Focení

29. března 2011 v 15:29 | *Geminy* |  Můj svět
Nedávno nám přišla nabítka na focení no respektivě včera :D. Ředitel ( ta jeho inteligence) zdělil, že v 8:00 je v jídelně focení. Učitelka s epak dozvěděla, že je to s motorkou, ale cenu nikdo nevěděl. Tak si máme hezky sloh, probírali jsme co je to publicistika, a najednou přišla nějaká 8smačka, že máme jít ihned do jídelny se fotit. My, že nikdo z nás se fotit nechce, tak čemu tam půjdem, ale ne, že tam musíme jít. Fotograf nám řekl, kolik co stojí, byli to slováci ( v celku pěkný, no víc se mi líbilo to, jak mluví :D). Nikdo z nás se fotit nechtěl,ale nakonec se šla fotit K., pak M. s T. - ty prý budou mít společnou fotku a prý grátis. Všichni, ať se du vyfotit i já :D No to určitě, bych si na tu mini motorku sedla a ona by mě nevydržela :D. Navíc na fotkách od jiných vypadám hrozně, ty co si fotím já, ty jak štak jdou :X. Ten fotograf na mě, pojď taky kráska. A všichni:,, Jó Verčo pojď dělej" H. mě tam strkal. Né, prostě jsme nešla, ještě by mě vyfotili a já bych to pak musela zacálovat :D. K. pak vyprávěla, že jí ten fotograf řekl, že má krásný úsměv a oči a chytil jí kolem rame a chtěl, aby se vyfotila. Jasný, že ty lichotivý slova říkal kvůli kševtu, jak zněj byli všechny holky paf. hlavně M., tak vždycky, když jde o kluky se promění v malou holčičku :D.
Ve škole nuda, jak jinak, jediný co dělám je, že s K. házíme po sobě křídama :D. Všichni jsou ve škole úplně jiný, než mimo ní, všichni jsou hrozný :X. Určitě i já, jen to na sobě tak nějak poznávám, akorát vim jaká jsem ve škole a jaká doma. To ten rozdíl u sebe vím, ale se stejnýma lidma ve škole a pak mimo školu, myslim, že se chovám pořád k nim stejně. No, to je teď jedno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 29. března 2011 v 18:33 | Reagovat

Ježiiiš, měla ses tam jít vyfotit. :D TO je jedno, že bys tam vypadala blbě, ale byla by to taková pěkná vzpomínková fotka... :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama