Čím dál tim víc línější :X

28. dubna 2011 v 18:02 | *Geminy* |  Můj svět
Trochu jsme si hrála s grafikou ;)
Jennifer Lopez - Do it Well
Jsem :X ... Jo a až tenhle článek dopíšu jdu si pustit muziku a zatanocovat. Ta dnešní moderní doba mě tak štve :X Novej notebook, zamrzává furt obrazovaka, internet od UPC je tak pomalej, zmáčku šipku zpět a nejdetom, na fb se fotky zobrazujou, až druhej den, když si chcete na blogu upravit čláenk tak to taky nejde, musela jsem ho překopírovat a udělat novej a ten co nešel upravit smazat. Doma je bordel, počasí na prd, nevím do čeho sepustit prvním, protože všechno co chci nestihnu :X.Takže si umíte představit mojí náladu. Napsala jsem další pokračování Jackie vypráví realitu, doufám, že se bude líbit. Spisovatelka ze mě asi nebude, i když mě to baví. Jenže nejsem takový talent, abych si sedla a hned teď něco smysluplnýho napsala. Denska jsme šli s tátou odevzdat na gympl zápisový lístek, ředitel byl v pohodě, tak uvidíme jaký bude v září :D. Dneska jsem psali z ájiny frázový slovesa, asi budu mít za 3 :X Takový stupidní chyby, doma jsem se sice na to nekoukla, ale ve škole o přestávkách jsem je uměla na zpaměť, jenže jsme to psali jako věty a já si některý ty pravidla neuvědomila, navíc každý slova si je významově podobný, akorát, že se použuje vždycky jiný :X. Zejtra písemka ze zemáku, tu nějak dám. Už aby byl konec školního roku, teď bych spíše jen nacvičovala akademii, jsem zvědavá jak se povede :X Když z každý strany slyším, že jí vlastně nechtělia že je to zbytečný, asi slušně dávají na jevo, že jsme to dělala zbytečně, ano mrzí mě to, ale nebudu kvůli každý kritice brečet. Možná pojedeme na Mácháč, záleží kolik dětí se přihlásí a jak to tak vypadá tak málo :X. Jsme zvědavá kdy uděláme ten dárek učitelce, já sice dělám věci na psolední chvíli a chodím pozdě, ale důležitý věci, které se musejí dlouho promýšlet, dělám radši hned a po částech. Všichni všechno odkládají, no uvidíme. Hlavních myšlenek na články je hodně, hlavně na úvahym, snad mě chytne kreativní mozkové centrum a napíšu článek, který vás nadchne :).
Cheš-li se na něco zeptat nebo poradit, můžeš zde ;) ↓

Máš na mě or blog dotaz ? Click

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 29. dubna 2011 v 17:09 | Reagovat

No když si jdeš hned po dopsání článku zatancovat, tak asi zas tak líná nebudeš. ;) Já to o sobě taky občas říkám, ale také vím, že tu lenost mám jen v určitých ročních období. Např. mám zjištěno že v létě jsem nejvíc líná -> válím se všude možně :D Zato naopak na podzim jsem aktivní jak blázen :D
Neboj, nejsi sama, já taky nejsem na tyhle spisovatelský věci talent. Ale myslím, že obě dvě umíme napsat kloudný, pěkný článek plný názorů, atd, a nemusíme být žádnými spisovateli. :) Důležité je si rozmyslet, co chceme napsat a pak to napsat takovou formou, aby to čtenáře bavilo číst a aby jim to něco dalo. A já si myslím, že nám dvoum se to daří ;)) Tedy nevím jestli jsou mé články s pointou :DD Ale ty tvoje rozhodně ano :)
Přesně tak všichni všechno jenom odkládají... Ale já taky :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama