Superstar :P

21. února 2011 v 16:40 | -WeUn- |  Můj svět
Je fakt, že jsem na to nikdy moc nekoukala, nestíhala jsem to a stejnak jsem s polovinou názorů poroty nesouhlasila, tak proč se pak rozčilovat :D. Včera jsem ale chtěla vidět, alespoň 1 díl. Protože nejlepší z celé téhle show jsou castingy :D. Nechápu jak se tam může přihlásit člověk, kterej neumí ani trošičku zpívat. Včera jsem se tak nasmála, že dneska snad ani nemusim dělat sklapovačky :D. Nejlepší byl raper, byl oblečenej v bílim a začal tam :,, Hajni ašu giču, hišo mišu" :D Mám pocit, že byl i v ČS hledá talnet. V Čs talentu se ho akotát navíc ptali jestli umí i jiný jazyky a prej :,, Jo indicky, vietnamsky, japonksy" :D:D Přesto zpíval jedno a to samý :D. A pak se ho někdo z poroty zeptal :,, A u míš i breakdance ?" On:,, Jo, vám to ukážu" ON si sednul na zadek a točil se dokola :D:D. Dnesa jsme o tom ve škole právě s K. kecali a předváděli ty naivní maníky :D. Nejlepíší porotce je Rytmus, sice ho nějak moc nemusim, ale texty má pravdivý ;). Působí v celju sympaticky a vtipně. Přišel tam jeden kluk, který neumí vyslovovat s a místo něj říka ch. Najednou dávaj záběr, jak tam zpívá něco vlachy ( správně vlasy). Rytmus si tam pouští helikoptéru na dálkové ovládání a ten kluk najednou :,, He-e to mi zkazí záber" :D:D Jako ten kluk působil mile, ale nejsem si jistá jestli svojí řeč dělal schválně a nebo á takovou vadu (chudák). Vystoupili tam další maníci. :D No moc. Takhle jsem se dlouho nenasmála, alespoň jsme přeci jenom v něčem nejlepší v Naivitě a ve smyslu pro humor :D.


Dneska ve škole to bylo v celku cajk, dostala jsem 4× jedničku z Čj. Jó to hodně potěšilo :), jelikož zítra nejspíš píšeme diktát a z něho budu mít nejspíš za 4 :D Protože mě diktáty moc nejdou. Máme zítra na půl mluvnici a napůl sloh. Musím se kouknout jestli z něčeho ještě nepíšem :X. O odpoledku jsme se smáli :D Jsme měly dílny a řezaly jsme. Já na holky :,, Vnímej tu pilu, musíš sní splinout." Nebo :,, Máš to v sobě, věřim ti, ty to vzládneš, zaber, máš svaly" a nebo:,, Vnímej její pohyby, nás si nevšímej, přenes svou energii na pilu" :D:D Já vim jsem MAGOR :D. Taky jsme zpívala a tančila a řezala a holky pak na mě schválně taky řikaly, ať splinu s pilou :D Asi si myslely, že jsem fak trapná, ale smály se. To je hlavní :D Nevím jestli mám dála pokračovat v příběhu : "Chci být Stár". ( mám napsány body které by se měly vyskytovat v kapitole nebo vlastně o čem by jsem měla v té kapitole psát , ale neba mě to :(...)Nic moc mě nenapadá a ani už se mit to nelíbí. Sepsala jsem akorát moje růžový představy :D. Sice v ntb mám uloženo několik rozepsaných příběhů a námětů, ale pořád přemýšlim jaký příbeh začít psát na blog :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Elevanse Elevanse | 21. února 2011 v 21:01 | Reagovat

Jojo, tak tyhle srandičky ze SuperStar taky miluju - Hvězná pěchota :D Tak to je úplně nejvíc... :) Člověk se aspoň zasměje :)A taky nechápu, proč to ty lidi dělaj, buď jsou nenormální, anebo se prostě vsadili :D :))... To je škoda, že už končíš s tou povídkou. Já jsem s tím taky skončila :D Ale začala jsem novou. Zkus to taky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama