50 Otázek for me// Řetězáček

11. března 2011 v 12:42 | *Geminy* |  Dotazníky
 1. Chtěla bys vrátit minulost? Chtěla bych si znova prožít dětství, klidně to samé co už mám za sebou. A všechny chvíle si zapamatovat
 2. Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? Někdy ano, někdy ten čas opravdu zbytečně promarním. I když se to nezdá na určité věci je určité období a čas. V dětství si hrajete s hračkama a když místo toho v dětství začnete už s alkoholem, je pak divný si hrát ve 40.
 3. Věříš tvrzení, že "Čas jsou peníze"? Všechno neni jen o penězích, i když v dnešní době je težké najít možnost, kde by jste neinvestovali.
 4. Myslíš, že je na světě spravedlnost? Lidské ne.
 5. Jsi věřící? Ano =P
 6. Máš nějaké životní sny? Hodně, některé by se daly splnit, ale potřebuju motivaci a positivní vliv okolí.
 7. Umíš si představit lásku bez sexu? Sex je jen třešinka na dortu. Láska je důležitější a mocnejší.
 8. Dokázala bys podvést? Doufám, že ne.
 9. Ukradla jsi někdy něco? Ne. Chtěla jsem v Penny Kindervajíčko, ale přemohl mě strach a tak jsem ho zas vrátila :D.
 10. Jaký je tvůj názor na celebrity jako takové? Musejí mít silnou psychyckou stránku, aby všechen tlak ustály a dokázaly si užívat a vážit si své práce, zážitků a fanoušků. Mnohdy se nechají svést na špatnou cestu. Nijak je neodcuzuji, dělají svojí práci, jako každou jinu, jen se o nich ví vic, než támhle o nějakém dělníkovi. Neznám je o sobně, takže je nijak extra soudit nemůžu.
 11. Je pro tebe důležitější přátelství než láska? Přátelství podporuje lásku a láska zas přátelství, bez obojího se žít nedá. I v manželství je přátelství, tedy u každého přeci jen platí něco jiného, ale všeobecně se dá říci, že láska se bez přátelství neobejde a naopak. Přátelstv je pravá ruka Lásky.
 12. Myslíš si, že bohatí jsou spokojenější než chudí? Ne. I kdyby měli všechno, vždycky se najde něco co jim bude chybět a budeje to dělat nešťastnými.
 13. Máš svůj styl? Myslím, že ano :D
 14. Dokážeš riskovat, ať už v čemkoli? Podle situace. Často spíše přěmýšlím jestli to mám udělat nebo ne. Riskovat je silné slovo.
 15. Je pro tebe důležitá upřímnost? Ano.. Ale měla by se říkat s citem.
 16. Máš mozek 24hodin denně v provozu nebo dokážeš prostě ´vypnout´? Někdy vypnu ;D.
 17. Věříš na osud? Někdy si říkám, že je to osud, ale někdy sem přesvědčená o tom, že to co se stalo a má se stát, má nějaký důvod. Všechno zlé je pro něco dobré a že, kadžý jsme tu za nějakým účelem.
 18. Myslíš, že jsi snadno ovlivnitelná okolím? Alespoň trochu jsme každý.
 19. Dovedla by jsi zabít člověka? Ne, doufám.Žádná taková příležitost se nenaskytla a doufám, že nenaskytne.
 20. Jak moc je pro tebe důležitá rodina? Nejdůležitější !!!
 21. Co si mysíš o bezdomovcích apod.? Někteří si za to můžou sami ( ty nelituju) a někteří jsou chudáci (lituju)., Je těžké vědět, jaký typ je který.
 22. Nechala bys u sebe přespat úplně cizího člověka? Záleží, jak by na mě působil. Spíše ne
 23. Utekla jsi někdy z domu? Když jsem byla malá tak jsme chtěla, ale nakonec jsem nešla. Bála jsem se.
 24. Jsi důveřivá? Poslední dobou ne, spíše o ostatních pochybuju a moji důvěru si musejí něčím získat.
 25. Zapomínáš snadno na křivdy? Zapomenout na něco moc intezivně ctlivého se nedá, to v nás prostě nějakou stopu zanechá. Zapomenout ne, odpustit by se mělo.
 26. Myslíš, že se tvůj život změní, až ti bude 18? Určitě. Nové věci - nové názory - nové otázky - nové pochyby a strach. Každý chce být dosplělým, ale já bych radši byla ještě malou, roztomilou a naivní holčičkou.
 27. Toleruješ žárlivost ve vztahu? Ano, záleží však na okolnostech. Záleží jak hodně by dotyčný žárlil, pokud by to přesahovalo meze, něco s ním není v pořádku.
 28. Myslíš, že chlapi jsou nevěrnější než ženský? Je to nastejno ;).
 29. Je pro tebe důležitá pověst? Newim
 30. Chceš být krásná? Yes =*
 31. Jak snášíš kritiku od okolí? Když maj v kritice pravdu souhlasím, když si vymýšlí pitomosti, tak jsem naštvaná =X
 32. Přemýšlíš někdy nad smyslem života? Přemýšlím nadhodně věcma a všechny věci, city atp.. jsou propojeny. Všechno se na sebe váže ;)
 33. Věříš na mimozemšťany? NE :D
 34. Umřela bys pro někoho koho miluješ? Asi ano, ale strach by tam určitě byl také.
 35. Co pro tebe znamená slovo 'štěstí'? Pomoc najít štěstí druhých a radovat se snimi, to by bylo nyslím už i moje štěstí.
 36. Věříš na osudovou lásku na celý život? Ano. Zastávám názor, že pro každého tu ej jeho spřízněná duše a navzájem by si měli jít dobrým příkladem.
 37. Co si myslíš o bláznech? Nikdo neni normální. Když už ano, tak to jsou ty typy lidí, kteří se chovaj tak jako veletel stáda a oni jsou jen ovečky.
 38. Máš nějaký životní vzor (osobní)? Asi rodiče :)
 39. Jak bys popsala normálního člověka? Každý jsem jiný a měli bychom být za to vděčný. Neměli bychom se snažit být stejnými, to ani nejde.
 40. Věříš na tzv. 'druhé já? Ano. Část, která by ráda na povrch, ale bojím se jak by to vzali ostatní. Nebo je to také já, které vidí jedna část vašeho života kamarádi, a druhou část já vidí vaše rodina.
 41. Jaký máš názor na alkoholiky? Lidé co se musí hodně něčím trápit, nevidí jiné východisko. Ty si zalouží odbornou pomoc, ale ty mladý, co si jen na to hrajou :X
 42. Máš nějaké zavislosti? Když mi někdo dá hromadu sladkosí (chyba :D) hned to všechno sním :X
 43. Věříš na posmrtný život? Ano, ale mám jisté pochyby.
 44. Myslíš si, že některé vzpomínky mohou přežít věčně? Jistě, hlavně ty, které se nám dostali hodně pod kůži, zaryly do paměti a přetrvávají v srdci.
 45. Jsi realista? V jistých věcech ano, ale není zlé snít :). Vždyť snílci jsou většinou optimisti.
 46. První slovo, co tě napadne pod pojmem 'osobnost'? Celebrita ?..
 47. Až umřeš, chceš být pohřbená/zpopelněná? Asi pohřbena
 48. Co tě jako první zaujme na chlapovi? Oči, ruce + ramena, výška. A pak jedu po částeka a od zhora dolů :D rty, obličej, postava, atd...
 49. Můžeš mít jedno jediné přání, jaké by to bylo? Aby jsme byli s rodinou pořád spolu a byli zdraví.
 50. Chtěla by jsi být celebrita ? Kdo by ne. Když už bych jí byla, tak aby to mělo nějaký účel, chtěla bych být dobrým příkladem pro všechny :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lussi~♥ Lussi~♥ | Web | 11. března 2011 v 16:52 | Reagovat

No.. On chodí třeba se třináctkama apod. :D s tou češtinou .. :D mě třeba nejdou slovní druhy.. :DDD ale čárky apod mi jdou :) Nebo třeba i/y .. dneska jsme doplňovali I/Y a říkali jsme ,kdy je podstatné jméno a když přídavné jm.. např.: PetrovY tašky,řekl jsem PetrovI .. :D Tak to mi třeba taky jde. :D uvidíme ve vyšších třídách ))

2 Amy M Amy M | Web | 11. března 2011 v 18:12 | Reagovat

AHOJIK u mě taky šla jenom prima ale pak nejak tatík vyhledal programy a tam jsem našla primu love :-)

3 Elevanse Elevanse | Web | 13. března 2011 v 7:44 | Reagovat

Zajímavé. :) Většinu  názorů máme podobných... A ta odpověď na 49. je krásná. :) Je vidět, že si rodiny velmi vážíš, a že je pro tebe hodně důležitá. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama