Týden s bratránkem a sestřenkama :D

6. srpna 2010 v 18:03 | -WeUn- |  Můj svět
Stále jsou tu, měli odjet dneska, ale nějak se to zkomplikovalo a domů se vrací, až zítra (myslim !1107!). Jistě ste si všimli, že jsem uvěřejnila článek Info on my blog Hvězdička *4833*. Chtěla jsem ho uveřejnit na narozeniny blogu - 3.8, ale nevyšel čas. Dostala jsem takový zákaz:,,Nechod na pc a věnuj se náštěvě". Jo, jenže bratránek se bez téhle věci neobejde , takže celý týden (skoro) trávil v netovém světě 906. Popíšu vám jedotlivé dny, jak jsme trávili, od neděle, až po dnešek smile #122.
Bratránkovi je 15 (L), první sestřence je 13(P) a nemladší sestřence je 7 (E) :).

Neděle: Ráno jsme vstali, rodiče uělali objed a jelo se co nejrychleji na zahradu. Po párminutách dorazili babička s dědou a v salóně u mámi vyložili, takový barový stůl. Na zahradě popřáli mamce a bráchovi k narozkám, taky jsme se koupali, docela svítilo sluníčko,ale né tolik. Pak táta zajel pro ně. Tenhle den sme trávili na zahradě.
Pondělí: To si jakštak pamatuju . Myslím, že jsem seděli doma koukali na tv, byli na pc a četli si se setrřenkou knížky. Hráli jsme žolíky.
Úterý: Zašli jsme do města, protože setřenka si chtěla koupit křečkaHopsající králíček *2076*. Džungaráka nebo jak se to píše smile #981. Zašli jsme do prvního zverymexu. První věta setřenka P byla:,, Fůj tady to, ale smrdí smile #582" Já hned komentovala ( to výte mi takovou drzou povahu máme v rodině, smysl pro humor a poslední slovo !1107!). Pak se ptala dál, kolik mu je a co je to za pohlaví. Musela jsem jí klidnit,jelikož byla na prodavačku trchu držejší 1350. Prodavačka se tvářila dost divněno, ale řekla, že mu jsou 2 měsíce, a že se koukne jakýho je pohlavý.Po chvíli:,, Jo je to kluk" Málem mu tohi mini pindíka zmáčka, tak sem pak venku řekla:,, Jo je to kluk, chtete holku ?.. ( zamáčknutí pindíka :!811!) Nou problema smile #1358. Městem sme šli na zahradu, přes loutkáč po ciklistické cestě. Jsme tam došli a ono  se zatáhlo, tak jsem čekali, kdy přestan pršet.  
Setředa: To jsme šli taky na zahradu a pak jsme doma hráli žolíky, brácha hrál ps2.
Čtvrtek:  Kolem 5 hodiny jsem vyrazili do parku, E se tam bouchla o železnou tyč a pak jí ukrutně bolela hlava. Naštěstí to otřes mozku nebyl. V půl sedmí se pro mě stavil Miloš a šli jsem k jednomu kámošovi na zahradu, byla tam nuda( cigára a chlast ),ale kdyby tam nebyl Miloš, tak bych hned vypadla. L a P jsem vzala sebou. Mohli jsme tam být do 12 večer, ale jak tam byla stašná nuda, šli jsem už ve 21:30. Večer L dělal divný zvuky a já myslela, že to dělá E. Bála jse se jestli to není z toho, jak se bouchla. Tak jsme ho s P zlochtali a já jsem mu sebrala polštář smile #511.
Pátek: Není moc hezké počasí, ale mě to nějak nevadí, mám ráda déšť . Tak dneska jsem zrovna dočetla tu knížku - Vládci sedmihoří: Diamantová cesta - moc pěkný, fakt :piiinkie:. Když sem jí dostala asi předminulý vánoce a přečetla jsem první kapitolu dost mě nudila , ale teď jsem se rozhodla, že to zkusím znova a byl to fakt hezký příběh. S P jsme hráli žolíky, E mě česala a udělala mi příšernej culík Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/45D31CB68226193B4E020000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.( zní nejspíše kadeřnice nebude smile #1246,ale tak její 7 ), nakonec jsem jí řekla, aby mi je rozčesla. Což mi připomíná, že do článku peričky/ řetězák, přidám další perličky.  Lehla jsem si na záda na postel a chechtala jsem se jak blbá, nudila jsem se a vydávala ze sebe pazvuky smile #1358.

Měla jsem v plánu snima zajít do kina na Shreka: Zvonec a konec, ale na 5 dětí by všechny vstupenky vyšli na 750, což se mamce platit nechtělo. Anich bych neřekla, že je snima taková sranda njn geny smile #785 . Přesto, že to nebyli nějaký extra výlety, tak jsem si to užila. Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Příští týden asi v pondělí pojedeme ( možná, když nás babička všechny uhlídá) s nima do Brodů (vesnice). Příští výkedn Pátek+Sobota+Neděle budu v Tachově, konečně se pojedu kouknout na nově narozenou sestřenku Elišku i_0670.gif image by Salisko.

Nejspíše zajdu do nově udělané knihovny u nás ve Městě . Uděla jsem si seznam, co si asi tak půjčím a knížek je dost smile #984.Hlaně od Jacqueline Wilsonové - má 33 knížek ajá přečetla 20, zbytek si půjčíma přečtu smile #764. V tý budově místo knihovny dřív byla radnice, ale teď je tam velká knihovna s kavárnou. Dostal jsem chuť na pořádnou dávku knihthwow.gif image by Salisko. Nejspíš vám sem napíšu seznam - kolik a co jsem vlastně přečetla za knihy . Zjistila jsem, tedy L, že na mím foťáku  nejdou nahrávat videa Růžový film *2538* se zvukem, bohužel smile #1295
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elevanse Elevanse | Web | 6. srpna 2010 v 20:44 | Reagovat

Hráli jste žolíky? Já akorát umim kanastu, a to je docela podobný jak žolíky :) Někdy mně to musíš naučit :P :D
Hej, tak ta příhoda s křečkem mně dostala :D A nejste sami, naše rodina má taky takovouhle povahu: všude musíme mít prostě poslední slovo...! :D Naprosto s E soucítím, protože jsem zažila dnes něco podobného :D Lezla jsem do špajzu a schýbla jsem se pro colu a když se zvedám, tak jsem se praštila o otevřený okno !! xD Skrátka jsem střevo :DD
Hele třeba ten "tatarka" nebo "kohout" v tom mém snu byl ten Miloš :D A ten druhý tvůj brácha xDD Jo, a ty kouříš?
Mně se stává často něco podobnýho! Vzpomenu si, že jsem kdysi přečetla pár řádků z jedné knížky a přestala mně bavit, a tak si jí dočtu. A zajímavý je, že mně teď i docela baví :D Asi je to věkem...
Tak tu novou knihovnu vám závidím... :)) No my máme u nás na vesnici taky - ale takovou malou, kde najdeš jen takové ty klasiky, pak máme ve městě knihovnu, a pak ve větším městě ( xD ) máme obrovskooou knihovnu :) Tak tam chodím asi nejčastěji :) Dobrý nápad s tím seznamem knih, taky bych si měla pomalu dávat dohromady knížky co jsem přečetla... :) Se měj :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama