Seriály

28. června 2011 v 16:22 | *Geminy* |  Téma týdne
Někdo svojí depresy zahání chlastem, někdo hulením, někdo čokoládou a někdo praštěnými seriály :D. Jako třeba já, je to skvělý odreagování, nasměju se, na chvíli zaženu nudu, mám lepší náladu a hlášky se daj použít i na nějaký ty otravy. seriály se označují jako sitcomy a nebo combacky (alespoň já je tak označuju :D, napsala jsem to vůbec správně :D). Jako filmy by se seriály daly zařadit do různýchh žánrů, akorát u filmů je to jednoznačné. Tedy dalo by se říct, že mají takový 5 žánry - Fantasy (např. Upírské deníky), Comedie ( např. Dva a půl chlapa), Animované (např. Futurama) a Rodinný, no nevím jak to nazvat, ale do této skupiny bych zařadila třeba Kalifornská léto a The.O.C. Krimi - Kriminálka Las vegas, Zločiny v zahradách, Julie Lascotová (či jak se píše). Hodně se mi líbí ten svět filmů a seriálu, můžete se na tom pořádně vyřádit a dát velký průchod fantasii, pak už záleží na vás samotný co dotoho dáte a kam až ste ochotni zajít s organizací, se cháněním různých potřeb a tak všeho co je k tomu potřebné, i s herectvím. Viděla jsem snad všechny seriály, minimálně od každého jeden díl, které se vysílaly na našich televizních kanálech. Od Fantasy to byly/jsou - Čerodějky, Sabrina mladá čarodějnice, Upírské deníky. Od Komedií jsou to - Dva a půl chlapa, Jak jsem poznal vaši matku, Kutil Tim, Krok za Krokem, Přátelé, Jmenuju se Erl a Fraizer. Od Animácích jsou to jednoznačně - Simpsnovi, Futurama. Od Rodiných je to - Girmorova děvčata, The O.C., Californské léto, Chůva k pohledání. No myslím, že je to snad všechno :D. Teď si mylíte, že tu televiz mám přivázanou k hlavě, ale ne, ono se to zdá možná hodně, ale já většinou koukám jen na ty simpsnovi a krok za krokem, na ty ostatní jen občas a právě, kdž se třeba nudim a nebo mám tu blbou náladu :). Co víc k seriálům napsat. Něldy si člověl řekne co všechno dokážou ldidi vymyslet za blbiny, takový kraviny co vysílaj, ale na druhou stranu si řeknete, že přeci jen to v životě takhle chodí, akorát v těch seriálech je to zkreslené. Něco na těch seriálech a filmech přeci jen bude. Podle mě mají přiníst, srandu, napětí, akcí, dobrodružství, lásku a něco poučného :). Spíš bych byla radši, kdyby více filmovali knížky, abych třeba viděla jak daný režisér vidí celý příběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 30. června 2011 v 12:55 | Reagovat

Já též miluju seriály. Mým nejoblíbenějším je zatím Teorie Velkého Třesku. Určitě ho i ty znáš. :) Při tom se vždycky šíleně nasměju. :) Dřív jsem se koukala i na Gilmorova děvčata, nebo na Jmenuju se Earl.
A jak jsi mi napsala to s tou vládou, že nemá peníze kam dávat - to máš pravdu, a proto to vždy dávají na vědecké účely. Místo toho aby pomohly lidem kolem sebe. Je to smutné. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama