Poznávám samu sebe.

21. dubna 2011 v 12:51 | *Geminy* |  *Only ME*
Ve starším výtisku časopisu BG! jsem našla takový testík. JSou to kartičky, z jedné strany je otázka s výběrem - A), B), C) a z druhé strany jsou odpovědi, podle toho co jste si zvolili vám vyjde řešení :). Musím říct, že některé odpovědi na mě opravdu sedí a dost mě vystihují :D. Ten kdo mě zná, tak ví které :P.


1. Do kterého zvířete by ses chtěla převtělit ?
Moje odpověď - B) Orel
Řešení: Jaká jsi ve vztahu - B) Když s někým chodíš, potřebuješ hodně volnosti a tolerance. Jakmile tě totiž začne tvůj kluk omezovat, okamžitě se cukáš.

2. Co ti připomíná tenhle obrázek ? (nějaká patlanina :D)
Moje odpověď - C) Nějakou grimasu
Řešení: Čeho se nejvíc bojíš ? - C) Máš strach, že nikdy nepoznáš opravdovou lásku, po které tolik toužíš. Bojíš se, že tě nikdo nebude milovat, protože na světě je přece i sposta jiných holek... Víc si věř !

3. Jaká kytka se ti nejvíc líbí ?
Moje odpověď - A) Růže
Řešení: Čím si pro ostatní přitažlivá ? - A) Číší z tebe pozitivní energie, kterou senzačně dobíjíš všechny lidi v dosahu. V očích ostatních platíš za vysmáté sluníčko :-).

4. Co ti připomíná vůně chleba ?
Moje odpověď - B) Jídlo
Řešení: Takhle dokážeš být věrná - B) Nevěra se podle tebe rovná zločinu. Svého kluka bys nikdy nepodvedla a to samé očekáváš od něj.

5. Která z emocí ti připadá nejvýraznější ?
Moje odpověď - A) Vztek
Řešení: Umíš být k ostatním upřímná ? - A) Jen málokdy řekneš nahlas to, co si doopravdy myslíš. Není to škoda ? Neboj se prosadit svůj názor.

6. Co by podle tebe mohlo znamenat slovo ,, Kanifanche" ?
Moje odpověď - C) Hudební nástroj
Řešení: Co si v hloubi své duše nejvíc přeješ ? - C) Mít skvělého manžela s ním spostu krásných, zdravých a chytrých dětí - rodinná idylka je ti mnohem přednější než sláva a peníze.

7. Když se vysloví číslo 13, napadne tě ?
Moje odpověď - A) Pátek 13. = smolný den.
Řešení: Čím si získáš srdce ostatních ? - A) Svou rozstomilostí a zdravou přidrzlostí boduješ hlavně u kluků. Kdepak, vypadá to, že hodné holky už vyšly z módy - teď frčí rebelky :-)

8. Kde bys v tuhle chvíli chtěla být ?
Moje odpověď - B) U moře
Řešení: Můžou ti tvoji kamarádi skutečně věřit ? - B) U tebe je každé tajemství jako v tom nejlíp zabezpečeným trezoru, a proto se ti všichni rádi svěřují.

9. Jaké zvíře bys chtěla mít doma ?
Moje odpověď - A) Tygra
Řešení: Čím si obvykle dobíjíš baterky ? - A) Po víkendu s kámoškami tvoje dušička jenom kvete... Kam se hrabou všechny welness víkedny :-)

10. Jaká nálada na tebe dýchá z tohohle obrázku ? ( Bublinky)
Moje odpověď - B) Vnitřní klid, harmonie
Řešení: Jak si na tom s odvahou ? - B) Jdeš do všeho po hlavě, ty ďáblice jedna :-). Zastáváš heslo, že risk je zisk, ale někdy bys v sobě měla přece jen probudit pud sebezáchovy ...

11. Na kterém ovoci by sis s chutí smlsla ?
Moje odpověď - C) Na jahodách
Řešení: Jaká vlastně jsi jako kamarádka ? - C) Na nikoho neřekneš křivé slovo a to je nádhera! Jenom máš problém dodržovat sliby... Ups!

12. Co máš jako první před očima, když se řekne hvězda ?
Moje odpověď - B) Symbol hvězda.
Řešení: Co očekáváš od svého kluka ? - B) Ráda bys ve své druhé polovičce našla dokonale spřízněnou duši. Tvůj kluk by ti měl být zároveň nejlepším kamarádem.

13. Jaká kombinace barev je tvoje nejoblíbenější ?
Moje odpověď - C) Černá, hnědá, bílá
Řešení: V čem se skrývá tvoje slabina ? - C) Když tě něco rozčílí, nezvládneš zachovat chladnou hlavu a okamžitě vypěníš. Měla by ses víc ovládat!

14. Jakou denní dobu máš nejradějí ?
Moje odpověď - C) Stmívání
Řešení: Jak se stavíš sama k sobě ? - C) Máš sama sebe hodně ráda a dost se o sebe bojíš. No a ? Na tom náhodou není nic špatného !

15. Kterou rukou píšeš ?
Moje odpověď - A) Pravou
Řešení: Znáš ideální místo pro milování ? - A) Ať si každý říká, co chce, ale postel je podle tebe stejně nejlepší. Proč by sis měla za každou cenu vymýšlet nějaké šílenosti ? Vždyť má jít v první řadě o lásku!

16. Co ti připomíná tenhle obrázek ?
Moje odpověď - B) Palmy a léto
Řešení: Staráš se dobře o svoje tělo ? - B) Máš tendenci lenošit a trošku zanedbávat tvůj zevnějšek. Hodit si nohy nahoru je sice fajn, ale pamatuj si, že nic se nemá přehánět !

17. Co si spojuješ s modrou barvou ?
Moje odpověď - C) Nebe
Řešení: Provází tě v životě jen samé štěstí ? - C) V hlavě sis už dávno naprogramovala, žě máš vždycky a ve všem smůlu... Začni myslet pozitivně a všechno se hned obrátí k lepšímu!

18. Jaká je tvoje přirozená barva vlasů ?
Moje odpověď - A) Světlá
Řešení: Víš co ti blízcí můžou závidět ? - A) Silnou vůli, píli a ctižádostivost, díky které v životě dosáhneš všeho, co si jen zamaneš.

19. Když vidíš cokoliv červeného myslíš na ...
Moje odpověď - A) Lásku
Řešení: Na co máš přirozený talent ? - A) Ostatní za tebou jdou jako tvoje oddané stádo. Věří ti a dají na tebe. Považuj si toho a nezklam je !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lussi~♥ Lussi~♥ | Web | 21. dubna 2011 v 15:50 | Reagovat

čím ti voní chleba? :D On může vonět něčím jiným než pečivem,jídlem,obilím,moukou a já nevím čím ? :D

2 Elevanse Elevanse | Web | 22. dubna 2011 v 20:45 | Reagovat

Zajímavé... Ale některé odpovědi mi k tobě moc nesedí, ale možná to bude tím, že tě ještě neznám. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama