Dobré zprávy :P

28. září 2010 v 14:38 | -WeUn- |  Můj svět
Včera jsem zašla za Milošem, aby mi vysvětlil matiku, kterou jsme dostali na to volno :X... No nechápala jsem, ale jak se říká ve dvou se to lépe táhne, taky že jo. Řekl mi co mám počítat a pak to šlo už samo Vysvětli mi pár matematických pojmenování  :).. Je to fakt kámoš :)* To co jsme včera probrali jsem si znova vypočítala a vyšlo mi to a něco jsem zkusila sama, myslím, že to zas tak těžký nebude :) Takže by ty přijmačky mohli vyjít - uvidíme :P. dodělaa jsem testy z Čj, udělala jsem Dú z mat. nedodělala je to divný :X, prase by se v tom nevyznalo (bo jak se to říká :D) a z Aj. Zítra jdeme do divadla. Podmínkou je, že se máme oblíct tak jak by nás rodiče do školy nepustili :) Nejspíš si vemu koženou bundu+ kratásky+ boty na podpatku a výrazný líčení :D.. Včera jsmeměli takovou debeta s bráchou (v slzách), myslím, že nás tenhle rozhovor sblížil a snad to vydrží dýl jak týden :D.. U mě padl velke kámen ze srdce, že jsem mu mohla všechno říct, jak mám strach o něj i když si zněj dělám prdel, atd... :´) Ono je důležitý mít dobrý vztah s rodinou i když vás buzerujou, nadávaj ( pro vaše dobro :D), přesto, že něco provedete bude tu stále pro vás, u mě je rozhodně rodina na1. místě :*
Dává mi bezpečí, lásku, rady, je to moje já, protože díky výchově jsme z poloviny (?) jaký jsme, je to můj nejlepší přítel, opora - Dalo by se toho najít spoustu :)
Všimli ste si new dessu ?.. mě se docela líbí, teda hlavně to jak jsem dala dohromady ten text :D. Už se nemůžu dočkat Beuty dne :P. Tak já se jdu s Bráchou koukat na nějaký film. Snad zítra z ničeho nepíšem :X.


Pokud máte někdo nějaké otázky týkající se mě,
blogu a nebo chcete sněčím poradit pište


Sem ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 28. září 2010 v 21:38 | Reagovat

Ty ty přijímačky určitě zvládneš! :) Tak k tomu Milošovi choď pořád, ať tě to pořádně naučí a na gympl se dostaneš stopro. :)
S tou rodinou souhlasím. :) I když je občas tak nesnášíme, přesto jsou to naši rodiče a my je máme moc rádi, ač si to někteří někdy nechtějí přiznat, aby nevypadaly jak blbci. Naopak vypadají jak blbci, když se nepřiznají. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama