Bowling ;)

7. června 2011 v 16:13 | *Geminy* |  Můj svět
Nejdřív jsem myslala že nepůjdu, né že bych nehctěla, ale přišla mi SMS. Tato SMS je pro mě VIP :D. Né, byla to SMS od té majitelky toho salónu v Praze, ptala se mě jestli bych nemohla jet dělat modelku na dnešek. Volala jsem to tátovi a ten řekl, že si o tom popovídáme, až přijde. Byla jsem happy a doufala, že táta řekne že jo. Uvažovala jsem jestli potřebuje na make-up nebo na účesy, jestli by to bylo na účesy, tak bych nejela, stačil mi zážitek z předminulejška. Pro někoho je to blbost, dát tomu přednost před školním "výletem", ale risk je zisk a já se chopím každé šance. Ať si myslí kdo chce co chce, že z toho dělám něco bůhvíco důležitého. Jenže tohle studio spolupracuje s různými fotografii, s módními návrháři a značkami ( Dior, Chanel, atp..), pořádají kurzy a přehlídky a na to potřebují modelky. Proto je to pro mě důležitý, uvažovala jsem nad tím, že by to mohla být moje brigáda. Nechci, aby všechno za mě platili rodiče. Je mi jen 16 a na žádnou jinou brigádu by mě nevzali. Max. možná přes známý, ale ty si taky hrabou jen na svém písečku. Řeknu vám : Radši budu sobcem než myslet na blaho jiných, když mi neřeknou ani blbí děkuju ;). Jednou jsem řekla ne, na poslední chvíli a jsem za tu krávu. Je mi to jasný, když řekne někdo mě ne na něco fakt důležitýho, tak je to v pohodě, ale když já, tak jsem za tu největší kravku. Já jak blbá na každej pitomej výlet řeknu jo, já jak blbá zařizuju a přemlouvám, aby jsme jeli tam a tam, jak blbá navrhnu moře, hory a co ? Nic ! Já jsme tak neivní, že jsem si myslal, že všichni budou rádi, že konečně nepřijdou o akademii. Mm.. je to trapný hnusný a já sem trapná ... To je jedno, na to slova nestačí. Jo prostě ze sebe dělám jen chudinku, je mi to jasný. I když mám pravdu tak se stejně musím omluvit já. Co naplat jsem špatná já, vim to, díky, že mi to potvrzujete. Sorry, ale někomu se vypovídat musim a blog mi do toho aspoň nekecá a nechámě v klidu dohovořit. To jsem ještě nenapsala všechno co mi leží na jazyku. Protože ty dotyční udělaj z komára velblouda. Jak je ten svět tak krásný ... On měl pravdu, jen mě využívaj. Jsem moc hodná a ve všech vidím dobro. No co nakonec jsme na ten bowling šla. Taťa mě nemohl odvízt, jelikož šel na oční, rozkapávali mu oči a on moc teď nevidí. Chtěla jsem napsat dědovi, ale ten měl asi směnu a sama se bojim jezd a nevyznám se v jízdních řádech. Ale jednou pojedeme s tátou autobusem a metrem, abych pak věděla jak jet příště sama. Jsem to ale hroznej človek :X:X Jaj... Nevadí nevadí, čas všechno zahojí, jen si ujasnit co chci a jít si zatím. Co chci ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 7. června 2011 v 18:42 | Reagovat

Nejsi "blbá", máš jenom dobré srdce, a lidi toho využívaj - to samé mám i já - a ještě pořád jsem si na to nezvykla.
"Dáš mi opsat úkol?" - "jojo"
"Prosimtě mohla bys mi udělat tu prezentaci na informatiku?" - "jojo"
"Nechceš se nechat vyzkoušet? Já to vůbec neumim... Dostala bych za 5..." - "jojo, lepší když dostanu já 3 než ty 5", ale třeba při tom mám průměr 1,5.....
Tak tohohle lidi nejvíc zneužívaj. Je to děs :(
A hlavně, když všichni na tebe nadávají, jaká jseš, tak si hned nemysli, že taková opravdu jsi! Vždyť ty sama nejlíp víš jaká jsi :)) A myslím, že to ví i více lidí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama