Kina & Aquvapark

6. července 2011 v 16:02 | *Geminy* |  Můj svět
Mamaka s taťkou maj tenhle týden dovolenou, zajeli jsme si tedy do Prahy na film a pak jsme zamířili do Aquváče. Od zítřka jedeme na zahradu a budeme tam až do soboty, počítač beru sebou, ale nemám přenosný internet, takže si ho beru jen na filmy :)

Cinema city na Zličíně.

S rodičema už jsme dlouho mluvili o tom, že se pojedeme podívat do kina na na film Piráti z Karibiku na vlnách podivna. Mamce ho doporučili kámošky, že tam taky často jezdí :). Na internetu jsem si nalša kdy to dává akolik to stojí, no 209,- Kč za skouknutí filmu, by se mi dávat moc nechtělo, ale přeci jen jsou ty prázdniny a já si chci vychutnat každý den. Vyjeli jsme nějak po jedný hodině, ještě jsem se zastvali na zahradě, jelikož jsme tam s mamkou nechali plavky, jeli jsme rychle, ale i tak jsme přijeli pozdě. Film začínal ve 13:50 a my se objevili před centrálem ve 13:49. Mamka vyslala tátu s bráchou, ať jdou koupit lístky a my dvě sme zašli na záchod. Lístky prodávali furt a dokonce tam mají několik menších kin, v každé té místnosti se hrál jiný. My šli hned do místnosti s číslem 1. Film se mi mco líbil, bylo to vtipnější, na začátku mě zmátl Barbosa svým postavením :D. Ale nakonec byl stejně na straně pirátů. Jack nezklamal, dost jsem se těšila i na mořské panny a dost mě okouzlil ten pobožník Filip, takovýho kluka si představuju :D. No bohužel je to jen film, ale snad se dočkám jak toho kluka, tak i takového dobrodružství. Film byl ve 3D, takže to bylo ještě hezčí. Po filmu jsme si šli ještě projít obchody, koukla jsem se do Vero Mody a do Jennyferr, tak ten druhý obchod bych celej vykoupila, líbilo se mi tam snad všechno. Příště možná pojedem na HP 7 a potom vyrazíme nakupovat ! (snad).

Aquapalac Praha

Po kině jsme jeli cca 30 minut do toho velkého aquaparku. Strávili jsme tam 3 hodiny, mě by bohatě stačili dvě. Vyzkoušeli jsme si všechny tobogány, kromě trichtýře a žlutého tobogánu frekvence 1. Nejprudží a nejrychlejší byl tobogán od Milky. Na Hypogánu jste mohli jet i na kruzích, ale to vyzkoušel jen brách :D. Pak jsem si asi vyrazila ledvinu (ne mám jen na tom místě modřinu), když jsem sjížděla jednu modrou skluzavku :D, byly dvě na jedný jsem jela já a na druhý brácha, jeli jsme naráz. Vedla byla jedna velká oranžová a široká skluzavka, dost prudká, takže mě málem svlíkla :D. Když jsme šli zase na nějaký tobogán, přede mnou šel chlap a flusl na zem :X Říkala jsme si, jestli to co je na těch dlaždičkách je vůbec voda z plavek a nebo jestli tohle dělá každý druhý člivěk :X Venku na nás čekala divoká řeka, nejdřív jsem myslela, že je to taky tobogán, ale venkovní. Musím říct, že mě na tu proklatou řeku už nikdo nedostene :X, málem jsem se utopila, furt sem narážela na jednu stranu a na druhou, furt sem byla pod vodou a už jsem jen čekala na chvíli kdy se vynořím a kdy se budu moc opět nadechnout. Zezačátku mi to nejelo, ale pak, mě smetávala jedna vlna za druhou, i když jsme se zastavila na jedný zatáčce, abych si mohla utřít oči a podívat se, jestli už je to konečná, hned na mě spadlo několik lidí a já se odstrčila dolů z kopečka a jela jsem opět s hlavou pod vodou. Na malý moment sem viděla mamku jak má hlavu pod vodou a zadek s roztaženýma nohama na hoře, jela takhle skoro celou dobu, já jsem v tý vodě dělala různý kotrmelce, jen abych se dostala na hladinu, půlku cesty jsem jela po zádu, no hrůza :X. A to si tohle celý dal brácha dvakrát :D. Nejvíc se mi líbili ty umělý vlny, takové vyhraděné místo s umělým mořem, bylo tam pár lidí, ale jak mile byl čas na vlny, všichni se přiřítili :D. V jednom areálu byli tobogány, v průchodu mezi prvním a druhým byla nejteplejší voda z těch co tam byly. V krápníkové stěně byly zasazeny dvě akvárka v jednom byli "postavičky" z Nema opravdu, byla zam rypka Doris, Nemo a ještě jedna žlutá ryba a velká ryba +pár malých ryb a ty všechny byly šedý, ve druhém akvárku byl malý žralok bílí a černý rybky. Všechny areály byly propleteny chodbami s vodou, kde se dalo normálně plavat. Ve druhém areálu bylo to umělý moře a pirátská loď se dvěma skluzavkami a z druhé strany umělého moře byli koupaliště pro malí prťata. Jak říkám neumím moc krásně popisovat, na fotkác to vypad větší a obsáhlejší, ale mě to připadalo normální. Líbila se mi i výzdoba a umělé sklaky a pralesy - vyhraněná místo, spíš místa, kam se nemělo co dát. Holky jestli chcete jít lovit kluky do aquváče nedoporučuju, pokud by jste ho však nechtěli přebrat té holce, která je tam s ním.

Máš otázku nebo chceš s něčím poradit, klidně ;)
http://www.formspring.me/WeUn

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Burberry Bags Burberry Bags | E-mail | Web | 25. července 2011 v 5:03 | Reagovat

Thank you for sharing this article.It is great! There are some information which will help me very much.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama