Různé Názory

8. listopadu 2010 v 18:00 | -WeUn- |  Jak to vidím *JÁ*
Děkuju všem co se zapojili :), pokud někdo se chce ještě na něco zeptat může,
já to sem jen připojím ;)

Náboženství

Je hodně náboženství a na každé věci je kousek pravdy. Myslím si že všechny náboženství vycházejí z uznání a šíření něčeho v co věříme. Jako první ofic. náboženství vzniklo asi kesťanství,od tohohle bodu se odvíjí vícě náboženství, kteří mají podobné zvyky, knihy, atd... Lidé si je upravili tak, aby jim vyhovovali. a začátku si lidé mnohé věci nedokázai vysvětlit  a tak všě co bylo byla síla boží. Dnes je taky hodně neysvětlitelných věcí, které už nejsou dokázány, že je to příroda, fyzika nebo chemie. Náboženství - respektivě víra může pomoci, může člověka zlepšit,motivovat (záleži která). Některá nábožeství jsou opravdu patlaninou, že z toho nevychází nic dobrého. Víra je  i dar protože plno lidí věří jen v to co vidí nebo na to co si mohou sáhnout. Osobně jsem křesťan a nevadími to, žiju jako normální občan. Pomáhá mi to v rozhodování, možná se tolik tě mi pravidi neřídím, ale pro mě je hlavní že věřím :).Víra neubírá, podle mě naopak dává :). Není hezké když ostaní takové lidi odsuzují, měli by si o nich utvořit názor, brát si z některýh jejich (dobrých) činnů příklad :). Toho člověka teší když ví, že neni odsuzuván a že se ostatní "nevěřící" na toto téma vyptávají :). V dnešní době je to běžná věc :)

Celebrity

Nejdříve začnu menším úvodem. Pro mějsou celebrity normálními lidmi, kteří zviditelnili svůj talent a dopřávají si to co je baví. Nemohu je nikaj posoudit, jelikož je osobně neznám, nevím jací jsou v soukromí. Někteří mi přijdou smypatičtí jiný zas ne, jedni jsou hezcí druzí ne. Když ej někdo celebrita má svý výhody, ale i nevýhody (paparazzi). Možná bychchtěla být ěkdy svím způsobem slavná :).  Celebrity ale nejsou jen herci a zpěváci a sportovci, ale i někteří vědci, politici, doktoři atd... Jen více slýcháme o těch na červeným koberci ;). Teď k těm na co se mě ptala Týnka v kometáři. Vannesa, Zac a Ashley. V jednu chvíli si o nich myslím jak jsou namyšlený, v jednu chvíli mi přijdou milí, tohle si myslím o všech celebritách jednou je to tak po druhý tak. To je to jak na mě vzhledově působí, dělám si názor o nich z časopisů ze zpráv,ale není to tam většinou pravda. Takže svim způsobem ten názor neni určitej :)

Život mimo Zemi

Jednou za několik let, naším způsobem žití a všeho už za pár let, bude potřeba nová planeta se známkami života :). Je to kouzelné, nebezpečné a důležité zároveň. Tenhle život je neprobádán a ani se celý určitě nestihne probádat. Je těžké něco o tom napsat, jako malá jsem chtěla být astronout nebo vědec, hvězdář či něco spojeného s vesmírem :). Možná mě to zas na gymplu chytí uvidíme (pokud se tam dostanu :D) 

Konec světa r. 2012

Tak je jasný, že to tenhle rok to nebude :D. By byli velký zmatky, běželo by to ve zprávách, atd.. Podle mě je tenhle rok blbost, prostě je to jen vzatý z filmu (bohužel jsem ještě neviděla). Spíš se rozepíšu k tomu samotnému konci světa ;). Ten určitě bude, doufám, že až za miliony a miliardami let !. Je mnoho variant jak svět zkončí jedna je ta, kdy svět zkončí za těch miliard let a jedna je ta, že to bude možná brzy. Ta oddálenější varianta bude díky přírodě - tání ledovců, vyhasínání Slunce, velká zemětřesení, tornáda, tsunami, prostě přírodní katastrofy. Druhým důvodem jsme my - války, různé odvětí zkoumání (technika, příroda, chemie, atd..), nedostatek jídla, lidké vlastnosti nás možná pozabíjí, což je (bylo) mnohdy příčinou válek (chamtivost, závist)... Tohle všechno by mohlo být příčinou konce světa. Je to smutný, ale nic není věčné (až na naši duši). Možná díky technice objevíme novou planetu, nikdy nevíme. Myslím, že jak Země, tak i vše okolo je na dobré úrovni, v jiné době bych ani žít možná něchtěla, lákala by mě doba antiky :) i další lepší léta bez válek, otroků, násilí, ale to už jsme odbočila. Zkrátka konec určitě bude :(. Je to zase takovej koloběh a možná, že tenhle konec bude zase začátkem pro něco nové, třeba tu bude platit přísloví : Všechno zlé, je jednou pro něco dobré :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 9. listopadu 2010 v 20:04 | Reagovat

Náboženství: Souhlas, souhlas. Máš naprostou pravdu v tom, že víra nám dává motivaci a někomu i důvod k žití. Ale tímhle tématem se nechám inspirovat a asi k tomu napíšu článeček. Jen jako o náboženství. Myslím, že je to v poslední době celkem populární téma.
Celebrity: Přesně. Celebrity neznáme osobně, tak bychom je neměli soudit. Ale celkově takový jakoby 'názor' na to, jaké mají celebrity výhody a nevýhody je dobrý mít. A to ty máš :) Samozřejmě taky záleží na jednotlivé celebritě, jak si ten svůj život udělá. :)
Život mimo Zemi: Taky mně tohle téma vždycky zajímalo. Ale bylo by docela dobrý, kdybysme obydleli novou planetu. :) Ale třeba by tam byly úplně jiný podmínky, klima, prostředí, nemoci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama