Září 2010

Yeh :P

30. září 2010 v 16:21 | -WeUn- |  Můj svět
Můj Citát (?): První dojem o tobě rozšiřují přátelé to jaký jsme, jak se chováme, jak působíme. Druhý dojem je ten, když tě daná osoba náhodně potká a zjistí jestli jsi na pohled sympatický nebo ne a třetí dojem je ten, že tě sám chce poznat a nebude věřit těm "pomluvám" nebo si popřípadě ověří to pěkné co o tobě rošiřují ostatní. Takže dávat až na 3 dojem ;)

Dobré zprávy :P

28. září 2010 v 14:38 | -WeUn- |  Můj svět
Včera jsem zašla za Milošem, aby mi vysvětlil matiku, kterou jsme dostali na to volno :X... No nechápala jsem, ale jak se říká ve dvou se to lépe táhne, taky že jo. Řekl mi co mám počítat a pak to šlo už samo Vysvětli mi pár matematických pojmenování  :).. Je to fakt kámoš :)* To co jsme včera probrali jsem si znova vypočítala a vyšlo mi to a něco jsem zkusila sama, myslím, že to zas tak těžký nebude :) Takže by ty přijmačky mohli vyjít - uvidíme :P. dodělaa jsem testy z Čj, udělala jsem Dú z mat. nedodělala je to divný :X, prase by se v tom nevyznalo (bo jak se to říká :D) a z Aj. Zítra jdeme do divadla. Podmínkou je, že se máme oblíct tak jak by nás rodiče do školy nepustili :) Nejspíš si vemu koženou bundu+ kratásky+ boty na podpatku a výrazný líčení :D.. Včera jsmeměli takovou debeta s bráchou (v slzách), myslím, že nás tenhle rozhovor sblížil a snad to vydrží dýl jak týden :D.. U mě padl velke kámen ze srdce, že jsem mu mohla všechno říct, jak mám strach o něj i když si zněj dělám prdel, atd... :´) Ono je důležitý mít dobrý vztah s rodinou i když vás buzerujou, nadávaj ( pro vaše dobro :D), přesto, že něco provedete bude tu stále pro vás, u mě je rozhodně rodina na1. místě :*
Dává mi bezpečí, lásku, rady, je to moje já, protože díky výchově jsme z poloviny (?) jaký jsme, je to můj nejlepší přítel, opora - Dalo by se toho najít spoustu :)
Všimli ste si new dessu ?.. mě se docela líbí, teda hlavně to jak jsem dala dohromady ten text :D. Už se nemůžu dočkat Beuty dne :P. Tak já se jdu s Bráchou koukat na nějaký film. Snad zítra z ničeho nepíšem :X.


Pokud máte někdo nějaké otázky týkající se mě,
blogu a nebo chcete sněčím poradit pište


Sem ;)


I♥U, I♥U ,I HATE YOU, I ♥U, I♥U

26. září 2010 v 14:54 | -WeUn- |  Photography

Vlastní výroba ... NOT COPY...

LOVE

26. září 2010 v 14:53 | -WeUn- |  Photography

Vlastní výroba ...NOT COPY...

Lentilkový srdce - I♥U

26. září 2010 v 14:51 | -WeUn- |  Photography

Moje výroba ...NOT COPY...

Hk - sešit × Diář

26. září 2010 v 14:50 | -WeUn- |  Photography

...NOT COPY ...

To co chceme si musíme vybojovat a jen ty nejsilnější pežijí...

26. září 2010 v 14:47 | -WeUn- |  My face
... Přesto by se všechno nmělo řešit násilím, ale člověk se musí umět bránit :)

Fotky
klik na C.č

Scia :X

26. září 2010 v 13:45 | -WeUn- |  Můj svět
Můj diář :P
f
Jo a Pokud máte někdo nějaké otázky týkající se mě,
blogu a nebo chcete sněčím poradit pište


Sem ;)


Testy :P

26. září 2010 v 12:51 | -WeUn- |  *Only ME*
Miluju testy, ale teď se nebavím o těch školních ;).. Ráda si dělám testy na fb, v časácích a nejradši mám ráda ty psychologické nebo ty, kde vás dotyčný člověk dokáže dokonale odhadnout jen při tom jak se chováte, co děláte a jak se vyjadřujete :)... Je fakt, že někdy (vyjmečně :D) jsem s výsledkem z testu nespokojena, ale to bude tím, že nedokážu přijmout kritiku :) Vybrala jsem ty nejzajímavější výsledky testů z fb, s některýma souhlasím a s některýma ne, ale samy můžete posoudit jestli to na mě sedí :)

Nesnášim tyle lidi a jejich čím dál tim víc :X

23. září 2010 v 17:31 | -WeUn- |  Můj svět
Nesnáším to, lži :X... Nesnáším. Promiňte, ale tohle prostě. Proč teda všichni tvrdí, že je povlouvání nezajímá a pak za vámi přijdou a chtěj vám rozkopat držku a ještě k tomu s celou partou, aby viděla, jak je dotyčná osoba nej. Jako tohle mě vytočilo, doslova, celý ty dny jsem se měla skvěle a nejednou přijde někdo a celý to zkazí :X. Co zo toho má, přijde začne na vás křičet:,, Tak ty jsi mě pomlouvallo jo?.. Já:,, Ne, já tohle nemám zapotřebí".. Mě je vzhled u lidí ukradenej, každej jsme nějakej, každý máme chyby i já, i ty, všichni a když něco řeknu na vzhled tak je to myšleno ve srandě, ale doopravdy to tak nemyslím.... Prý jsem řekla, že má něco s kozama či co, jako promiň, ale nepamatuju si jesti jem to řekla a jestli jo tak promiň..: Asi 10× jsme řekla promiň a jí  to apsolutně nezajímalo. Tak, když jí je to ukadený, proč za mnou chodí, aby byla jen zajímavá nevím. Jsem typ člověka,který prostě všechno musí řešit, jnak jsem na nervy :X... Nejradši bych jí zavolala a vyřešila to v klidu a byla bych moc ráda, kdyby mě pustila ke slovu, ale jestli chce slyšet to co si myslí ona, neřeknu, nesnáším lhaní a sama lhát nebudu... Pokud mi nevěří, což nechápu když o mě říkali, že jsou rádi že nepomluvám a najednou tohle :(.. Každý se mílí, každý pomlouvá, každý máme chyby, ale kvůli tomu se mlátit, když věří jim a né mě, nemá cenu za mnou chodi a ptát se, když stejnak si myslý svý proč hodit za mnou. Můžu do ní mluvit jak chci a nepomůže to, budu se omlouvat, když o to nestojí, nebudu. Chtěla jsem vědět, kdo to řekl, neřekla mi to, můžu tedy na obrabu říc, že si to vymyslela, když mi to nechce říct kdo to řek, tak já nemusím říkat taky nic. Prý to všichni slyšeli, fajn slyšeli, já si to nepamatuju, nevím co jsem řekla, omluvila jsem se, když jí to nestačí, není co víc řešit, ale když mě nevyslchne, nehodlám jen tak bez ničeho ( asi jí to dělá dobře, když ví, že to co ostatní řekli je pravda a je si vědoma toho, že to dělá dobře) dostat přes držku ;) 

Amerika × ČR

22. září 2010 v 18:16 | -WeUn- |  Jak to vidím *JÁ*
Amerika vlastně udává směr v módě, filmech, chování, co je in × out, novinky ze světa a všechno se točí okolo tohoto kontinentu.Sledujete správy nejdříve Česko a pak další věci Ameriky. Tuhle zemi mám ráda, její kuluru, historii, věci které jsou k něčemu dobré, i ty životy celebrit. Hodně lidí spíše mláděž s z toho bere špatný příklad, považuje tuhle zemi za "vzor", né doslova, ale z jedný části. Např: Filmy. Líbí se mi ten jejich styl, děj a barené provedení. Sama se v některých filmových postavách vidím a hledám jestli nemáme něco společného o to víc se mi ten film líbí :). Jenže mládež se do toho až moc vžívá, odpozorujete to třeba ve škole, kdy parta holek se cítí jako ty namyšlený dívky z filmů. Nebo kluci vraždění, skákání z oken, drogy to je Amerika. Je to dobrý v tom, že film, písničky nebo něco vylozofického (naučného) vám dá to dobré, chce vás k něčemu popostrčit a tohle je jediný způsob jak mládež upoutat na to co se "asi" děje ve světě, ale my si z toho veme více toho špatného a uděláme to ještě horším :(. Myslíme si jak je to in, protože už půlka světa to tak dělá a my musíme taky. Osobně já se ráda lišim, je mi to jedno, hlavně když jsem sama sebou :) Mě se zdá, že se všude se cpe Amerika, ať už se na cokoliv zeptám ohledně uměleckých směrů, politických, věděckých nebo historických vždycky (většinou) je za tím Amerika. Sama bych se do týhle země chtěla podívat :), láká mě hollywood, památky, kultúra, atd... Kdybych tyhle dvě země, nás a Ameriku měla porovnot, přijdemi to, že mi jsme jeji kopije (nejen my, ale i ostatní země, přesto se mi zdá, že mi nejvíc) , všude okolo sebe ji vidím v chování, oblékání, atp.. Není to nic špatného samo sebou do určité míry, jeto pro nás inspirací :). To se mi na tom líbí :) Od této země se přiučíme, objevíme a naučímë něco nového, přesto kdyby se mě někdo ohledně ČR zeptal třeba na kultúru, zvyky, atd.. nic bych nevěděla, krom toho co se učíme ve škole. Tohle právě, mizí a nahrazujeme to Americkými zvyky halloween, místo Ježíška už máme Santu :X, jídlo. Líbí se mi to, ale jak říkám do určité míry, je dobré si to vyskoušet, ale nahradit to úplně a zbavit se toho co naší zemí dělalo náší zemí :), ani se nedivím, že Amerika neví kde se nacházíme na mapě, dyt mi už nejsme ničím typičtí :(. 

Víc už bych nenapsala, nevím co :)

Nej songy :*

21. září 2010 v 19:37 | -WeUn- |  ♫ Music ♫

Tyhle songy poslouchám, některý jsou starý a některý objeveny nedávno :P
Jen jejich docela dost, ale zdaleka nejsou všechny, jelikož poslouchám jen na youtube. V mobilu mám malou pamětovku, takže se mi tam moc písniče nevejde a mp4 jsem reklamovala ;) Většinou se mi nějaká písnička líbí v radiu, ale bohužel neznám její jméno :(, tak snad tohle bude stačit :)..


Víkend u babičky ;)

21. září 2010 v 18:06 | -WeUn- |  Můj svět
Můj citát: Ten kdo si nic neprožil neznamená, že o tom nic neví.
Nejlepší je si vyslechnout názor všech lidí a pak vyvodit závěr, než se ve svých problémech patlat a udělat nějakou blbost :X.

O výkendu jsme byli u babičky, byla tam i teta se srejdou a malou Eliškou :*... Ta vyrostla ( né moc),ale prostě ona je taká rozomilá :P, jen se jí pořád něco nelíbí a moc se nesměje. Chtěla jsem po ní, aby se zasmála jako ty malý děti v reklamě na hami, ale na to je asi (určitě) moc malá (má 2 měsíce :D). Jako obvykle jsme domů dostali hromady sladkostí a půlka je už spřádaná :D, alespoň u mě. Já to prostě nevydržím, už jsme snědla celou jednu Milku pár tyčinek kindr, kindr vajíčko a sušenku :( , taky že mi bylo blbě. Dneska jsem zrovna z ničeho nic zvracela. Přemýšlela jsme jestli jít do školy nebo nejít, udělalo se mi pak po tom dobře a tak jsem šla. Nejradši bych zůstal doma, blbí známky i ze včerejška :X, hlavně že se to jak blbá učim, učitelka to tam vysvětlí a pak to sejnak hodnotí úplně jinak :X, nechtěla jsem se sní hádat, teď mi je taky blbě a z-z-zimááá :X

Jaký jste měli vy výkend, co škola, něco new ?.. :)

Jo a Pokud máte někdo nějaké otázky týkající se mě,
blogu a nebo chcete sněčím poradit pište


Sem ;)


Jsem vítěz.. Jahůůůů :P

17. září 2010 v 18:22 | -WeUn- |  Můj svět
Vyhrála jsem vyhrála, vyhrála a vyhrála. Jako pako jsem skákala po bytě, jak prdlá a pořád jsem si zpívala a tancovala :D (to dělám, když třeba dostanu dobrou známečku :D)... vyhrála jsem beauty den s profesionálama (kadeřník, vizážista, fotograf), prostě superpefcestion :D. Kvůli týhle sutěži jsem si udělala 2 účty, jelikož u toho prvního (stálýho) jsem nevěděla jak odpovědět a tak jsem do kolonky opověd (což jsem přehlídla) napsala : A kam mám poslat odpověd... Když jsem zjistila že se mi tam můj koment nezobrazil došlo mi to :D. Tak jsem pak zodpověděla a spráááávně !!!!  T A D Y Se můžete kouknout co jsem vlastně vyhrála a přečíst si to, je tam i odkaz na jejich web stránky ;) Pak, až se zůčastním dne, popíšuvám ho :P

Jo a Pokud máte někdo nějaké otázky týkající se mě,
blogu a nebo chcete sněčím poradit pište


Sem ;)


To nenapsaný :P

17. září 2010 v 15:32 | -WeUn- |  Můj svět

jmhm
Obrázek je moje práce, tak prosím nekopírovat
Diary Click na C.Č.