Posilka :D

15. ledna 2011 v 14:10 | -WeUn- |  Můj svět
Dlouho jsem klukům slibovalal že zajdu snima do posilky. Pořád jsem se nějak rozhodovala. Mě prost ěpřijde, že to je spíše pro kluky, navíc to není na hubnutí, ale na tvoření svalů, takže bych spíš přibírala :D. Včera to ale nebylo špatný. Kluci si dávali víc zabrat, byli úplně rudý. Já si vyskoušela kolo, pak něco se se asi menuje twister :D, stoupnete si na takový kolo, který se otáčí, chytnete se rukojetí a otáčí te se ze strany na stranu, to mě nejvíc bavilo :D. Jako prví jsme šla do místoti, kde zvedali chlapi (kluci), ty velký čínky, funěli a křičeli. Nevěděla jsem jestli se smát nebo být strachy bez sebe. Bylo to jako by jim to trhalo vazy na rukou. Vyskoušela jsem si tam stroj, který posiloval stehna, udělala jsem to jen 30×, nohy mě bolely a přišlo mi, že při chůzi se mi klepou :D. Miloš mi ukázal další stroje, vyzkoušela jsem si zvedání takový tyče na který se dávaj ty kulatý závaží :D. Já to měla bez nich, i tak to bylo těžký :D. Další co mě bavilo byli činky - kilovky :D, no když to na každou ruku uděláte 50×, už nemůžete :D Teda já jsem nemohla :D. Vždycky jsem na jednom stroji vydržela tak 20-15 minut, někdy i míň, nejčastěji jsem byla na tom kole a tom točícím :D. Dávala jsem si přestávky a koukala na ostatní. Když jsem vešla do nějaký místosti, všichni na mě učuměli, tak trochu mi bylo trapně :D. Jestli ta místnost, je vůbec pro holky. Šla jsem tam jediná holka mezi 4 klukama :D. Sranda byla to jo, ale celá posilovna plná chlapů. Ženy byli asi na hoře na pásech, jelikož, když šli domů se najednou zjevily ve sportovnim z nějakýho patra asi vyšly :D. Takový kraviny co dělal jeden kluk :D.

Řešili jsem jestli půjdu i příště. No pravdě jsem řekla, že to vcelku jde, ale posilka je spíše pro kluky ;). Prý mě nebaví nic, žádný sport. Jenže mě sport co se týče atletiky a gimnastiky opravdu nebaví. Přesto kolektivní sporty - florball, přehazka, vybika, atd... nebo tanec to mi de a baví mě to. Potkali jsme tam jednu kámošku, se kterou se dlouho domlouváme na zumbu a tak jí tam šla zamluvit. Doufám, že už v pondělí tam konečně zajdem :). Když mě to bude bavit ( v což doufám), budu chodit spíše na to a občas si zajdu do tý posilky.


Dneska mám v plánu jít ven s Maky :), něco  snad nafotíme. Když chci aby to sluníčko svítilo, nesvítí, když chchi aby nesvítilo svítí :X. Tak co to je ?. :D

Jo a náš lounský park, kam jsem chtěla jít fotit je zatopenej. Když se kouknu z našeho paneláku na Ohři, je u zahrádek, pěkně zvedlá voda. I naše zahrada je pod 20 číslama ( 20 cm). Takže i naše pilně vypracované skalky, až odejde voda, bude to zbořený :X. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 18. ledna 2011 v 20:31 | Reagovat

Už pomalu začínám komentovat články, které jsem nestihla. :)) Sice trochu pozdě, ale přeci jen. :)
Ale tak posilka je taky na hubnutí, zároveň hubneš a krásně si vytvaruješ tělo. :)) Já jsem byla taky nedávno v posilce, se školou. A docela se mi tam líbilo. :) Já jsem tam vyzkoušela snad všechny stroje co tam byli :D Rotoped, běžící pás, virtuální pádlování, stroje na procvičení stehen, paží, břicha a ještě tam byl takovej stroj, kde si jakoby šlapala na takový destičky, který se zvedali a k tomu si držela dvě velký tyče, který se taky pohybovali. Byla to docela sranda. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama