Červen 2011

Berto všechno s nadhledem a ignoruj

29. června 2011 v 16:19 | *Geminy* |  Rady
Posmívá se ti někdo ? Ukazují si, drboutě ? A ty nevíš proč a trápítě to ? Hoď to za hlavu, neřeš to a mysli na sebe, dělej co tě baví :). Protože lidi co se někomu smějí mají svoje vlastní mindráky a hledaj chyby na ostatních. Hledaj na ostatních stejné chyby, co mají oni sami, aby si nepřipadali, že jsou v tom sami. Třeba: Máte tělák a ty sis zrovna neoholila podpaží a teď si všichni pošuškávaj, tak si třeba všimni, že i ony nemají. Proč se lidem smát, když máme stejné chyby a děláme to samé. Říkaj ti lidé, že si namyšlená, hloupá, atp ?... z vlastní zkušeností a mojí povahou "analizovat" lidi, jsem zjistila, že když někdo někoho kritizuje, je to jako by kritizoval sám sebe. Stačí si toho všimnout i na slavném fb. Přečti si status, kde tvoje kámoška/kámoš má napsáno, nesnáším namyšlené lidi. Protočíš panenky a řekneš si, vždyť ty sám/a si takový. Řešíš jak zapadnout do party, jak se oblékat, jak se chovat ? Co to takhle neřešit a být sám/a sebou ? :) Že se někomu tvůj styl nelíbí, no a co ? Někomu se přeci jen bude líbít, hlavní je, že se líbí tobě a že se v tom nestydíš vyjít na ulici, že se nestydíš říkat to co říkáš. Člověk se má cítit skvělě, svůj, je jedno jak se oblíkáš, jak se chováš a co děláš, protože hodně lidí záleží na tom, jaký/á seš a že si nerozumíš se všema ? Nevadí. Že si nerozumíš s nikym, hold ti nejsou přátelé souzeni, hlavní je, že máš třeba dobrý vztah s rodinou, ale úplně nejhlavnější je, že si sám/a se sebou spokojen/á :). Hodně lidí si oblíbilo větu : Jsem originál, nechci zemřít jako kopie. Jenže hodně na nás tlačí okolní prostředí a přeci jen se přizpůsobíme a změníme se. Samozřejmě, že lidé se mění, to ano, ale né z donucení a né kvůli něčemu, né kvůli tomu, aby byli třeba oblíbení, ale přeci kvůli sami sobě, aby byli lepší :) A když už né kvůli sobě, tak kvůli lidem co za to stojí, kvůli lidem, který milujeme. Je fajn, že naší psychice dokážou pomco oborníci, že nějakou tu radu najdeme na webu nebo v čadáku, ale jediný kdo nás zná nejlíp a ví jak nám pomoci, sme my sami. samozřejmě, že psscholog nebo kamarádka nám svými slovy pomůže, ale záleží přeci na nás jestli to přijmeme a nebo se rozhodneme podle svého.

Jednich problémů a obav se zbavíte a ve frontě na vás čekají další :X

29. června 2011 v 15:49 | *Geminy* |  Můj svět
Jaj :X. Nemohli jsme učebnice na gympl dostat zdarma ? Ne musíme si je kupovat. Mám jen půlku a chybí mi jich cca ještě 15 :X. K tomu všemu musím najít někoho kdo chce knížky do prváku :X. Jelikož jsme byla domluvená, že mi knížky dá jeden kluk, ale napsal mi špatný číslo mob. Odjel se školou do Anglie a já se měla pak v neděli ozvat, jestli ty knížky chci nebo ne. Psala jsem mu, ale neodepisoval, takže ani nevím komu jsem to ve skutečnosti psala. Myslela jsem, že když na moje SMS neodpovídá, že ty knížky prodal. Tak mi mamka sehnala nějakou holčinu, která taky potřebovala prodat knížky, tak jsem se s ní domluvilam, že si od ní koupím nějakých 8 knížek za 500,- Druhý dne du do školy a uč. mi řiká, že je ta burza knih. Jo věděla jsme oní, ale já myslela, že bude celý den, protože nikde nepsali jak dlouho bude a od kolika, na web. gymplu jsem tam žádnou informaci nenašla :X No tak volá tomu klukovi, at na mě s těma knížkama počká, tak jsem šla s tátou na gympl. On šel pro peníze a já si od toho kluka vzala učebnice, ani jsme nekoukala co to je, protože mi řekl, že většinu už prodal. Tak jsem myslela, že prodal ty základní, ty co všichni tolik scháněj a ty, který jsme měla zamluvený od tý holky. Ne, koupila jsem si od něj i ty, který jsme měla zamuvený od tý holky + dva nějaký na víc a ještě jsem si jednu koupila, jsou v dobrém stavu a o 50,- levnější. Tak píšu tý holce, že ty knížky už nechci, jen ten děják, samozřejmě nasraná, kdo by nebyl. Ani ten děják mi nechtěla prodat. Horzně mě to mrzelo a byla jsme na sbe taky naštvanám že sem se ani nekoukla co jsme si to koupila, jelikož jsme byla nervní, páč do školy dorazila A. a říkala, že už na tý burze skoro nic není, tak jsme se zas bála, že nic nekoupím a tak jsme si od toho kluka koupila všechno co držel v ruce. Té holčině jsem nabízala, že by to mohla prodat příští roka nebo na aukru, jenže fakt milá holka jí to prostě nezajímá :X. Chápu, že ej naštvaná, kdo by nebyl, ale zas dělat z toho takovou tragédyi. :X

V pondělí jsme v 7 večer šli běhat na Červeňák (ještě, že jsme neběželi na horu na ten kopec, ale jen pod něj). Já. M. a K. No já běhala vždycky jen chvíli a pár metrů, pak mě stejně začala bolat hlava, bedra a píchalo mě v boku, takže fakt super :X. Šla jsem teda pěžky, aspoň se mohl K. vymlouvat na to, že mě bude doprovázet, abych nešla sama za nima :D. K. to je takový tele hej, co mektá někdy za blbosti :D. Šli jsme nějakejch prej 8 km (tam i zpátky). N azpátek běžel M. domu sám a mě dal obě činky do baťohu, měl ej sebou an běhání, takže jsme si nesla chvíli 5 kg na zádech, ale boleli mě z toho záda, tak to pak nesl K. :D Druhej den nic, to jsme šli na koupo se školou, skvělý spálila jsem si břicho :X. Hlavně, že se všech ptám jestli nemaj opalovák, ne nemaj. Jasně že B. ho měl, ale že by se ozval to ne, hlavně, že mi fut říká, ať se zas nespálim a furt ne mě šahá :/ :X. Tak se docela bojim abych neměla rakovinu, jelikož mám dost znamének :X. Z ničeho nic mě bolí od nártu směrem nahoru k holeni, taková ta prohlubeň, a na obou nohách, nevím proč :X. Běhání prostě není moje parketa :X. Zítra výzo a oběd se třídou v restauraci, spíš v hospodě, v pátek rozlučka. Dneska v 6 jedeme do Kaufu koupit chlast, jako max. dvě vodky a dva rumy nic dalšíh tvrdýho kupovat nebudu :X

Pravou lásku nepoznáš podle toho, jak se ti líbí líbání od dotyčnýho ;)

29. června 2011 v 15:28 | *Geminy* |  Emoce
Nějaké to vypovídání se. Postřehy z mého života a můj názor, který si můžu v klidu napsat sem a nikdo mi do toho nekecá a necpe mi svojí "pravdu". Hodně často odbíhám od tématu, to proto, že na každou větu se pojí ještě jiná témata a já mám toho pak plnou hlavu a nestačím psát, tak se nedivte, že něco z toho nepochopíte :D. Ale myslím, že každý něci takového vidí, slyší a zažívá, tak si nějakou takovou situaci představte a možná tento článek pochopíte :)


Heavenly Kingdom

28. června 2011 v 18:50 | *Geminy* |  Photography
Konečně mám ty baterky a můžu fotit, fotit, FOTIT !!! :P. V létě je moc krásná obloha, taková čístá a vzdušná, mraky se kroutí do různých tvarů. Někdy mi připomínají zámek, někdy bych chtěla být strašně lehoučká, lehnout si a zachumlat se do té bílé peřinky. Po Akademii jsem si vzaka foťák hezky z okna jsem fotila tu nádheru :), příroda je fakt kouzelná, přímo magická a ty její krásy, prostě ten kdo to nevidí o hodně přichází.

Cheetah dress

28. června 2011 v 18:22 | *Geminy* |  My fashion
Jak jsem se zmínila v diary, koupila jsem si konečně nějaký ty šaty ve stilu tílko+sukně :P. Mají balónovou sukni, tím pádem nejsou na tělo a baculkám (jako jsem já) vykouzlý neutrální hezkou postavu, což znamená, že nikdo ani vlastně pořádně neví ("nevidí") jaký máte zadek, boky a břicho. Ale díky tílku zakončeným tlustou gumou, která obepíná pás, vypadáte štíhlejš a navíc to zvírazní dekolt :). "Sukně" je v odstínu hnědé a s gepardím vzorem, nevím proč mi to foťák vyfotil šedě :D. V šedé barvě jsem si koupila kabelku a taktéž v gepardím vzoru, konečně jsem se dočkala nějakého toho kousku oblečení s tímto vzorem :P. V balónovém stylu jsem si koupila džínovou sukni, tenhle střih je perfektní :)


Seriály

28. června 2011 v 16:22 | *Geminy* |  Téma týdne
Někdo svojí depresy zahání chlastem, někdo hulením, někdo čokoládou a někdo praštěnými seriály :D. Jako třeba já, je to skvělý odreagování, nasměju se, na chvíli zaženu nudu, mám lepší náladu a hlášky se daj použít i na nějaký ty otravy. seriály se označují jako sitcomy a nebo combacky (alespoň já je tak označuju :D, napsala jsem to vůbec správně :D). Jako filmy by se seriály daly zařadit do různýchh žánrů, akorát u filmů je to jednoznačné. Tedy dalo by se říct, že mají takový 5 žánry - Fantasy (např. Upírské deníky), Comedie ( např. Dva a půl chlapa), Animované (např. Futurama) a Rodinný, no nevím jak to nazvat, ale do této skupiny bych zařadila třeba Kalifornská léto a The.O.C. Krimi - Kriminálka Las vegas, Zločiny v zahradách, Julie Lascotová (či jak se píše). Hodně se mi líbí ten svět filmů a seriálu, můžete se na tom pořádně vyřádit a dát velký průchod fantasii, pak už záleží na vás samotný co dotoho dáte a kam až ste ochotni zajít s organizací, se cháněním různých potřeb a tak všeho co je k tomu potřebné, i s herectvím. Viděla jsem snad všechny seriály, minimálně od každého jeden díl, které se vysílaly na našich televizních kanálech. Od Fantasy to byly/jsou - Čerodějky, Sabrina mladá čarodějnice, Upírské deníky. Od Komedií jsou to - Dva a půl chlapa, Jak jsem poznal vaši matku, Kutil Tim, Krok za Krokem, Přátelé, Jmenuju se Erl a Fraizer. Od Animácích jsou to jednoznačně - Simpsnovi, Futurama. Od Rodiných je to - Girmorova děvčata, The O.C., Californské léto, Chůva k pohledání. No myslím, že je to snad všechno :D. Teď si mylíte, že tu televiz mám přivázanou k hlavě, ale ne, ono se to zdá možná hodně, ale já většinou koukám jen na ty simpsnovi a krok za krokem, na ty ostatní jen občas a právě, kdž se třeba nudim a nebo mám tu blbou náladu :). Co víc k seriálům napsat. Něldy si člověl řekne co všechno dokážou ldidi vymyslet za blbiny, takový kraviny co vysílaj, ale na druhou stranu si řeknete, že přeci jen to v životě takhle chodí, akorát v těch seriálech je to zkreslené. Něco na těch seriálech a filmech přeci jen bude. Podle mě mají přiníst, srandu, napětí, akcí, dobrodružství, lásku a něco poučného :). Spíš bych byla radši, kdyby více filmovali knížky, abych třeba viděla jak daný režisér vidí celý příběh.

9. Dětský den v Hlubanech

27. června 2011 v 12:45 | *Geminy* |  Můj svět
Skoro každý rok jezdíme k babice pomáhat na hřiště, kde má dva stnky. Jeden s cglastem, brambůrky, atp.. a ve druhém děláme stejky, klobásy a kuřata :). No a právě každý rok se pořáda na hřišti v hlubanech dětský den. Nejdříve je ráno fotbálek, který jsme tentokrát nestihli a pak od 14:00 začínají atrakce. Dopoledne se vše připravuje, není tam ani noha a pak se to rozjíždí. Na začátku celého zahájení dětského dne vystoupili mažoretky, měli to hezký :). Větší chodí chlastat a menší si užijí atrakce. Za aždý splněný úkol dostanou nějakou tu sladkost. Dopoledne se pouští písničky z rádia a odpoledne nám tam zpívá jeden pán, který vyhlašuje soutěž ve zpěvu, v tanci, atp.. Jako docela jsme s enudila no. Brácha tam měls polečnost ze slovenska, jednoho klučinu. Já teda slovákům moc nerozumim, když rychle mluví :D. Když jsme jeli k babče v Žatci jsem se stavili v Takku a deichmanu, v obuvi nic moc neměli,a le v Takku jsem si koupila tmavě džínovou balónkovou mini, a když jsme jeli dom, koupila jsem si v tescu šedou kabelku sgepardím vzorem a v kik krásný šaty, ty triko-sukně :D, černý a "sukně" je v gepardím vzoru, hnědá :)). Tak jsem ráda, jsem zvědavá jak dopadne ta rozlučka :D a školní oběd, zítra deme na koupo a já mám rozbitý plavky furt :X :D:

Ukaž v čem si nejlepší - Soutěžící

24. června 2011 v 20:46 | *Geminy* |  CoOlec → CrAzy
Pokud jsem napočítala správně je vás jen 5, ale nevadí i tak jsem ráda, že alespoň 5 lidí mělo tu odvahu se přihlásit :). Omlouvám se soutěžícím, že jsem vás nechala tak dlouho čekat,ale doufala jsme, že vás bude více. Je tu seznam všech přihlášených + zadání prvního úkolu ;) Na tento úkol budete mít čas 14 dní +/-, protože jsem si všimla, už ted odjíždíte na dovolené. sice je vás jen 5, ale to neznamená, že úkolů bude málo ;D. K věci

Akademie 2011

24. června 2011 v 17:30 | *Geminy* |  Můj svět
To byly nervy :X ...Před akademii jsem byla venku s jednim klukem a potom jsme se učila proslov :D :X. Vždycky, když jsem si ho nahlas říkala, zapoměla jsem na nějakou větu :D. Při generálce byla naše třídní tak nervní, že jsem se bála, že mě zabije, normálně se z ní stala Kill Bill :D. Představení byli dvě ve dvou dnech od 17:00. Hodně jsme museli inprovozovat, protože těm blbečkům zvukařům a personálu divadlu to bylo jedno, takže nám třeba pustili hudbu dřív, než jsme stačili říct naši řeč :X. To druhý představení bylo v inprovizaci sice lepší, ale hodně bylo chyb :X .. K. by mohl jít klidně na hereckou školu :D Fakt mu to moc šlo, za to N. to bylo jedno, vždycky když měla něco mluvit měla dlouhou pauza a tak jsem na ni vždy koukla, že má mluvit ona. Na začátku představení jsem měla ten proslov. Nejdřív ho měl ředitel, ten nás pak pozval na pódium V.Mě a M. Předal nám poukázky v hodnotě 1000,-. V. za atletiku, poukázka na nákup v intersportu, mě za akademii a dobré úspěchy ve škole :D, a M. za dobré umístění v dějepisné a zeměpisné olympiádě, my dostali poukaz na knížky. Poté mi ředitel předal slova, no a právě druhý den se dělalo to samé a on mi vzal něco z toho mýho proslovu a řekl to ve svém, já myslela, že ho zabim :X. Ještě na rychlo jsem se za oponou domlouvala s učitelkou jak to okecat :D. On zdravil hezké odpoledne milí diváci a já hezký podvečer :D... Nejhorší snad bylo převlíkání se z oblečení do šatů, kvůli stužkování a šerpování :D Jedny mi zapínaly šaty a druhý boty :D To druhý představení jsme to málem nestihli, alespoň jsem se stihla ještě vyfotit s K., N. a s H. No nic, celé představení bylo hezký a všem se moc líbilo, což mě velice potěšilo :). Po druhé akademii jsme si šli jako třída sednout do jedné hospody. Já s M. a K. jsme zašli na jídlo do čínský restaurace, ještě jsem tam nebyla. Obědnala jsem si to co oni a bylo to moc dobrý :). Potom jsme šli za zbytkem do té hospody, po nějaké době tam přišla i naše třídní se svojí neteří. Zpomínali jsme na školní léta, co všechno jsem se nedozvěděli :D . Dneska jsme místo braňáku šli opékat buřty na zahradu naší třídní, počasí se moc nevydařilo furt pršelo a sem tam se na chvíli vyjasnilo, tak jsme si zalezli do obýváku a koukali na film Na vlásku :D.. Jéé to bylo pěkný :). Příští čtvrtek si po vysvědčení deme sednou na oběd do jedné restaurace. V pátek méme rozlučku na mojí zahradě, takže to tam budu muset pouklidit, světlo tam neni :D Jako jsou tam beterky a dvě lucerny, ale jinak je tam pak tma jak v prdelce :D. Chata neni zateplená, ale je velká, hold si vemou navíc mikiny a i spacáky :D Jinak tam, všechno je. Snad nám nepoblejou a nepochčijou skalku, bazén, a ostatní věci :X.. Budou muset na záchod a nebo k sousedům :D.

Testy :X

20. června 2011 v 12:34 | *Geminy* |  Můj svět
Za chvíli du na oběd do jídelny a pak na druhou hodinu na gympl napsat si rozdělovací testy na Aj :X. Achjo, určitě to celý zbabrám :X. Včera jsem byla venku s M. :). Šli jsme až někam za město na pole, pro mě to teda byla polová poušť :D. Ty lidi jsou takový telátka :'D. Mají talenta nejdou si za tim, přitom jim to místo vyfouknou pak antitalenti, co chtěj být jen oblíbený :X. Vždycky mám strach, že si nebudeme mít s dotyčným co povídat :D No pak mi je to stejně jedno a mluvim to co chci, buď se chytí a nebo ne, aspoň poznám jestli máme něco společnýho :). Dneska jsme se neučili a měli jsme nácvik celé akademii, musíme vyladit detaily nebo se to celý pokahňá :X. Docela mě to psaní chytlo :P. Je to hrozný, ale mě to aspoň pomáhá při blbí náladě :). Pustila jsem se opět do psaní knihy, a skončila jsem teprve jednu A4 a už zase nevím jak psát :X. Obdivuju ty lidi, co si sednou a píšou, vymýšlí, hrajou a de jim to samo, to jsou opravdový talenti :). Hej už chci baterky do foťáku :D. Abych vás mohla zásobovat fotkama. Prázky se blíží, ale ty poslední týdný se nějak vlečou :/. Co děláte vy ve škole, doma ? Jo mimochodem, přihlašte mi do soutěže ZDE. Nebuďte líní a dělejte :D :-*

Viem kto som

19. června 2011 v 19:46 | *Geminy* |  Básním
Sorry všem slovákům, že jsem udělala bácničku ve slovenštině, no spatlala sem jí :/, promińte, ale když mě se to takhle rýmuje :D. Složená, když sme byla fakt naštvaná :X. No teď to vidím trochu jinak, ale ta podstata kterou sem chtěla vyjádřit tam je, nevím jestli ji vidíte, ale mě se po vypsání toho dne ulevilo :)

Bližnci (gemini)

18. června 2011 v 19:41 | *Geminy* |  *Only ME*
Našla jsem si další charakteristiku mého znamení a myslím, že to docela i souhlasí. Alespoň většina toho co se říká o lidech narozených v tomto znamení má velký vliv na povahu. Samozřejmě, že jsou tu i věci jako den narození, hodina narozneí, geny a počasí v jakém jste se narodili, to také ovlivňuje povahu člověka :) I když je to zvláští, jak díky tomu můžete poznat skoro až "dokonale" člověka a přesto je furt originál a jiný než ostatní. I dvojčata jsou odlišná to se narodila ve stejný den, za stejného počasí ( teda pokud by se nezměnilo z minuty na minutu), mají stejné znamení, geny by měli mít podobné, no ... Zase moc uvažuji :D Je to určtě zvláštní, jak se tohle menuje anatomie povahy ?


Tak to já vidím déšť

18. června 2011 v 14:18 | *Geminy* |  Básním
Dešťové kapky jsou jako slzy tisíce lidí.
Tyto slzy byly vypuštěny při vzteku, z nenávisti, z lásky i ze štěstí.
Bylo jich tolik, že to nebesa neunesla.
Déšť magická voda, která si stéká od někať shora.
Déšť je tak krásný a nežný, až hladí.
Déšť je tak zlý a silný, až zabíjí.

Blbost co ? . Jsem antitalent, ale nevadí mi to :D. Vznikla při mém oblíbeném počasí :P

Radujme se z maličkostí :)

17. června 2011 v 20:02 | *Geminy* |  Můj svět
Ta stávka mě fakt naštvala, proto jsem se zeptala taťky za jakým účelem byla. Prý kvůli platům to nebylo, bylo to kvůli tomu, že nechtěli jít v 70 do důchodu, že vláda zadlužila stát a ještě další věci, což si myslím, že tyto důvody je omlouvají. Ale taky si to mohli dát na jinej den, než na čtvrtek. Co už. Jsem ráda, že jsem se ty 3 dny ulila ze školy :P. Měla jsem strach, jestli tam dojedem v čas a v pořádku a pak na zpátek dom :). Bylo fajn, užila jsem si to, hlavně jsem byla šťastná z těch lichotek od vsyzážistek :P. Nejvíc mě snad potěšilo, jak mi ta jedna milá a sympatická pani řekla, že ji mrzí, že mě nemohla namalovat, protože jsem fakt moc pěkná :) (děkuju, ale nemyslim :D) oni si nás totiž losovaly :). Naštěstí se mi obě líčení pd obou vyzážistek, které jsme měla, moc líbili i účesy byly zajímavý :). Pokaždé tam byl jiný fotograf. Dneska tam byl fotograf a ve středu fotografka. No ten fotograf se tvářil strašně profesionálně, diktoval mi až moc co mám dělat a majitelce paní Markétě se ty pózy nelíbili, tak mi řekla, ať udělám něco svýho, prostě přirozeného a to už se ji líbilo víc :). Tak snad na těch fotkách nebudu vypadat jak debil. Budu muset schodit nějaký ty kila, protože na těch fotkách jsem fakt jak buřt :X. To je asi všechno, co jsem chtěla zdělit, ty poslední týdny ve škole se nějak vlečou :/.. Ten blog ěm štve, zase mi nejde udělat volitelný menu box :X

Jo, přidávám jednu fotku dnešního líčení, není moc vidět, je to foceno webkou a ani jsem ji nijak neupravovala ;)