Originální a osobní blogy

12. února 2011 v 13:04 | -WeUn- |  Kritika
Trend - polonahé fotky, fotky s vytrčenýma kozama, rady a typy na krásu a oblékání, psaní diary, fotoromány, adt... Neřikám, že to neni dobrý, když je to kvalitní a autorka dá do toho něco osobního /originální, já bych to na blogu také klidně zavedla. Takové věci, které by měli zvednout náštěvnost. Častý důvod na založní osobního blogu. Těch blogů je teď už tolik, že jsem ani všechny ještě nenavštívila. Jako první tuhle mányi začala Dominika Myslivcová. Osobně si myslím, že její práce je kvalitní a svým "projektům" věnuje hodně času. Další v pořadí osobních oblíbených blogů je Natalia Sadness. Její články se mi také líbí, hlavně ty kde zděluje názor, úvahu, či něco podobné. Když jsem poprvé slyšela její hlas, také jsem se neubránila smíchu a moje doměnky o její inteligenci v celku klesly. Líbí se mi osobní blogy, když tam i při fotorománech a módě mají úvahy a názory. Sice píší někdy bláboly a o daném tématu moc nevědí, ale nevadí, hlavní je, že i  v takovém věku mají vlastní hlavu, názor a dokážou se nad tím pozastavit a zapřemýšlet. Nechápu jen, jak si z tokých lidí může někdo brát vzor. Co už, lidim se takové typy blogů líbí, je těžké se vypořádat s kritikou, ale ta akorát zvyšuje návštěvnost a díky tomu si těchto blogerek všimnou i média. Těmto lidem je jedno jestli je inteligentní nebo ne, lidé (návštěvníci) se o nich zajímají a tyhle dívky jsou trend, tak proč jim nevlízt do zadku a nedat jim nějakou možnost zazářit ( focení, rozhovory, atd..). Hodně osobních blogů se chytli myšlenky, že budou stejné, budou tvrdit jak jsou originální a já nevim co všechno, přitom okopírují myšlenku z jiného blogu. Kdyby ji alespoň udělali pak podle sebe a né stejně, pochopim, daná myšlenka se stala inspirací, ale udělat to přesně stejně. Za poslední léta kvalita klesá a totálně ve všem. Je mi líto takových blogů, kteří chtějí prosadit něco jinýho než svět módy, celebrit a "dokonalosti". Přijde mi nespravedlivý, že takové blogy mají malou návštevnost a jsou méně oceněné. Co se dá dělat, lidi jdou za tim co čím jdou ti "vyšší" , co je trendy a co se líbí ostatním. 

Otázky pro vás :)
• Ceníte si víc blogů takových jako mám já, Elevanse, atd... nebo spíše těch o módě, klukách, atd.. ?
• Navštěvujete oblíbené osobní blogy ? Proč ? Jak často ?  a co se vám na nich líbi ?
• Máte takový blog ? ( typu ladyvanilka, terez - xeina, atd..) Proč ?
• Doufáte, že si vás kvůli takovému typu blogu všimnou ostatní ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 12. února 2011 v 17:35 | Reagovat

Ano cením si blogů jako mám já a ty... :DD Ne, vážně, myslím si, že blog je o tom, že každý do něj dá něco ze svého srdce, a ne že všechno jen okopíruje. Občas se stane, že článek nedává smysl, ale právě to může být autorovým záměrem, aby se nad tím každý zamyslel. Tu Sadness znám. Viděla jsem její videa. Vypadá opravdu nádherně, prostě modelka. Ale vyjadřovat se moc neumí. Podle mně se její chování vůbec nesrovnává jejímu vzhledu, a proto nám připadá taková "zvláštní", ale ve skutečnosti nemusí být... :)
Ano, navštěvuji. Například ten tvůj :D Nebo Kikush a Adé-él. Nemám jich moc oblíbených, jenom vás. Občas se na nějaký ten osobní blog podívám, ale musíte uznat, že bych nestíhala okomentovat za jeden den deset blogů, proto jich moc nemám v "affs". Ale zato se můžu více věnovat vám! :)
Ano mám! :)
Nezáleží mi na tom aby si mého blogu všimlo co nejvíce lidí. Stačí mi když mi jich pár okomentuje, a tak můžu znát jejich názor... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama