Víkend-oslavy-jídlo = Blbě :D

16. května 2011 v 16:32 | *Geminy* |  Můj svět
Všechno vám popíšu postupně, abych náhodou něco nevynechala ;). Jen tak na úvod se chci zmínit o mých pocitech, což je jak jinak zmatek, jenže ono je to nějak čím dál tím jak to říct, ani ne horší, ale složitější. Nějaká rada jak si udělat ve věcecch jasno ? Protože jsem bytost, která všechno moc řeší do hloubky. Nejsem spokojená, respektivě nejsem šťastná/veselá, když si musím neustále klást různé otázky (odpovědí je čím dál tím míň a míň, ještě větší depka), jak osobní tak i globální, neustále se mi do cesty vrhají další a další překážky a když už si myslím, že budu mít konečně klid, zase se něco přihodí a pokazí. Pak je tu neúprosný strach, který mě pronásleduje na každém kroku, až si některé příhody spojuju dohromady a jsem z toho paronoidní, teď ještě se k tomu pojí moje druhé já (říkám mu černý anděl), to ke mě mluví, přeměňuje myšlení, dělá moje sny hříšné, až si říkám, že jsem fakt špatný člověk. Noa další problém je, ten pocit, že vs všivhni využvají, nikdo vás z venčí (myslím tím mimo rodinu) nebere. Takhle jsem zatím nejlépe popsala sví pocity. Pokud někdo napíše, že to má podobné, budu spíše vděčná, alespoň mohu poté vyloučit, že nejsem blázen.


Pátek: Po škole jsem se vyhrla hned na úklid. V půli úklidu jsem zašla za taťkou do studia, abych mu předala peněženku a odtamtut jsem se vydala do města. Šla jsem se kouknout k Baťovi, kde většinou půlka obchodních regálů není zaplňěná zbožím. Hledaka jsem nějaké tenisky, bohužel žádné se mi nelíbili, za to se mi líbili boty na podpatku, hlavně nová kolekce džínové obuvy, pak taky boty v pánském stylu, ale i plesové boty s kamínky a ze saténu. Ještě než jsem zašla do obuvi, zamířila jsem nejprve do papírnictví, protože už delší dobu hledám pěkný sešit na zapisování příběhů a básní + ještě jeden na deník :). Žádný z těch sešitl nesplňoval mé požadavky a ani oba nebyl hezký :/. Nakonec jsem zamířila do Rosamnnu, kopila jsem mýdlo na ruce, ještě jsem se poohlídla po nějaké jiné kosmetice a šla dom, kde jse se vrátila k uklízení. K večeru jsem jela na zumbu, nešla jsem tam s M, potože ta musela jed do Prahy, ale s K. (to je zase jiná K. než ta se kterou jsem byla v posilce :D). Tahle K. vyměnila karate za atletiku :). Myslím, že jsme si to užili, potkali jsme tam jednoho kluka z bývalé devítky, byl tam nejspíše dohlížet na mladší setřičku, ale jak jsem se dneska dozvěděla, byl tam protože ho někdo požádal o to, aby fotil. Fotil nás celou skupinu "zumbáků", ale hlavně svojí ségru. Úplně včerpaná, jsem lehla doma a spala, těšila jsem se jen na sprchu a postel.

Sobota: Vstávali jsme s bráchou v 8 hodin, kvůli tomu, že jsme jeli s farností na výlet na pravdu. Pravda je zřícenina kousek od našeho města. Měli jsem sraz na malém nádraží. Myslela jsem, že pojede B., ale nejela, zato jela K. (zase jiná :D), která jela kvůli své 5 leté ségře, ta se jmenuje stejně jako já. Nedříve jsme si s K. moc nepovídali, ale nakonec přeci jen, jak jsme došli k lesu od nádraží (cca 3 km) jsme se nakonec rozpovídali. Dorazili jsme na místo, kde vojácí, kteří tam už byli předchozí den, postavili horolezeckou dráhu mezi stromy. Děti si oblékly postroje a vyskoušely si nejdříve lehkou prolejzačku. Ty vojáci byli ale nabušený a vcelku i hezcí :P. Přemlouvali ná ss K. ať jdeme taky, jenže mě se zdálo, že by mě ty lanka neunesly :D, navíc jsem už něco podobného absolvovala :). Po této atrakcci jsme si šli opíct buřty (fuj). my s brácchou spíše párky, který se nám rozrhaly, tak jsme je museli rozkrájet na nejmenší kousky, aby nám při opíkání nespadly do ohně :D. Pak jsme se rozdělili na dvě družstva, já a K. jsme byli kapitánky. Plnili jsme různé ůkoli, ještě z toho jednoho mě teĎ bolí ruce a lopatky. Držela jsem děti za nohy a oni dělali trakaře, no jenže ty první dvě ségry vážily asi tak 10-15 kilo, ale ostatní kolem 50 :D. Poslední disciplína bylo přetahování se lenem, vyhráli jsme to 3× :P. Měli jsme nejvíce bodů, dostali jsme papírek, dke bylo napsáno, ať jdeme za tou a
tou osobou, že nám dá úkol. Ten úkol byl takový, že nám ta pani dala papírky s písmenky a my museli z toho složit slovo, paní počítala do sta a my museli skládat. Nesložili jsme, tak šanci dostala druhá skupina. Ty to složili, díky jednomu klukovi co se vyzná ve zbraních a granátech. To slovo bylo asi pi. Schonfelt, tak nějak. Což bylo heslo, které museli říct vojákovi aten jik za to dal svatý grál. Což bl dort, samozřejmě, že se rozdělili :D. Taťka nám ještě ten den před odjezdem dal tolik jídla, jako kdyby jsme tam jeli na týden :D. Potom jsme si s K. povídaly, udělaly jsme z pláštěnky, mikina bund deku a odpočívaly jsme. Ostatní dětska si hrála. Po celý čas tam přicházelo více a více lidí, spíše se skupinky střdali. Pravda se vzhledově změnila, ohniště bylo na opačném konci, chatka, která tam dříve stála zmizela, chyběly i některé stromy. Minulý rok jsem tam nebyla, ale ty před minulý jsem vždycky našla poklad, což byl dort. Naspáteční cestu, ale i tu předešlou co jsme šli, hráli kluci s vojenským kaplanem šiškovou válku, na cestu zpátky jsem se k nim připojila a někdo se mi trefil do hlavy, takovou šupou :D. Když jsme dojeli zpátky do města, brácha zjistil, že si udělal výron :D. No, alespoň neječel tak, jak jeden kluk co se ožehl na Pravdě kopřivou, ječel jak holka a já myslela, že si něco zlomil, tak sem hned vyskočila, ale to už tam běžel někdo jiný.

Neděle: Babča měla narozky 53 ( vůbec na to nevypadá, já si vždycky myslím, že jí je tak 48 :D). Dostala od nás tričko od sam. Děda hned, že je to móda pro 20 letý a babča, že se cejtí jak 20 letá a děda zas, že tak nevyadá at se koukne do zrcadla :D Tss, ten umí teda potěšit. V Tescu než jsme k nim přijeli jsem jí vybrala růžový gerbery, jneže ty jí ji nakonec dal brácha :/.K obědu jsme měli hranolky a plněnou kapsu ( kuřecí maso plněné sýrem a šunkou). Ell leze a už chodí za ruku :). Furt chtěla cupitat, tak jsme se střídali v chození s ní :D. Od každého dortu a buchty jsem ochutnala, byla jsem přecpaná :D A to sjem měla jen oběd, 2 kousky buchty a jeden kosek ledovéh dortu a 2 chlebíčky :D. Potom jsme jeli k druhý babče, strejda měl taky narozky. Byl tam u nich na oběd farář. Popřáli jsme a usadili se, hned pak an to přišli jejich známí se dvěma kluky, jeden chodí do 3 třídy a druhý je ještě mimi. Jedli jsme já jsem se nějak unavila tam jsem si tam lehla a chvíli spala. Když jsem se zbudila zrovna jsem slyšela jak si vypráví vtipy. Nakonec jsme si pustili hokej, poslední třetinu. Vyhrávali jsem 6:4 ? . Jak jinak, začala jsem pozorovat hráče a do vzducho prázdna jsem mluvila, aby tohle číslo nahrálo tam tomu :D. No co, máme alespoň ten bronz. Babča nám dala bombóny a nutelu, nic víc, nic slanýho :D. Jeli jsme dom, táta byl trošku napitý a to je většinou tak 3× do roka, ale ani to nebylo poznat jen víc blbnul :D. Tak nás domů vezla mamka a taťka ji navygoval :). Doma jsem se šla co nejdřív umejt, abych se mohla ještě naučit děják a příroďák.
Jaký jste měli vy víkend ? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jess Jess | E-mail | Web | 16. května 2011 v 17:28 | Reagovat

Ahoj. Na blogu je vyhodnotenie + ďalšie kolo súťaže. Ospravedlňujem sa za oneskorenie ;-)
http://graphic-liwia.blog.cz/1105/vyhodnotenie-1-kola-2-kolo-konecne-d

2 Elevanse Elevanse | Web | 16. května 2011 v 19:57 | Reagovat

Ahojky. Ráda bych si početla a komentovala, ale vůbec nemám čas, nic nestíhám :/ Tak jen píšu abys viděla, že žiju :D Snad někdy sepíšu nějak článek nebo okomentuju. Teď toho ale mám fakt moc - závěrečný práce, zájezdy, zkoušení.....

3 Elevanse Elevanse | Web | 17. května 2011 v 20:01 | Reagovat

U Bati mají krásné boty, svatá pravda :) Ale podstatný důvod, proč tam nenakupuji je ten, že na mně nemají číslo. :D Jéé, ta sobota, to musela být sranda :) Ty nejíš buřty? :D Já jim jenom takový ty "netučný" :D Ježiši svatý grál = dort. :D Tak to je dobrý :) Bože můj, ty máš tak mladou babičku?? Mojí je už po sedmdesátce... Můj děda má taky vždycky takovýhle kecy. :D Takže jsi měla víkend plný nejrůznějších akcí :) Já jsem byla celý víkend na Šumavě, kde jinde, že :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama