Prohlídka gymplu

17. února 2011 v 17:34 | -WeUn- |  Můj svět
Citáty:
Nechovej se k lidem tak, jak nechceš, aby se oni chovali k tobě. A. chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
Jasně, lidi si to všechno uvědomujou, ale jsou liný to změnit

- Just One Last Dance
Má krásnej hlas :)
  


14.2 - Nedostala jsem žádnou Valentýnku :( .. :D
15.2 -  S taťkou jsme se šli podívat na náš gympl. O proti naší základce je to v celku luxus,ale s porovnáním ostatních škol, je to normálka ;). Potkala jsem tam i holky z nacvičování akademie ( Indie). S taťkou jsme si povídali s učitelem dějepisu a lákal mě, abych se přihlásila pak v září do dějepisné party, či co :D. Byl sympatický jako člověk, ale jako učitel nevim, to snad poznám v září :D. Jenže já se o děják zajímám jen ve škole ve volným čase vůbec. I když, mám pořád v plánu si pučit nějakou historickou knížku, nemyslím enciklopedii, ale něco co je pravdivé, ale zároveň napsané jako příběh. Povídal nám o soutěži, kterou tam promítal na interaktivní tabuli. Pak jsme se ještě bavili o tom co chci dělat, atd... Při odchodu mi daroval propisku, to proto, abych zvládla přijmací testy i když mě vemou doufám bez přijmaček :). Potom jsme chvilku mluvili s angličtinářkou (přišla mi trochu přísnější) a i s tělocvikářkou. Tělocvik nejspíš bude moje noční můra :D, spíše atletika a hlavně gymnastika. Nakonec jsme zašli do jedné učebny, kde nám ředitel vysvětloval jak vyplňit přihlášky, něco i o přijmačkách. Připadal mi trochu přihřátej :D. Ale rosekala mě jedna paní :D. Že ta její dcera (co se děla vedle ní) chodí 4 roky na ruštinu a jak to bude, když se nenaplní ta skupina ruštinářů. Tak logická odpověd byla, že to budou muset zrušit,protože samozřejmě nemůžou vyučovat  3 žáky ruštinu. A ta paní a to se jako bude muset všecho pak doučit ?, Když půjde třeba na Němčinu. ? A ředitel, že by to teď neřešil, že se uvidí. No tak si hold bude muset sehnat doučo. Pak ta dcera že se chce přihlášt do pěveckého kroužku a to už jsem dusila smíchy. Možná, až to budete číst, vám to nebude připadat směšný, ale měli jste tam bejt :D. Na škole se mi líbili učebny a jak všude měli vystavené zajímavé projekty :).
16.2 - Tak jsem se stavila zasejc v družině, bohužel jsem přišla pozdě, takže jsem "Egypťany" neviděla :(. Doufám, že příště to stihnu. Tak jsem tedy zašla za " brišními tanečnicemi". Hodně se zlepšily, ale stále by to chtělo, aby se uvolnily a nebyly tak prkený - nechci, aby se tam strapnily, protože některým holčičkám to fakt hodně nejde. Pro mě je důležitý že to dělají dobrovolně a že je to baví :). Učila jsem uvolňování jednu holčička a ona se mi tam rozbrečela :(, asi jsem moc na ni slovně tlačila. Pocelou tu dobu jsem byla milá a říkala jsem jim jak jí a pstatním to jde, ale že potřebují se naučit "hadrového panáka". Některý tam na mě skákaly, jak jsem přišla a objímaly mě :*. I ve škole jsou rády, že mě vidí :). To potěší. To jsou asi jediný třídy, který zatim nacvičují :(.
17.2- Dneska jsem kreslili a dodělávali kulisy. O odpoledku jsem byla v celku v dobré náledě takže jsme se všichni smáli :). Po škole jsem doma fotila. Neřeknu co, jelikož to bude budoucí článek :P. Snědla jsem skoro celou studenskou pečeť :X. Proč mi to ty lidi dávaj ? :D Já to mevydržim nesníst, když to tu doma mám :/ :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 19. února 2011 v 9:49 | Reagovat

Krásný citát :)
14.2 - já také ne, a ani není od koho bych jí dostala :D INDIE?? Cožecožecože? :D |A co budou holky dělat? Nějaký indický tanečnice? :D Jé, tak to mě děják vůbec nebaví, kromě starověké Indie a Řecka.. Možná i Byzanc mně trochu bavila ale jinak ty světové války, a těch letopočtů .... :/ Tak super, že už znáš aspoň nějaký učitele na gymplu :D Já když jsem se tam byla poprvý podívat, tak to bylo všechno takový úplně jiný než jsem byla zvyklá, byla jsem dost vykulená, abych pravdu řekla... :O I ty učitelé mi přišli takoví přísní... Jé, taky miluju když je okolo mě hromada malejch dětí a pořád po mně chtěji abych jim něco vyprávěla... :D U nás na vesnici je totiž hodně rodin s malými dětmi, takže sotva se ukážu na ulici, tak mě obklopí .... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama