Únor 2011

č.1.♥ Líčení- Vlnky

28. února 2011 v 18:42 | *Geminy* |  Líčení
Založila jsem další novou rubriku a to líčení. Není to obyčejné líčení, ale spíše takové neobvyklé ;). Většinou se takto líčím na fotkách, aby byly nějak zajímavé nebo výrazné :)

My T-shirt ;)

27. února 2011 v 15:01 | *Geminy* |  My fashion
Nafotias jsem svoje trička :). Doufám že se vám bude článek líbit :). Každý si tu myslím najde to svý. Upřednostnuji třička s nápisama nebo volná trička se zajímavým potiskem. Přijdou mi pohodářský a stylový :)

Mimochodem nekopírujte ;). Díky.

Top - filmy

26. února 2011 v 14:57 | *Geminy* |  *Only ME*
Tento článek, jak už napovídá název, je o filmech. Sestavila jsem takovej žebříček nej filmů podle mě. Filmy které mi utkvěli v hlavě, které mě dokážou inspirovat, zvednout náladu nebo upřímě dojmout :).

Filmy: Než se objevil svět televize, naším filmem byl v jistém smyslu náš samotný život a nebo vyprávění, které bylo prospěšné pro náš vývoj fantasie. Jsem v celku ráda za vynález zvaným televize a za filmy. Je to takvý relax, dokážu se v žít do hrdiny, dokážu vnímat příběh a po případě si vymýšlet při tom vlastní. Třeba, jak bych pozměnila dialogy, jakou scénu bych vypustila nebo naopak přidala. Je úžasné vidět co všechno lidi dokážou vymyslet a co všechno technika dokáže, je parádní vidět film, tedy představu daného režiséra a to co se mu honí v hlavě ve filmu. Je fakt, že se mi víc líbí zahraniční filmy, respektivě americké, ale na druhou stranu české taky nejsou k zahoní. Z českých filmů mám nejraději ty, které točí Troška :). U seriálů je to zrovna tak, mám radší americké sitkomy, ale ulice a com-back jsou nejzdařilejší české seriály. Sice na ně moc nekoukám, ale zhlediska dialogů, citového projevu, humoru a celkové promyšlení příběhu, jsem v těhle věcech o filmech a seriálech nejlepší :)

Dětská krása - *Nevinost*

26. února 2011 v 12:50 | *Geminy* |  KuSo{W}ky
Koment: Úžasná fotka, musela jsem ji sem dát, nádhera. Zbuzujeto takový klid, optimismus :)


Čím starší, tím horší :X

26. února 2011 v 12:46 | *Geminy* |  Můj svět
Náš milej ředitel (:X) nám ve čtvrtek předhodil scio test z Čj. Zas ty jeho keci, že to musíme zvládnout na tolik a tolik procent. - Bla-bla-bla-. Kdyby to aspoň pak kontroloval podle toho jak se to má a né podle svého stylu :X. Naivní, když si myslí, že čas pořád stojí a všechno je stejní jako v době kamený :X. Tak jsem si o hodinu dějáku ( jeho vyučující předmět, ale my máme učitelku) napsali ten sciák, měli jsme na to 45 minut, ale on nám to dal jen na 35. Kecal nám při tom, až sem to nevydržela a řekla jsem mu :,, Pššt, musim se soustředit!'' On:,, CO si to dovoluješ, jaký pššt. Zvykej si , takhel to budete mít u přijmačkách" Já:,, To určitě" (radši jsme si to už řekla pro sebe, jelikož nazačátku, když test rozdával ozval se H. a prej :,, Co to je ?" a ředitel na to :,, V. žákovskou na stůl, takhle se chovat nebudeš" H:,, Co sem zase udělal ?" Říďa:,, Ty víš moc dobře, seš drzej, neuč se chovat" H:,, Jenom proto že jsem řekl slovo ?" ..... U nás jsou ty učitelé fakt někdy postižený :X Za vážný věci poznámky nedaj, ale za malichernosti ano, tak co to je ?. Já už tohle chování fakt nechápu, nevím kdy se v tom naučim chodit. Nechat to být nebo s tim něco udělat ?
Pátek: Byl velký úklid (zase :D), v 5 přišla teta R. a udělala mamce drdol na ples. Jo zase se šli rodiče bavit. Nám koupili brambůrky, s bráchou jsme si udělali jednohubky a obložený talíř. Jé jak já pak byla předcpaná :D. Koukala jsem na domu a dával tam úžasný film :* V meně cti. Jo pěkně mě rozbrečel a ještě víc, když jsem nad tím uvažovala.
Dneska: Jsem z poloviny udělala oběd :D Obalila jsem síry :D. Dala jsem na web - studio-verona.blog.cz pár fotek, dyžtak se koukněte, a mám v plánu nějaký články, tak snad mi dobrá nálada vydrží a pustím se od toho :).
Příští týden nás čekají písemky :X Velká z češtiny a z matiky tak uvidíme jestli se povedou, hlavně nesmím být líná, musím se na ně připravit :D. Dou vám do článků dávat fotky ? Mě zatim ne :(

Včera a Dnes :P

23. února 2011 v 16:21 | *Geminy* |  Můj svět
Včerejšek - Ve škole bylo fajn :). Jako nasmáli jsme se zas :D. Po škole jsem zašli s K. do posilky. Hej takový haldy co jsme měli. Napodobovali jsme superstar a hlavně Rytmuse - ty jeho stěry. To je snad jediná dobrá superstár, nejlepší porota a ty lidi :D. No nic. V plánu byl alpining, ale nakonec jsme zašli jen do posilky. Ano bolí mě prsa :D. Nohy ani moc ne, ale bylo tam moc kluků, nejspíše z obchodky. Potkali jsme M. a pak T. (kluci), tak jsme po dlouhý době pokecali. Já měla skvělý den, prtože jsem byla samý vtip a sranda. Natáčela jsem video - rozhovor s K. :D. Když to půjde, tak ho sem hodim ;) :D. Na začátek jsme si dali spining, pouštěli jsme si přitom písničky a K. se mě ptala na nábožko. Docela mě překvapila, že zrovna ji to zajímá :). Já zas předváděla superstar. jednu scénu, kde holka zpívala haleluju a p. Osvaldová stejnou melodií na ni - To je hrozné, nashledanou, jděte do leva a už sem nééchoďte :D. No a já jsem to před K. zahrála a ona mě při tom natáčela, já jsem si toho všimla pozdě :D. Snad to nikam nezveřejní, protože já vypadám blbě na videích a na fotkách, který dělá nikdo jiný než já :D
Dnešek - Nejvíc vysmátý den. Učitelka na fyziku má střevní potíže, takže jsme měli dvě hodiny tělák s klukama. Překvapipě jsem se nasmáli, až jsem z toho měla druhou posilku :D. Nejdříve jsme měli říďu a hráli jsme první půlu hodiny fotbal. Jelikož kopu špičkou a né hranou chodidla, tak mě to taky pěkně bolelo. Hned při prvnim kopu jsem zmrzečila H. (kluk) a kopla jsme ho tím míčem do rozkroku a on byl hned 50 cm ode mě:D. Pokud nebude moc mít děti, já za to nemůžu :D. Další půlka hodiny byla vybika, byla jsme kapitán :D. Nešel mic hitit míč, protože to házeli moc vysoko, ale nakonc se 3× přehodit povedlo :). Nakonec přišel učitel Rabas. Tak jsme si dali zase vybiku. Zase jsem byla kapitán :D. Ale vybrala jsem si už jiný družstvo, protože proti H. bych nebyla, on to umí a hned by jsme prohráli. Schválně na mě se Shrekem ( jeden kluk, který vypadá jak Shrek - opravdu, akorát neni zelenej :D) Pořád řvali ať dělám, já udýchaná, jelikož házeli velký rány, který se pak odrážely od stěn, chytala, aby to nespadlo k soupeřům do pole, ještě jsem se u toho smála, tak jsem nemohla popadnout dech. S H. jsme do sebe boxovali, pak mě schválně kosil, jsem se bránila parně, stejnak jsem skončila na zemi :D. Poškrábal mi ruku, jak se mnou jezdil po tělocvičně. Ale sranda byla. Ve škole ani moc extra nepíšem, takže všichni happy, že se nemusí učit, hlavně V. :D Po obědě jsme zašla za malýma holkama na nacvičování akademie. Ve škole jsem požádala naši angličtinářku jestli by mi stim nepíchla. Přesto, že jsme měli pitomou radu okolo akademie, nakonec žádná učitelka za mnou nechodí, že potřebuje pomoc a ani nevím jestli už to začali nacvičovat, takže o jarní prázky si znovu projedu scénář a na každou scénu vymyslim choreografii, pochybuju, že se ty učitelky do toho samy daj. A právě tahle učitelka měla minule nejlepší představení, hlavně jí to baví :). Tak uvidíme. Holky, u kterých jsem se tedy po škole zastavila to už v celku ovládaj umějí už se vlnit. Jen se neumějí sehrát v rytmu a jedna de napřed, druhá pozdějš, pak ještě jedna to jede moc rychle a druhá moc pomalu, ale pohyby v celku zvládají :) Tak snad se ta akademii vydaří :), sice je ještě času dost,ale radši dřív než pozdějš :)

Orange ksichtys :D

21. února 2011 v 17:49 | -WeUn- |  My face
Tak jak se vám líbim ? :D:D

5
A tady po úpravě barvy růžová :D
pink

Superstar :P

21. února 2011 v 16:40 | -WeUn- |  Můj svět
Je fakt, že jsem na to nikdy moc nekoukala, nestíhala jsem to a stejnak jsem s polovinou názorů poroty nesouhlasila, tak proč se pak rozčilovat :D. Včera jsem ale chtěla vidět, alespoň 1 díl. Protože nejlepší z celé téhle show jsou castingy :D. Nechápu jak se tam může přihlásit člověk, kterej neumí ani trošičku zpívat. Včera jsem se tak nasmála, že dneska snad ani nemusim dělat sklapovačky :D. Nejlepší byl raper, byl oblečenej v bílim a začal tam :,, Hajni ašu giču, hišo mišu" :D Mám pocit, že byl i v ČS hledá talnet. V Čs talentu se ho akotát navíc ptali jestli umí i jiný jazyky a prej :,, Jo indicky, vietnamsky, japonksy" :D:D Přesto zpíval jedno a to samý :D. A pak se ho někdo z poroty zeptal :,, A u míš i breakdance ?" On:,, Jo, vám to ukážu" ON si sednul na zadek a točil se dokola :D:D. Dnesa jsme o tom ve škole právě s K. kecali a předváděli ty naivní maníky :D. Nejlepíší porotce je Rytmus, sice ho nějak moc nemusim, ale texty má pravdivý ;). Působí v celju sympaticky a vtipně. Přišel tam jeden kluk, který neumí vyslovovat s a místo něj říka ch. Najednou dávaj záběr, jak tam zpívá něco vlachy ( správně vlasy). Rytmus si tam pouští helikoptéru na dálkové ovládání a ten kluk najednou :,, He-e to mi zkazí záber" :D:D Jako ten kluk působil mile, ale nejsem si jistá jestli svojí řeč dělal schválně a nebo á takovou vadu (chudák). Vystoupili tam další maníci. :D No moc. Takhle jsem se dlouho nenasmála, alespoň jsme přeci jenom v něčem nejlepší v Naivitě a ve smyslu pro humor :D.


Dneska ve škole to bylo v celku cajk, dostala jsem 4× jedničku z Čj. Jó to hodně potěšilo :), jelikož zítra nejspíš píšeme diktát a z něho budu mít nejspíš za 4 :D Protože mě diktáty moc nejdou. Máme zítra na půl mluvnici a napůl sloh. Musím se kouknout jestli z něčeho ještě nepíšem :X. O odpoledku jsme se smáli :D Jsme měly dílny a řezaly jsme. Já na holky :,, Vnímej tu pilu, musíš sní splinout." Nebo :,, Máš to v sobě, věřim ti, ty to vzládneš, zaber, máš svaly" a nebo:,, Vnímej její pohyby, nás si nevšímej, přenes svou energii na pilu" :D:D Já vim jsem MAGOR :D. Taky jsme zpívala a tančila a řezala a holky pak na mě schválně taky řikaly, ať splinu s pilou :D Asi si myslely, že jsem fak trapná, ale smály se. To je hlavní :D Nevím jestli mám dála pokračovat v příběhu : "Chci být Stár". ( mám napsány body které by se měly vyskytovat v kapitole nebo vlastně o čem by jsem měla v té kapitole psát , ale neba mě to :(...)Nic moc mě nenapadá a ani už se mit to nelíbí. Sepsala jsem akorát moje růžový představy :D. Sice v ntb mám uloženo několik rozepsaných příběhů a námětů, ale pořád přemýšlim jaký příbeh začít psát na blog :) 


Zdravý životní styl

20. února 2011 v 17:33 | -WeUn- |  Beauty
Dala jsem si s tím v celku práci tak nekopírujte prosím ;).  

Zajímavé odkazy. Odtud jsem čerpali. Mají zde další rady, typy, diety, atd.. ;).
Určitě, když si zadáte na google přesně co chcetete najít, najdete ;).


Šaty ?

19. února 2011 v 21:03 | -WeUn- |  Můj svět
Nemáte nějaký typ na stránku s šatama ?. Potřebuju si nějaký už schánět na šerpování :).
Zapoměla jsem napsat, že ještě ve čtvretk mě zastavila A. z 5.A. Páťáci mě teď zastavují docela často a ptají se mě koho jim mám doporučit na stuškování. No mě už předtím napsala na fb, jedna holčička, že by mě chtěla, tak jsem souhlasila. No a A. chtěla taky mě, jenže jsem jí řekla, že už mám B. Tak zas jestli bych jí někoho nedoporučila, tak jsme začla vyjmenovávat deváťáky. Samozřejmě mi došlo, že neví kdo to je :D.Nakonec si vybrala V. mou kámošku ;). Oznámila jsem to V., aby s tím dyžtak počítala, tak akorát řekla, že si to rozmyslí, ale že by radši kluky :D. No tak jsem jim slíbila, že se zeptám třídní, kdy to budeme nacvičovat a kdy si vybereme páťáky. Třídní mi řekla, že je moc brzy (což jsem ještě předtim řekla i těm malejm) a že si budeme vybírat mi deváťáci páťáky a né naopak :D. No tak jsem to šla oznámit holčičkám a oni sklamaný, tak jsem jim řekla, že jejich páťáků hodně, takže by jsme stejnak museli mít dva. A ony na mne a kohos i teda vyberu. Tak jsem ukázala na A. a na B. a ony šťastný. Pak A. na mě, že jí táta řikal, ať se mě zeptá jakou budu mít barvu šatů. Odpověděla jsem, že zatím nemám žádný a ona hned, že má růžový, bílý a falový :D. No je to roztomilý, jakc che aby jsme byli sladěný, potěšilo mě to a hned mě taky napadlo, že asi si mě s ní budou její rodiče fotit :D. Tak trochu mi to přišlo, jak v těch americkejch filmech.


Chris Brown - With You 

• Ty černoši jsou stejnak nejlepší ve všem

Hraju si s Grafikou :P

19. února 2011 v 20:50 | -WeUn- |  Photography
Takže, ano přináším fotky mých očí :D. Já miluju oči, samozřejmě né jenom ty moje ;)


Chameleon eyes ?

17. února 2011 v 19:11 | -WeUn- |  Photography
Nejvíc se mi na sobě líbí oči, je to snad asi jediná část těla :D
Pohrála jsem si s jasem a kontrasem. Dělá to divi :) a myslím, že se v celku fotky povedly :)
Mimochodem na každé fotce mám jinou barvu očí, jak je to možný ? Že by to bylo světlem ?

Prohlídka gymplu

17. února 2011 v 17:34 | -WeUn- |  Můj svět
Citáty:
Nechovej se k lidem tak, jak nechceš, aby se oni chovali k tobě. A. chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
Jasně, lidi si to všechno uvědomujou, ale jsou liný to změnit

- Just One Last Dance
Má krásnej hlas :)
  


14.2 - Nedostala jsem žádnou Valentýnku :( .. :D
15.2 -  S taťkou jsme se šli podívat na náš gympl. O proti naší základce je to v celku luxus,ale s porovnáním ostatních škol, je to normálka ;). Potkala jsem tam i holky z nacvičování akademie ( Indie). S taťkou jsme si povídali s učitelem dějepisu a lákal mě, abych se přihlásila pak v září do dějepisné party, či co :D. Byl sympatický jako člověk, ale jako učitel nevim, to snad poznám v září :D. Jenže já se o děják zajímám jen ve škole ve volným čase vůbec. I když, mám pořád v plánu si pučit nějakou historickou knížku, nemyslím enciklopedii, ale něco co je pravdivé, ale zároveň napsané jako příběh. Povídal nám o soutěži, kterou tam promítal na interaktivní tabuli. Pak jsme se ještě bavili o tom co chci dělat, atd... Při odchodu mi daroval propisku, to proto, abych zvládla přijmací testy i když mě vemou doufám bez přijmaček :). Potom jsme chvilku mluvili s angličtinářkou (přišla mi trochu přísnější) a i s tělocvikářkou. Tělocvik nejspíš bude moje noční můra :D, spíše atletika a hlavně gymnastika. Nakonec jsme zašli do jedné učebny, kde nám ředitel vysvětloval jak vyplňit přihlášky, něco i o přijmačkách. Připadal mi trochu přihřátej :D. Ale rosekala mě jedna paní :D. Že ta její dcera (co se děla vedle ní) chodí 4 roky na ruštinu a jak to bude, když se nenaplní ta skupina ruštinářů. Tak logická odpověd byla, že to budou muset zrušit,protože samozřejmě nemůžou vyučovat  3 žáky ruštinu. A ta paní a to se jako bude muset všecho pak doučit ?, Když půjde třeba na Němčinu. ? A ředitel, že by to teď neřešil, že se uvidí. No tak si hold bude muset sehnat doučo. Pak ta dcera že se chce přihlášt do pěveckého kroužku a to už jsem dusila smíchy. Možná, až to budete číst, vám to nebude připadat směšný, ale měli jste tam bejt :D. Na škole se mi líbili učebny a jak všude měli vystavené zajímavé projekty :).
16.2 - Tak jsem se stavila zasejc v družině, bohužel jsem přišla pozdě, takže jsem "Egypťany" neviděla :(. Doufám, že příště to stihnu. Tak jsem tedy zašla za " brišními tanečnicemi". Hodně se zlepšily, ale stále by to chtělo, aby se uvolnily a nebyly tak prkený - nechci, aby se tam strapnily, protože některým holčičkám to fakt hodně nejde. Pro mě je důležitý že to dělají dobrovolně a že je to baví :). Učila jsem uvolňování jednu holčička a ona se mi tam rozbrečela :(, asi jsem moc na ni slovně tlačila. Pocelou tu dobu jsem byla milá a říkala jsem jim jak jí a pstatním to jde, ale že potřebují se naučit "hadrového panáka". Některý tam na mě skákaly, jak jsem přišla a objímaly mě :*. I ve škole jsou rády, že mě vidí :). To potěší. To jsou asi jediný třídy, který zatim nacvičují :(.
17.2- Dneska jsem kreslili a dodělávali kulisy. O odpoledku jsem byla v celku v dobré náledě takže jsme se všichni smáli :). Po škole jsem doma fotila. Neřeknu co, jelikož to bude budoucí článek :P. Snědla jsem skoro celou studenskou pečeť :X. Proč mi to ty lidi dávaj ? :D Já to mevydržim nesníst, když to tu doma mám :/ :D.

Tyrkys styl :P

16. února 2011 v 19:54 | -WeUn- |  My face
Nějak se nepovedly, ale aspoň něco :D

1