 500,- jsem utratila za trička, který nepotřebuju ( to jedno jo :D). Ještě, že mamka si nafasovala z práce troje. Pro mě, pro báchu a tátu. Mají tlustou podrážku a kovovou špičku (aspoň si neukopnu palec o vyčuhující kořen stromu :D). Budeme malovat pokoj, konečně, ale já už tu fialovou nechci :/ :D. Aspoň chci světlejší, budu se muset poradit s mamkou, ukážu jí obrázky pokojů z we♥it, který jsme si natahala do ntb a něco snad vymyslíme. Možná, že ta fialová tomu nebude vadit. To určitě kazí ten nábytek :X :D. Včera jsem napsala první stránku do deníku, tak snad v tom budu pokračovat. Zatím mě nic neštve, necítím se nějak po psychycké stránce špatně, smutně, atp...

Prázdniny jsou už u konce, malé schrnutí toho co jsem dělala: ;) (ani nevím jakt o šlo popořadě neva :D)
1. 14 dní u tety v Tahově. Slavení narozenin, svátku. Skoro každý dne jsme chodili na procházky a tetě na proti do práce a večer jsme si zašli do restaurace (?) Beilies (nevim jak se to píše :D).
2. 3 dny jsme byli na zahrádce s rodinou. Opalovali se, večer koukali na filmy a jeden den ráno obzlášť, kdy celou noc pršelo.
3. Když bylo hezky opět jsme jeli na zahradu, opalovali se, koupali.
4. Jedne týden u nás strávila Teta s Ell.
5. Hned na to svojí návštěvu ukončily společnýma narozkama báchy, mamky a Ell.
6. Dvakrát jsem navšívila Prahu. Nazačátku prázdnin jsem byla v aquaparku a na začátku srpne jsem ji navštívila z kulturního hlediska. Technické museum, Náprstkovo museum, Museum Lega, z části Pražský hrad.
7. A párkrát jsem zašla s M. na procházku. Hodně mi to zvedlo náladu a spestřilo prázdniny. Konečně jsem se mohla s někým podělit o názory, zážitky a pocity.
8. Chomutov, menší nákupy a kosmetička.
• Myslím, že jsem napsala vše :)

Docela fajn, pro mě normální prázdniny jako vždy, jen volno, spaní do nevidim a nic nedělání. Aspoň jsem měla více času na uskutečnění několika nápadů, které nepotřebovaly více lidí :)

6 outfitů

29. srpna 2011 v 18:11 | *Geminy* |  Outfity
Mám tu dalších šest outfitů ;). Outfitům jsem chhtěla dodat trochu extravagance a také jsem chtěla skombinivat více trendy kousků. Uvidíte sami, snad se vám budou líbit. Kžadý outfit vypadá dobře, když se na něm opakují barvy a materiály. Pak už záleží na city a vašem stylu a na tom, co se vám líbí.


FOR you

28. srpna 2011 v 20:32 | *Geminy*
Soutěže ( snažím se vymýšlet nové, tak doufám, že se zapojíš)
Ankety ( vyjádři svůj názor anonymě pomocí ankety)

Girl's World

28. srpna 2011 v 20:29 | *Geminy*

Módní slovníček

Taky občas tápete ve fashion terminologii.
Přeci jenom, když už přidám nějaký ten článek,
chtělo by to používat více cizích slov,
alespoń to bude vypadat, jako že se fakt vyznám.

Inspiration

Inspirace je důležité,
pokud nejste oblíbenec osude a neosvítí vás,
pak budete muset otevřít oči, mysl i srdce do kořán a
nasávat příval okolní inspirace.

Outfits

Každá z nás má svuj vkus a styl a já vám ukážu ten svůj.
Protože nejsem člověk finančně neomezený,
pomáhám si imaginárními věcičkami.
Kde jinde najít nesčetnou várku módních kousků
než na polyvore.com

Free-cool-in

S každou sezónou přiletí i dopis s informace,
co, kdy, kde a jak se bude nosit.
A jak se na to dívám já?
Co beru jako trend a co spíše jako
end?

Beauty

K módě neodmyslitelně patří i beuty.
Hezky oblíkaný člověk nemusí být hned čistý člověk.
Nenechte se zanedbat a ošálit!

Líčení

Je taky umění. Stačí si jen představit,
že místo štětce na teperky vezmu štětec na oční stíny a olalá...

Rady

Móda, styl, kosmetika to nejsou jediná témata,
která nám HOLKÁM leží na mysli.
Takové trable se sourozencem,
či pocit mimoňství a toho, že nikam nepatřím...
Neustále se utěšovat myšlenkou,
že může být i hůř a že
děti v Africe nemají co jíst, nelze do nekonečně.
Upřímně, takové myšlenky mě jen rozpláčou a
hodí ještě do větší depky

Tipy

Jak zahnat nudu, zpestřit si den nebo jen tak relaxovat u telky
Tipy na knihy, filmy, výlety a akce. Nepropástněte!
Žijeme jen jednou a proto každou minutu prožij
jako by byla ta poslední!

Photography

28. srpna 2011 v 20:11 | *Geminy*

My face

Toto není žádný anonimní blog a
upřímně, nevydržela bych nepřidat fotku
mého "dokonalého" ksichtíku ;P.

Anything

Všechno to krásné kolem mě se časem z hlavy vytratí a
proto bych si vzpomínky chtěla zvětšnit jako obrazy.
Uchovat jejich krásu alespoň na fotkách

ME

28. srpna 2011 v 20:04 | *Geminy*

Autorka

Aby jste pochopili obsah a smysl blogu,
zkuste nejprve pochopit samotného tvůrce.
Né vždy je dílo odrazem samotné povahy autora,
je to pouze způsob,kdy zkrze něj
dokážeme alespoň z poloviny vyjádřít
své myšlenky a pocity. Do té míry,
do jaké jsme schopni formuloval
city, sny, představy a názory.

Né vždy jsou díla slavných umělců své doby líčena přesně tak, jak nám předkládají.
Copak jsme žili jeho život, snili jeho sny, mysleli stejně jako on.
Slova jsou pouhým nástrojem, který nám pomáhá komunikovat s naším druhem.

Zajímavosti

Z dob dotázníků a řetezáčků.
Pár libůstek, díky nímž jsme jiní, originální a
kolikrát nás naše odpovědi spojují
s ostatními blogovými nadšenci

Creative world

28. srpna 2011 v 19:58 | *Geminy*
Umění je odrazem duše,
cesta díky níž ukážeme kým doopravdy jsme.
Avšak vyvolení pochopí jak my "umělci" jsme to doopravdy mysleli.

Víte co se říká,
když přiletí múza a políbí vás chyťte se jí,
protože nevíte, kdy se za vámi opět zastaví.
Takže učení stranou to vám neuteče,
protože jestli máte dostat pětku,
stejně jí dostanete,
ale nápad, ten jak se rychle objeví,
tak taky tak rychle zmizí.Nakupování je dočasný pozbuzovač nálady

28. srpna 2011 v 15:32 | *Geminy* |  Můj svět
Včera jsem absolvovala "proměnu" u kosmetičky v Chomutově, která se nám (mě a mamce) rozpovídala o svém hobby, které jí žíví, což je právě zmíněná kosmetika a také líčení. Seznámila nás s německou kosmet. značkou Jafra (džafra), kde všechny produkty jsou vyrobeny ppouze s přírodních zdrojů, látek, bylin a všemožných rostlin. V ceně poukazu byla mimo jiné i analíza pleti, kdy kosmetička použila takové elektrické měřítko, které přiložila k jednotlivým částem obličeje ( tváře, čelo a brada). Tímto změřila ph pokožky, zda je mastná, suchá nebo smíšená. Já si vždycky myslela, že mám lesklou a mastnou pleť, ale tato dáma ve středním věku mi zjistila totální dehydrataci pleti. Konzultovaly jsme zda jsem nebyla na dovolené, jelikož i to může zapříčinit dehydrataci pleti způsobenou sluncem, zda piju, co používám za čistící prostředky. Zmínila jsem peeling od nivei, když mi ukázala její peeling v podobě sypkého pudru, docela jsem se zarazila. Aspoń vím, že mi obyčejný peeling s mikročástečkami ničí struktůru kůže ( asi sem toho měla nechat hned jak mě po jeho aplikaci začal pálit obličej. Chtěla jsem se zbavit nepříjemného pocitu nevyrovnané a nedokonalé pleti), Ke každému přípravku co na mě použila dala přednášku a sestavila je dotakového programu, přesně v takovém pořadí v jakém bych je měla používat i já. Dozvěděla bych se toho více, kdybych té paní aspoň rozuměla. Vůbec se nedokázala vyjádřit, což by moc nevadilo, ale bohužel nedestykulovala a huhňala. Velké plus i přípravků, které si moje pleť otestovala, bylo, že jsem vůbec necítila žádnou težkost, ani nic co by zapříčinilo pocit, že se na mé pleti něco nahází, některé přípravky také pěkně voněly. Po celé procedůře jsem žádnou změnu nezaznamenala, až na dotek, kdy se má pleť vyhladila, ale postupem účinek vyprchal a na mou pleť se začali usazovat další volně "pochodující" nečistoty. Zatím jsme si žádný přípravek nekoupily, ale i u nás ve měste je jedna paní, ktré spoluprauje z touto firmou a prodává její výrobky, takže kdybych si přeci jen chtěla něco koupit zavítám tam. Aspoň vím jaký typ pleti mám a jak se tomu přibližně bránit. Já jsem šla na řadu jako první a potom šla mamka, cena poukazu platila až pro dvě osoby. Ještě, že to bylo zadarmo :D. "Návštěvu" Chomutova jsme uzavřeli nákupy. Konečně jsem si sehnala bílé triko s nařasenými rukávy pod lokty a černé průhledné krajkové tílko, to vše mě vyšlo na 500,- :D. Brácha si koupil koženou bundu a bejsku (nevím jak se to píše) a mamka si koupila tmavé roury. Kdyby sjet vuděli ty slevy, ach jo mít aspoň 1000,- koupila bch si dalších 6 věcí :/ Ceny ve slevě se pohybovaly okolo 100, max do 300,- A v NY byly i kousky za 79,- :). V Deichmanu jsem si vyhlídla jedny botky v pánským stylu (oxfordky) a na zimu už kotníčkové boty na silnějším podpatku (farmáčky), které měly u kotníků kožešinu za 700,- Jo nálada se mi zvedla, ale taky rychle klesla, když jsme zašlid o Baumaxu. Vyhlíželi jsme podlahu do pokojíku, jak já ten dubovej nábytek, či z jakýho toho dřeva je, nesnáším ( do svýho bytu si nic takovýho nepořídím). Není to úplně strašný, nikdo nemá ani to, ale na druhou stranu, si kvůli tomuhle typu dřeva nemůžu vzít tu podlahu, kterou chci :D. Není to jenom o podlaze, ale i o výmalběa doplňcích. Hned byh ten nábytek házela z okna, kdyby ty postele nestály 10 000,- :X Musím to nějak vymyslet. Budu se stím muset smířit, aš si tam daj podlahu jakou chtěj, mě se stejnak nebude líbít ... Tu co chi, si daj rodiče do obýváku, tak aspoň bude hezkej obývák :).

K takovým snům jsou potřeba peníze :( ...

Konečně jsme přišla na to jak na we♥it přidávat vlastní obrázky. To mi nemůžete říct, že to jde jenom na google chrome. Už kvůli jiným aplikacím mám v pc 3 prohlížeče :X. Prosím vás, když už nevo vymýšlíte, tak ať to hlavně funguje!!! Kdy sijsem ukládala obrázky na janforman.com Teď jak se dívám zpětně, se obrázky nezobrazují, musela jsem to celý předělat. Ještě, že jsem si většinu těch obrázků uložila na fb, zbytek mám ve starém počítači, který už nemám :X. Taky musím upravit rubriky, taktéž se něktré nezobrazují, kdyby jste narazily na nějakou chybu informujte mě v kometech. DÍKY ;)


26.8.2011

26. srpna 2011 v 20:18 | *Geminy* |  Můj svět
Velkopáteční úklid je zcela za mnou. Uf.. Dneska se mi toho nahromadilo nějak hodně úklid, žehlení, udělala jsem salát a nákupy. Tyhle nákupy se bohužel vztahovali na školní potřeby :/. No tyhle potřeby naštěstí využiju i na osobní prospěch. Hned jak jsem vztala a napsala článek na blog přišel táta jelo se do Poprokanu. Ještě jsem ta nebyla, ujela se nás asistentka a šlo se nakupovat :D. Koupila jsem si vcelku pěknej penál, zvírazňovače, kalkulačku, pravítka,kružítka, tužky, propisky, malý sešit na zápisky a velký sešit bez linek, který by mi měl posloužit jako deník. Naúčtovala nám tam navíc nějakou zlatou tužku, takže měla dýžko v hodnotě 60,- Kč. To jsem teda na sebe zvědavá, co si do toho deníku budu psát, nejspíše pocity, to je tak to nezajímavější a když se chci z nich vypsat sem, tak většinou nemůžu kvůli těm, kterých se to většinou týká. Možná mi nakonec poslouží k napsání příbehu :D. Fantasii mám velkou, teď ještě najít vhodná slova, sformulovat myšlenku a volala příběh je hotov :D. Tenhle "deník" jsem v tom obchodě hledla nejdíl, měli tam tolik sešitů, jeden mi vyhovoval velikostí, ale né stránkama a "obalem".Na takové věci jsem hodně náročná :D. Nakonec jsem si vybrala. Poslední týden do začátkku školy a já místo toho, abych vztávala dříve a dříve, tak vzáva pozdějš a pozdějš. Dneska kolem 11 (?) :D. No aspoň jsem toho dneska stihla víc sice né všechno co jsem chtěla, ale ty "automatické" věci jsem udělala. Jsem zvědavá na zítřek, na tu kosmetičku. Dívala jsem se co je v Comutově za centrál, no moc velká sláva to neni asi jen 5 obchodů s hadrama, stejně nejsou money. Příští pátek už jedu na seznamovák, ou.. No doufám v nejhorší, jako vždy, když se něco chystá :D. Tak yjste měli tak dobrou večeři ? Já měla před chvílí tortilu s masovou směsí :P. Už jdu :D

Květovaný vzor

26. srpna 2011 v 12:18 | *Geminy* |  Inspiration
Přínáším dašlí várku fotek, na kterých se vyskytuje vzor květů. Velkých, dorbných, barevných mám tu celou škálu bravev, odstínů a velikostí . Jak jinak dát na jevo, že je ve vás kus romantické duše. Jasnou volbou jsou květy, čím drobnější tím sladší a dívčí. Nejvodnějším kontrastem jsou motořkářské a rocerské bundičky se cvočky a ostny. Já se inspiruji těmi to fotkami →

Mám už i vlastní značku :D

25. srpna 2011 v 20:29 | *Geminy* |  Emoce
Když jsem poprvé viděla iniciály LV na pozadí jednoho blogu, yslela jsme si, že ej ti jen náhoda a nebo jen si prostě majitelka vytvořila valstní pozadí s iniciálama svého jména a přijmení. Jasně, že teď už vím že tyto iniciály patří dosti známé a drahé značky. Dřív jsem se tolik o mídu nezajímala, ale teď mám celkem přehled :D. Nedávno jsme byli s rodinou v Praze (výletový den) a při hledání jednoho muzea zavítali do jedné "luxusní" uličky, kde byly právě obchody jako LV, D&B, etc.. A já an mamku :,, Hele tady maj obchod s mými iniciálami :Dm škoda, že nesedí jméno." Mamka na to:,, No to aby sis vzala toho, kdo tu značku vymyslel :D" Budu muset zjistit komu ta znečka patřím jestli chlapovi nebo ženský :D. Jestli to bude žanská začnu si s jejím synem a pokud to bude chlap, doufejme že né starší 50 let, tak toho bych taky brala :D

Moje přímení se mi moc nelíbí, za to je ale originální a v ČR je jen pár lidí s títo jménem :)


Vítejte v ČR v tropickém ,,ráji"

25. srpna 2011 v 14:08 | *Geminy* |  Můj svět
Další parný den a zítra má být ten nejhorší, kdy teplota dosáhne až 37°. Fakt paráda :X. Při tomhle počasí se toho moc dělat nedá, ani cvičit. Z dneška na zítřek v naší ulici nepoteče voda, opravdu skvělý. Takže máme napuštěný dva kýble s vodou, tak snad to vystačí. U nás se furt musí něco opravovat, hlavně ta voda. Tu tu dělají furt. V takovém počasí vyjdu venn tak max. v 8 hodin večer. Včera jsem měla jít s V. ale šla jsem s M. My když deme ven tak toho nachodímě fakt hodně :D. Vcelku jsem se pak i bála, nikde nikdo a když jsme šli parkem přes takovou álej, tak vynechávaly lampy. Rozhodně jsi máme stále co říct, což většinou u ostaních neplatí. Vůbec nevím co budu dneska dělat asi se dneska budu víc věnovat blogu a přidám víc článků. Často teď brouzdám po netu a hledám zajímavé a nějak přínosné weby, hlásím se snad do všech soutěží o zajímavé ceny. Hážu odkaz, byla bych moc ráda, kdyby jste mi dali hlas :D. BRAVO LÁSKY. Možná až přijde táta, tak pojedem na zahradu. Večer byla takková bouřka, že jste mohli blesky využít jako efekty na diskotéku :D. Celý nebe se rozsvítilo. což by mi tak nevadilo, ale ty rány, nemohla jsem spát. Tak jsem si šla lehnout do ložnice, nevím čím to je, ale tam se mi spí o moc líp než u mě v posteli :D. Přála jsem si déšť, ale přes den né přes noc! Dneska jsem vstala nějak pozdě kolem 12 hodiny :D

Toho pejska CHCI ♥

Všechno a nic

24. srpna 2011 v 19:31 | *Geminy* |  Emoce
Myslela jsem, že se dneska pustí do další kapitoli mých dvou příběhů, ale moje fantasie mě zklamala. Projíždím autorské blogy, hledám inspiraci. Tak trochu těmhle lidem závidím. Mají blog o tom co je baví a tom co jim de. Čtu si jejich profily, kde se představují a seznamují nás s jejich osobou a blogem. Mě tohle vyplňovaní mé osoby nejde, ani pořádně nevím co napsat sama totiž netuším co mě baví. Baví mě hodně věcí, až moc hodně věcí, že to je svým způsobem časově nezvladatelné a většinou, jak si můžete všimnout na mém blogu, se tyto činosti týkají kreativního světa. Obdivuju lidi, kteří mají ve věcech jasno a jdou si za svým cílem, zdokonalují se, rozvýjejí svůj talent. A já sama nevím kde začít, jakým směrem jít. Na co sáhnu to mi jde, všestranost mě nemýjí. Je to super, ale je to i svým způsobem břemeno. Skáču od jednoho témetu ke druhému. Chci dělat plno věcí, chci si vyzkoušet nové věci. Všechno bohužel nejde najednou. Baví mě všechno a nic. Jedna část mé mysli se bojí budoucnosti, absolutně nevím jaké povolání bych si měla zvolit, ten směr kerým bych se měla ubírat. Na světě je tolik lidí a já se stále divím, jak je možné, že každý dělá něco jiného, něco jiného ho baví a přitom další stovka lidí dělá to samé, ale stále se děje něco nové. FASCINUJÍCÍ. Život je fascinující. Je to stejné, ale přesto jiné. Netuším co budu dělat, začínám pochybovat, že ten gympl byl špatné volba, ale na jakou školu bych jinak šla ? Se zaměřením těžko, protože jak se dočítáte nevím, jakou cestou jít. Potřebuju ZNAMENÍ. :D

Jsem magor já to vim. Ale tak třeba se někdo cítí stejně, jestli jo, tak mě to potěší, aspoň nejsem sama :D