Testy :P

26. září 2010 v 12:51 | -WeUn- |  *Only ME*
Miluju testy, ale teď se nebavím o těch školních ;).. Ráda si dělám testy na fb, v časácích a nejradši mám ráda ty psychologické nebo ty, kde vás dotyčný člověk dokáže dokonale odhadnout jen při tom jak se chováte, co děláte a jak se vyjadřujete :)... Je fakt, že někdy (vyjmečně :D) jsem s výsledkem z testu nespokojena, ale to bude tím, že nedokážu přijmout kritiku :) Vybrala jsem ty nejzajímavější výsledky testů z fb, s některýma souhlasím a s některýma ne, ale samy můžete posoudit jestli to na mě sedí :)

Test: CO O TOBĚ VYPOVÍDAJÍ TVÉ OČI
Nádhernost...Když se Ti ostatní podívají do očí, vidí čistou krásu. Ví, že jsi člověk čestný a s nohama na zemi. Tvé oči způsobují, že Tě lidé chtějí poznat blíž. Snadno se skamarádíš a nebojíš se dát průchod svým pocitům, ale vždy se ujistíš, že jen laskavě a zdvořile. Pokud se Ti něco nelíbí, dáš to jen jemně najevo. Máš rád/a, když dáváš o sobě ostatním vědět, aniž bys to přeháněl/a . Jsi nadaná osoba, která je nádherná jak uvnitř, tak venku a rád/a se s tím předvádíš! 

Test: BARVA TVÉ OSOBNOSTI
Bílá...Gratuluji!!! Bílá barva je symbolem nejvyšší dokonalosti. Si hodně oblíbený člověk. Na všechny působíš rozjasňujícím dojmem. Jsi vtipný, zábavný, nevtíravý, upřímný a nenásilný. Si mistrem v argumentování svých názorů. V lásce si osoba, která se dokáže překrásně zamilovat. Štestí řídíš vlastníma rukama, ale smůla se ti stejně vyhýbá :o)

Test: CO JSI BYLA V MINULÉM ŽIVOTĚ
Umělkyně...Ty si talentem vyčníval/a z davu...těžko se dá určit jakým uměleckým směrem si se zabýval/a...ale ani v tomhle životě ti talent nechybí..:)

Test: JAKÝ ANDĚL BY JSI BYLA
Anděl Noci...jsi hodně dlouho vzhuru do noci a potom pulku dne prospíš hodně ti říkají netopír protože ve škole jsi skoro furt unavena ale jsi dost upřímná a myluješ tmavé barvi jako svetle černou tmavě modrou a taky bílou

Test: JAKOU MÁŠ MAGICKOU MOC
Vzduch...Dokážeš ovládat a měnit proudění vzduchu. Tvé schopnosti se také říká aerokineze. Vyvolat vichřici za bezvětří je pro tebe hračka.

Test: CO PRO TEBE ZNAMENÁ LÁSKA
Štěstí..Láska je pro Tebe štěstí a také si lásky tvého protějšku vážíš a opjetuješ jí =) jen tak dál

Test: JAKÝ SEŠ TYP ČLOVĚKA
Sangvinik... je jeden ze čtyř druhů temperamentu, stabilní extrovert. Tělní tekutina, která ho ovlivňuje, je krev (lat. sanguis). Je společenský, přístupný, činorodý, veselý, bezstarostný, živě reagující, nenucený, čilý, hovorný a optimista. Názorově a emočně je však nestálý, prožívá povrchně a krátce. Bývá schopným nadřízeným. Klady: Sangvinik má rád společnost. Je citový a okázalý, dokáže vše přeměnit v legraci. Nachází v životě spoustu vzrušení a dokáže své zážitky zajímavě a pestře vyprávět. Je vždy vstřícný a optimistický. Již od dětství bývá zvědavý a veselý, dokáže si hrát se vším, co je při ruce, miluje přítomnost ostatních. Nemusí mít více talentu než ostatní, ale zřejmě si užívá více zábavy a legrace. Jeho charisma a překypující osobnost k němu neustále přitahuje lidi. Zatímco ostatní povahy pouze mluví, sangvinik vypráví příběhy. Rád je středem pozornosti a díky svému vypravěčskému talentu je duší společnosti. Dobře si pamatuje barvy, na rozdíl například od jmen a jiných faktů. Je pro něj přirozený fyzický kontakt s ostatními lidmi, doteky, objetí, hlazení. Má vrozený smysl pro dramatičnost a může být vynikajícím hercem. Sangvinik má naivní povahu a i v dospělosti si zachovává dětskou prostotu. Je citový, otevřený a bezprostřední, překypuje optimismem a nadšením téměř nad vším. Odjakživa chce vše vědět a tajemství u něho vyvolává šílenství. Bez váhání umí nabídnout svou pomoc, příliš však nedomýšlí důsledky své ochoty. Je tvůrčí a neustále tvoří nové a nové vzrušující nápady. Inspiruje a přitahuje ostatní svou vlastní energií a nadšením. Umí začít hovor s každým, kdo je poblíž a hned se stane vaším přítelem. Zápory: Pouští se do mnoha věcí, které pak nemůže dotáhnout do konce. Nedokáže pochopit, že může mít nějaké zásadní povahové vady. Příliš mluví, je rozvláčný a často a rád přehání. Na termíny u práce si příliš nepotrpí, střídá často zaměstnání.

Test: CO SKRÝVÁ TVOJE SRDÍČKO
Štěstí... Dosáhl/a jsi toho, po čem jsi už dlouho toužil/a ! =)) Jsi velice šťastný/á a to se cení! Opravdu moc šťastných lidí /jako jsi ty/ je na světě dcl málo, a pořád jich ubývá.. ale ty jsi 100% spokojený/á! =)) jen tak dáál ;))

Test: CO SKRÝVÁŠ UVNITŘ SEBE
Odpuštění...ty jsi moc hodny člověk každemu odpuštíš ale bacha lidi jsou svině

Test: CO NA TOBE KLUKY FASCINUJE
Přátelskost...tvoji rodiče ti od malička vštěpovali slušné chování. Ke všem jsi moc přátelská a milá. Lidi neodsuzuješ na první pohled a kluci ti začnou hodně rychle důvěřovat.
Víc testů jsem na svým profilu nenšla ale většinou to bylo o styllu, účesu,muzice,  celebritách ;)

A těd mini testy, to jsou vždycky ty jak kliknte a on vám vyjde výsledek, někdy to fakt bylo přesný :)

Jaká 3 slova tě vystihují - hezká, přátelstká, génius
Kdo se do tebe na první pohled zamiloval - Michal
Kdo na tebe nemůže přestat myslet - Petr
Co je na tobě krásné -  Úsměv, protože je milý a upřímný
Líbíš se klukům - Každýmu, někteří se ti to bojí říct
Co ti lidé chválí ? - postavu
Co je na tobě hezké - Nohy
Co je na tobě sexy - Zadek
Co je na tobě krásné - Úsměv, protože je milý a sním záříš jako slunce
Co cítíš uvnitř srdce - necítíš se svá
  Jaká jsi -Tebe nemají rádi lidi co tě neznajíprotože máš svůj názor za kterým si stojíš ahned ostatním vyklopíš co si o nich myslíš,ať je to negativní nebo naopak . Ale lidi co tě znají tě mají rádi a vědí že seš někdy hodně tvrdohlavá, ale jinak fajn milá holka která rozhodně ví co chce! 
Jaká jseš povahově - veselá, výbušná, přátelská, ulítlá
Jak se proslavíš po celém světě ? - Vynalezneš nové sexuální polohy.
Jaký kluk se k tobě hodí? - Šampónek, v každé situaci sexy a vystajlovanej od hlavy k patě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 26. září 2010 v 17:05 | Reagovat

Taky si ráda dělám testy. Někdy jsem až úplně překvapená, jak mně můžou tak dokonale odhadnout. :)
1. Oči: Tak tohle bych řekla, že je na tebe tak napůl. Že dokážeš říct svůj názor je pravda, ale že by ses před ostatními předváděla, to myslím, že ne. :)
2. Barva osobnosti: Podle mne to dost sedí :)
3. Minulý život: taky si myslím to samé :)
4. Anděl:Nedokážu odhadnout, jak dlouho jsi vzhůru :) ale že jsi upřímná, to je pravda.
5. Magická moc: :-D Hm, tak to abych tě moc nerozzlobila... :D
6. Láska: Určitě si lásky vážíš (a nemusí to být jen láska k partnerovi). takže souhlasím :-)
7. Tak tohle je tak půl na půl. :-) Mně taky všude vždycky vyjde, že jsem sangvinik. :-)
8. Jestli jsi šťastná a stoprocentně spokojená? Na stoprocent spokojený nemůže být nikdo. Ale myslím, že šťastná jsi, I když tě někdy třeba přepadne špatná nálada (kvůli ostatním).
9. Souhlasím až na to slůvko: Každému. Podle mne dokážeš odpouštět, ale jen lidem, kteří si to zaslouží.. :-)
10. Tohle si myslím docela souhlasí :-)
Minitesty: S některými souhlasím a některé nemůžu posuzovat (viz. jména), protože tvé blízké okolí neznám :-) A ta poslední věta! No tak to si myslím, že je úplně nejpravdivější výsledek z těch všech testtů :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama