Vše ok ?

12. února 2011 v 14:13 | -WeUn- |  Můj svět
1. Tak jsem nakonec do tý knihovny ve čtvrtek šla. Druhý díl Eona neměli, ale dali ho jako požadavek na nákup. Pučila jsem mamce detektivku od Agáty Christie - Deset malých černoušků, sobě jsem pučila 3 dívčí romány - Žhavé jížní pobřeží (monetálně čtu), Scarlett, Strážní anděl.
2. V pátek jsem psala všechny ty písemky :X. Mozek mi nějak vynechává, nemohla jsem si totálně na nic vzpomenout. Takže z Ch asi za 3 a z F asi za 2 :X. O velkou přestávku jsme měli schůzi kvůli akademii. Na to, jak jsem slyšela kolik májí stížností, tam mlčeli jak ryby. Akorát byli stížnosti na hudbu která je nerytmická a dlouhá,  a další detaili. Nechápu proč řeší tohle, když to namaj ani nacvičený.  Nechápu, co naplat. Dospělý si jen stěžují, jaký jsem nezodpovědný, rozmazlený, nevděčný, atd... Přitom jsou stejný a navíc my se chováme jak oni. Za poslední týdny jsem zpozorovala, že moji žáci jsou stejní jak jejich rodiče. Tohle je poslední co pro tuhle školu dělám :X. Ještě mi tu kademii skrituzuje třída, která jí tak chce a nakonec se jim nelíbí :X. Sami nedokážou nic vymyslet, ale kritizovat to každýmu de, alespoň učitelka se mě zastala. Učitelka: Verčo, tebe to neštve ?" Já:,, Co nadělám, rozbrečet se tu nemůžu, to už jsem udělala doma" Mě je to jedno oni ze sebe dělaj debili, jednou řeknou to a pak na to samý řeknou opak, je to jak stěma časopisama :X. Tolik přetvářky a zrady to neni možný, to bylo furt takový ?
3. Dneska jsem konečně douklidila, teda v čera ( v pátek) jsem taky uklízela, ale nemohla jsem najít prostředek na koupelnu, tak jsem to dodělal dneska :X
4. V matice bereme funkce :X. Jednou to chápu a po druhý zas ne, budu se muset na to kouknout a asi i na chemii a fyziku. Už chodím do školy a zase nic nestíhám :D :X.
5. Naobědvat a za hodku ven s M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 12. února 2011 v 17:41 | Reagovat

1) No musíš si někdy přečíst tu knihu, Most přes navždy, bude se ti to nastoprocent líbit! :) Neboj, neni to nic dlouhýho :)
2) Lidi jsou prostě nevděčný. Ty se pro ně snažíš udělat první poslední a oni na tebe kašlou... To znám... A když se na to zase vykašleš, tak budeš poslouchat dvakrát víc keců... Je to strašný, a proto já radši nic neorganizuju :D S mojím jiným humorem a jiným přemýšlením by to dopadlo špatně. :D Ale ty to zvládneš! Já to vím! :)
3) Á, já naštěstí uklízet nemusím. Jsem nemocná, a tak se mám aspoň na co vymluvit. :D
4) Jé, funkce bereme taky, teď jsme si zopákli cosin, sin, atd. a jdeme na logaritmy :/
5) Užij si to ;) Pá

2 kočičqa:) kočičqa:) | Web | 12. února 2011 v 21:24 | Reagovat

jojo :) děkuju :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama