10 věcí, které mám ráda

4. listopadu 2010 v 15:59 | -WeUn- |  *Only ME*
1. Kdo tě do této hry pozval
2. 10 věcí, které mám rád
3. Pozvat dalších 10 osob do hry

Děkuju bívalému Affs - Týnka , která mě pzvala do tohohle "Řetězáčku"Rodinka, ta si zasluhuje 1 místo :) + příbuzní, protože ty stojí vždy při mě, vědí jaká jsem, nemusím se před nimi přetvařovat. Řeší se mnou problémy a hlavně mě mají rádi jako já je :) Sice se zlobíme a hádáme  ale nejlepší je když se usmíříme  a všechno si vyřikáme :) hlavně nejlepší zážitky jsou s rodinou a pěkně se na ně vzpomíná :)
55

Frineds - Za poslední dobu jsme si uvědomila, že existují i lidé kteří mi rozumí, nekašlou na mě a podporují mě a k těm paří můj kámoš Miloš a blog. kamarádka Elevanse :), jsem ráda za to že se lidi občas mění a že pak si rozumíte s lidmi u kterých by jste to nečekali :)

p
Blog - Hodně mi pomohl v tom, abych vyjádřila všechno co mě
trápí, je to moje "království", nevim co bych bez něj dělala je tu všechno co chci aby tu bylo. Možná se mu nevěnuji každý den, ale všechno co je na mém blogu je moje tvorba,moje nápady, úplně všechno :) Nesmazala bych ho! Náštěvnost by mohla být lepší, ale i tak mi to neva, časem si snad někdo tenhle bloček oblíbí:)


4

Jsem knihomol no :D, ráda čtu a je škoda, že některé knížky nejsou ještě z filmované :). Přečetla jsem cca 100 knížek :), zatím myslim málo, ale o proti někomu dost :D Z naší rodiny čtu nejvíc, jen je škoda, že poslední dobou nestíhám ani to :X.. Z 100 stránkových knížek jsem přesedlala (vyrostla) na 400 stránkové :D... Myslím, že knížky jsou mnohdy lepší než filmy ;). Chtěla bych některé to dobrodružství zažít na vlastní kůži :P Nezůstala jsemjen u čtení, ale i u psaní a na blog občas zveřejním příběh "Chci být Stár" a do šuplíku si taky píšu nějaký ten příběh ;)

5

Čoko- Mňam ! :P. Někdy jí sním hned a co potom, když dostanu na Mikuláše celej balík :D... Ještě, že mi nekupujeme moc přes rok, jina bych byla fakt koule :X Dokázala bych jich několik sníst hned :D :X... K  sladkstem patří na 1 místo a je jedno jaká koliv příchuť, hlavně musí být značková nesnáším ty pro "velbloudy" :X.. vede Milka, Orion a německé značky ...


2

Kreativita -  Nevím kam zařadit všechno ve směru umění a humanitivní obory :D (zpěv, tanec, psaní, malování, hraní,focení, atd..) ale všechno co si pod tímhle slovem přestavíte mě baví a mám ráda :) ráda tvořím, vymýšlím a dělám blbiny a to všechno díky mí fantasii, ale i všestranosti (mnohdy se zakousnu do 50 věcí a stejnak u žádný nevydržím :X)
5555

Filmy :*, tak po knížkách jsou to hned filmy, ale i seriály. Jak as víte potřebuju mít věčně nějaký new film, ráda se kouknu na ty staré, ale pak už mě to omrzí. Já nemám moc ráda české filmy ale ty mají větší kvalitu. Za to amrické, od disney jsou skvělé i od pixar i ty kreslené jsou nejlepší. Nevím líbí se mi víc než naše český, ani česká muzika se mi nelíbí (až na výjimky).

333

Shopping -  Nejsem shopaholik, ale shopping je pro mě relax. Nenakupuju jen oblečení,ale i doplňky. Vždycky to trvá než si vyberu. To nejdřív oběhnu všechny obchody a vyberu si věci, pak je porovnávám, zkouším který víc sedne, který mi víc sluší a který je hezčí a až pak kupuju. Mamku to nervuje a pak je protivná, ale jakmile sežene nšco na sebe hned má lepší náladu a to já zas dělám uraženou :D.. Z trucu si mnohdy některý věci nekoupím :D :X 


3


Vánoce - To je tak skvělej svátek, ty světýlka, sníh, rodiná pohoda, pohádky, jídlo :D. Je to kouzelný :). Preferuju Ježíška než nějakýho Santu, ale líbí se mi u Santy skřítci a ta továrna na hračky :D.


5
Face - Je fakt, že jeden čas jsem byla na něm docela závislá, pořád jsme hrála nějakou hru, čas od času si jí taky zahraju,ale jako každá věc mě hned omrzel. Sice se na něj jdu koknout každý den, ale jen na zprávy a novinky :). Teď je něco jako blog, mám tam fotky, oblíbené stránky a přátele...


Ať pokračují moje oblíbené blogy a dalších pět, kteří chtějí :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lussi Lussi | Web | 6. listopadu 2010 v 10:54 | Reagovat

Mám úplně to samé =) ..
Jinak jak se máš ? :-))

2 Otmar Otmar | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 2:19 | Reagovat

Jo jo , moje řeč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama