Docela zabitej výkend ..

14. listopadu 2010 v 16:42 | -WeUn- |  Můj svět
To zas rychle uteklo. Ani jsem se pořádně nevyspala :X, pořád se jen budim, nevim čim to je :X... Nejdýl jsem spala v sobotu no. Potřebovala bych, aby den měl 48 hodin. Do školy by se chodilo ve stejném počtu hodin jako do teď, akorát by bylo více času na zájmy, učení a spaní :D. K tomu co jsem dělala o výkendu.

Pátek: Uklízecí den ... Jsem zvědavá na Vánoce. My když uklidíme tak stejnak za hodinu je zase bordel. Protože brácha nedokáže dodržovat určité body pořádku :X.. 
Sobota: Ráno po probuzení jsem si dočetla knížku, po snídaní jsem se vrhla na matiku. Po obědě, jsme se všichni spakovali na zahradu a hrabali jsme listí,ryli, přesazovali, atd.. :X.. Takže zase takovej "úklid"
Neděle (dneska): Jsem si domalovala Playboe, vypadáto docela cajk, i když od profesionála by to bylo hezčí. Až dopíšu tenhle článek jdu za Milošem a až přijdu jdu se učit Př. a zopáknout další předměty.
Zítra: Odpadánám odpoledka. Jupíí :P a ve středu je zas volno, možná nám ředitel dá ředitelský volno, takže volno budeme mít i ve čtvrtek a v pátek, ale jen možná :( Minulej rok, jsme nedostali ani jedno :X 

To je asi tak vše :) Muzikál je skoro celej hotovej, to mi připomíná, že musim zase pepsat úvodní list :X.. O projektoví den se vrhneme na první kulisu. Což jsem je navrhovala taky já. Ještě musíme sehnat závěrečnou písničku neznát nějakou českou a né od Michala Davida, hlavně něco ve smyslu, že se loučíme. Už bylo Příběh někončí, Vzpomínky - Holky.

! ! ! D Ů L E Ž I T É ! ! !

Pošlete bezplatnou SMS ZDE, kde opíšete kód z mobilu na stránku a je to,
 můžete hlasovat každý týden :)
PLS hlasujte ZDE
pro : Láska si každého jednou najde - WeUn Liptákojc ...
 Zapojete se do článku  ZDE, potřebuju alespoň 5 komentů :)Pokud máte někdo nějaké otázky týkající se mě,
blogu a nebo chcete sněčím poradit pište

Sem ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama