Gelové nehty

10. března 2011 v 15:55 | *Geminy* |  Beauty
Poslední dobou velký módní trend. V několika časácích, ale i blocích jsem našla spoustu článků o gelových nehtech a poradím jen jedno, prosim vás zamyslete se nad tím a neřiďte se tím. Takový blbosti, může napst opravdu jen člověk co o tom ví velký prd. Např. jsem ze dozvěděla, že se gelový nehty pilujou :D. To je kravina. Logicky. Nehtová designerka vám udělá gelovky, každý nehet zaobalí gelem, aby ho zpevnila a aby se vám nelámal a nekrabatil. To že si ho začnete pilovat, odstraníte to zaobalené a nehet se bude od gelu odlepovat. Tím pádem účel gelových nehtů vymizí. Nejherší však je, že za každou cenu chcete mít gelové nehty a zajdete si k vietnamcům nebo k normálním bílým lidem, ale já je zahrnuju i mezi ty vietnamce. To kvůli tomu, že pod pojmem vietnamec si představíte levné a nekvalitní. Jasně, že vám nehty od " vietnamců" všichni pochválí, ale upřímě je vidět, že je to levná práce a že je máte stejnak jen proto, že je to in. To radši si buď zajdu opravdu ke kvalitní nehtové designérce a nebo si budu udržovat přírodní. Chcete vědět jaký je rozdíl práce vietnamce a práce kvalifikované designérky ?
Klik na C.č.

1. Vietnamci mají falšované certifikáty, kdežto kvalitní nehtová designerka, prošla řadou ( v celku drahých) kurzů, kde ji učily známé a kvalitní firmy. 2. Vietnamci pracují s vietnamským gelem, který je ve skutečnosti žíravina. Přelévají si ho do lahvičky od nějaké známé nehtové firmy, aby to vypadalo, že jejich práce je kvalitní. Díky této žíravině si ničíte nehet, který v nejhoršim celý sleze a bude celý hnisat. V lepším případě ho budete mít hrbolatý. Kdežto k.n.d ( kvalitní nehtová designérka) jezdí na veletrhy, kde za 10 ml gelu zaplatí třeba 1500,- Kč. Gely jsou složeny z přírodních látek, který spíše nehet potporují v růstu a v mnoha dalších věcech. 3. Vietnamci vám nenamalují složité věci gelem, ale udělají nálepku. K.N.D. vám vše maluje ( většinu by měla, záleží jakou má techniku). 4. S vietnamci je práce se domluvit, tedy pokud nechodíte ke své kamarádce, která si gel kupuju támhle v "extra" drogerce.
Nechci mluvit jen o vietnamcích, týká se to i "nehtových designérek", které dělají tuto " práci" u sebe doma nebo jen občas. Mluvim z vlastních skušeností ano je to i díky tomu, že rodiče vlastní vlasní studio. Je na vás komu budete věřit. Pokud chcete pravdivé informace, přečtěte si na stránkách. Magnetic. cz a nebo LCN.cz - kvalitní firmy, převážně z Německa. Kde se tímto, ale i manikérou a zejména pedikérou, zaobírají.

Některé články na podobná témata najde te zde = Studio Verona
Osobně: Nosím gelové nehty cca rok a půl. Nikdy jsme neměla žádné problém, práce byla kvalitní a opravdu krásná. Docela mě zaskočilo, jak holky u nás ve škole tvrdilik že je to hrozbě u vietnamců bolelo a jak, pak maj strašně zničený nehty. U mě se nic takové nestalo.

Tyto všechny gelovky jsem měla ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gelové nehty fotogalerie 2014 Gelové nehty fotogalerie 2014 | Web | 3. srpna 2014 v 19:15 | Reagovat

Tak tohle je úžasná fotogalerie gelových nehtů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama