Čím starší, tím horší :X

26. února 2011 v 12:46 | *Geminy* |  Můj svět
Náš milej ředitel (:X) nám ve čtvrtek předhodil scio test z Čj. Zas ty jeho keci, že to musíme zvládnout na tolik a tolik procent. - Bla-bla-bla-. Kdyby to aspoň pak kontroloval podle toho jak se to má a né podle svého stylu :X. Naivní, když si myslí, že čas pořád stojí a všechno je stejní jako v době kamený :X. Tak jsem si o hodinu dějáku ( jeho vyučující předmět, ale my máme učitelku) napsali ten sciák, měli jsme na to 45 minut, ale on nám to dal jen na 35. Kecal nám při tom, až sem to nevydržela a řekla jsem mu :,, Pššt, musim se soustředit!'' On:,, CO si to dovoluješ, jaký pššt. Zvykej si , takhel to budete mít u přijmačkách" Já:,, To určitě" (radši jsme si to už řekla pro sebe, jelikož nazačátku, když test rozdával ozval se H. a prej :,, Co to je ?" a ředitel na to :,, V. žákovskou na stůl, takhle se chovat nebudeš" H:,, Co sem zase udělal ?" Říďa:,, Ty víš moc dobře, seš drzej, neuč se chovat" H:,, Jenom proto že jsem řekl slovo ?" ..... U nás jsou ty učitelé fakt někdy postižený :X Za vážný věci poznámky nedaj, ale za malichernosti ano, tak co to je ?. Já už tohle chování fakt nechápu, nevím kdy se v tom naučim chodit. Nechat to být nebo s tim něco udělat ?
Pátek: Byl velký úklid (zase :D), v 5 přišla teta R. a udělala mamce drdol na ples. Jo zase se šli rodiče bavit. Nám koupili brambůrky, s bráchou jsme si udělali jednohubky a obložený talíř. Jé jak já pak byla předcpaná :D. Koukala jsem na domu a dával tam úžasný film :* V meně cti. Jo pěkně mě rozbrečel a ještě víc, když jsem nad tím uvažovala.
Dneska: Jsem z poloviny udělala oběd :D Obalila jsem síry :D. Dala jsem na web - studio-verona.blog.cz pár fotek, dyžtak se koukněte, a mám v plánu nějaký články, tak snad mi dobrá nálada vydrží a pustím se od toho :).
Příští týden nás čekají písemky :X Velká z češtiny a z matiky tak uvidíme jestli se povedou, hlavně nesmím být líná, musím se na ně připravit :D. Dou vám do článků dávat fotky ? Mě zatim ne :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 27. února 2011 v 20:38 | Reagovat

Mě teda do článku také nejdou dávat fotky. Jenom mi jdou zkopírovat, ale vložit nejdou :((
Tak tohle, kdyby u nás někdo řekl učiteli, tak okamžitě letí! :D No tak minimálně by to dopadlo zápisem do třídnice... Tohle si na gymplu vůbec nemůžeme dovolat, ale pamatuju si, jak jsme na základce byli úplně stejní jako vy :) Chtěla bych se vrátit... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama