Rok 2010

31. prosince 2010 v 13:12 | -WeUn- |  Můj svět
inspirovala jsem se článkem od Elevanse :). Doufám, že ti to nebude vadit. Chtěla bych napsat zhodnocení tohoto roko, možná si uvědomím, že nebyl zas tak nudný.


Rodina: Z mé strany, bylo chování vůči rodině hnusné, nebyla jsme příjemná i když jsme se snažila zachovat chladnou hlasu. Byly dny kdy se na mě všechno navalilo a vypuklo to v nezastavitelný pláč. Ale podstata zůstala - Máme se rádi, pomáháme si a podporujeme se. Nejvíc ze všeho mě snad nervoval brácha, snažila jsem se o nějaký lepší vztah, kdyby se mohl stát i mím přítelem né jenom sourozencem, ale tohle si musím nechat, až bude trochu starší, nejspíš.  
Škola: Tak mi tak zkazila některý dny, že bych si nejradši pořídila soukromého učitele, který by mě naučil mnohdy víc, než ty kantoři co si pořád na něco stěžujou! :X. Nejvíc mě štavo, jak nás porovnávali s ostatníma žákama z okolních škol. Tohle neni schazování sebevědomí, ale toho o co se snažim v tý škole, naučit se něco. Teď si připadám blbá jak tágo! Doufám, že se dostanu na střední školu, na gympl.
Zájmy: Našla jsem si nový, ale hodně jsme jich za poslední roky vypustila :(. Hodně mě chytlo focení, ale zase ta energie do toho vyprchala. Měla jsem ohledně hobby toho v plánu dost, jenže nikde jsem v sobě nenašla tu odvahu na uskutečnění :(. Chtěla jsem začít chodit na tancování, třeba na zumbu, zkusit box, atd.. Hodně mě bavil dramaťák,zpěv, kreslení, měla jsem hodně inspirace, teď se to všechno nějak rozplynulo. 
Akce, výlety, události: O proti minulým rokům jich bylo málo, ale nevadí. Akcí se školou bylo hodně (Choroš, Eurorébus, divadla, kina, Čert a Mikuláš, akademie, Švp) S rodinou ( Narozeniny, svátky, spaní na zahradě, stanování, narození mimča, podnikání - Studio, kino - Hp7, Avatar, Alenka v říši divů, den jako modelka) 
Vánoce, Velikonoce, Valentýn, prázdniny: S Vánocemi jsem spokojená, jen nejsou co bývali :(, Velikonoce taky byli cajk. Na Valentýna mi nikdo nevyznal lásku, ale přesto jsem ho strávila s milovanýma osobama. Prázdniny, jsem většinu času strávila na zahradě a doma. Díky nim jsem si uvědomila, kdo je mím opravdovím přítelem, kdo mě jen využívá a kdo si na něj jen hraje. Zašla jsem do pizzerky, do kino kavárny, ven, potkala jsem nové tváře.
Kamarádi: Našla jsem si člověka,kterýho mohu označit za nejlepšího přítele :), našla jsem si i spřízněnou dušičku díky blogu :). Za poslední roky (jo zase :D), jsem ohledně kamarádů toho zjistila dost. Neni vše jak se zdá, změnili se jako já. Snažím se snimi vycházet a vyvarovat se hádek, bavíme se jako starý známí :), mě to nevadí jim to nevadí.
Blog: Má dobrou náštěvnost, jednou nahoře a jednou dole (takhle je to vlastně se všim). Jak už jsem napsala, poznala jsem díky němu super lidi. Poskytl mi stránky, kde jsem se mohla vypsat, mohla jsem se svámi podělit o mé zážitky, nasat své plány a sny.

Celkové zhodnocení: Byl to dobrý rok, zažila jsem hezké chvíle i hodně špatné, ale vždycky to zlé bylo k něčemu dobré :). Zažila jsem pestré chvíle, sice jsem si představovala něco přožít jinak, ale ono to na konec v jistém smyslu bylo lepší, než moje představy a sny. Nebyl to zas tak nudný rok. Jsme ráda, že si dokážu plno věcí uvědomit, možná nedokážu dát najevu city, vyjádřit jestli si toho vážím, nedokážu do omluvi vpálit tolik emocí, jsem taková. To mě na mě štve, co se dá dělat

Moje přání do nového roku ?: Byla bych moc ráda, kdyby se vyřešili státní věci, jelikož jejich problémy musíme snášet my! Byla bych moc ráda, kdyby se dařilo všem kteřé mám ráda a to rodině a pár dalším lidem, ale i všem kteří to moc potřebují. Aby byli zdraví, nepostihlo je nic špatné, nic citově zdrcující, aby se jim vyplnili všechno přání, alespoň ty smrtelně důležitý. Naopak těm chamtivejm a černejm ovcím, bych přála, aby nezapoměli odkaď vlastně všechno získali, aby si zkusili prožít co prožívají jiný a aby věděli, že až my toho budeme mít plný kecky se zbouříme oni prohrajou.. Přála bych si, aby studio nebyla špatná investice a rozjelo se. Přála bych si získat zpátky svou energii, humor, kreativitu a inspiraci a halvně chuť to všechno udělat. Chtěla bych uskutečnit vše co mi leží v hlavě a hlavně, abych to nezapoměla :D. A abych si každý den užívala naplno :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 3. ledna 2011 v 19:17 | Reagovat

Chacha, dobrý, mně to nevadí, spíš mi to tak trochu lichotí. :D Mám také podobná přání do nového roku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama