Eon - znovuzrození dračího oka

6. února 2011 v 17:01 | -WeUn- |  Čtenářský deník
Příběh mě natolik uchvátil, že si musim pučit druhý díl :). Doporučuju, sice má kniha stran, ale příběh vás vtáhne do děje a budete si přát, aby se to stalo skutečností. Miluju draky a autorčin odrazový můstek bylo právě bádání a hledání několika faktů ze světa čínské dračí kultůry.

Více v celém článku ;)

Zavřít okno

Kniha vypráví o 16 leté dívce, která se však díky svému daru - vidět a spojit se se všechny draky pomocí vnitřnímu zraku a energie, musí skrývat jako zmrzačelý 12 letý chlapec. Jeho mistr ho trénuje jako kandidáta na dračí oko pro Krysího draka, ale v samém paláci při výběru učně na Krysího draka, se vrátí po 500 letech Zrcadlový drak (drači drak) a vybere si Eona (Eonu). Je větší než všichni ostatní draci a je vidět, že jim nejspíš vládne. Kniha je dost napínavá, chvilkami i romatická a vzrušující. Vystupují tam i postavy, která by se v realitě mohli nazývat gayové a nebo transexuálové. Eon, pak zjistí, že jeho drak není drak, ale dračice. Bohužel se neumí se svým drakem spojit kvůli tomu, že potlačuje svoji pravou tvář -Eonu. Nakonec vše dobře dopadne a spojíse se svojí dračicí (energie,mysl a duše), která jí svou energií uzdravý zmrzačelou nohu. Doporučuji přečíst.

Co se týče Číny, vždycky mě k ní táhli různé svitky o dracíh a bájných stvořeních. Navíc energií a čakrou se ted zabívá můj táta, používá to k masážím. Četla jsem jednu menší knížečku, kterou si před několika měsíci přivezli rodiče z veletrhu. Byla právě o čakrách, jin a jang a energií, což všechno souvisí s horoskopem, s časem narození a s počasím při kterém jste se narodili. To všechno má následek na vaši povahu :). Je to ůžasný když sem si všechno co se týkalo mě, mého znamení a mého živle přečetla a všechno totálně sedělo :) Úžasné! Možná takové povolání by mě bavilo, je to něco jako psycholog a lékař. Zabívá se uzraviváním a rešením problémů pomocí živlů, energií a samo uzravování, což je i popisováno v jistém smyslu i v knize Eon.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 7. února 2011 v 20:51 | Reagovat

Tyjo krásný děj! Vůbec by mně nenapadlo, že se pod takovýmhle názvem skrývá tohle. No musim si to určitě přečíst! :) Vypadá to zajímavě a napínavě. Teď zrovna čtu Šifru mistra Leonarda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama