Otázky od Elevanse :*

8. srpna 2010 v 15:13 | -WeUn- |  *Only ME*
Elevanse vymyslela další super otázky na mě, odpovídala jsem krátce,ale i dlouze :). Tak snad se vám to bude líbit. Pokusím se něco vymyslet i pro ni :)


- Do jaké země by ses chtěla podívat a proč?
Do Ameriky. Chtěla bych ji projet celou. Určitě bych se jela podívat do hollywoodu, prošla bych se po červeném koberci a šla na tu nejlepší párty se všema celebritama :P :D. V New Yorkru bych strávila nakupovací den. V Kaifornii bych strávila týden na pláži hraním voleybalu. Brazílii bych se zastavila na karnevalském vystoupení a v Argentýně, bych se šla kouknout na natáčení nové telenovely :P.

- Jaký předmět máš nejraději, a který upřímně nesnášíš?
Češtinu - Sloh, jelikož mě baví psát, což víte, protože to tu omílám pořád dokola :D. dalšími oblíbenými předmětyjsou- výtvarka a hudebka. Nemusím Chemii, kterou sem jakštak pochopila, spíše mi v ní nešli počty a rozeznání roztoků atd.... Když jsem to pochopila, tak se zas nějakej chytrák an něc zeptal a učitelka to zas vysvětlila jinak. Měl ajsem v tom totální guláš :D., K tomu jsem v hodině používala taháky, jinak byh na výzo tu jedničku nedostala :D. Jo a tělák ten nemusím, na něm bych dokola hrála jen florbal :D.

- 3 povolání, kterými bys nikdy v životě nechtěla být
.
Popelář, uklizečka, prodavačka. Jsou málo placené, kariéru nezajistí, mám namířeno v povolání vysoko ;), tak doufám, že se mi to splní a budu mít vůli.

- Upřímně: chtěla bys mít někdy děti? Popřípadě, jak by se jmenovaly?
Ano chtěla, alespoň 2 - holčičku a clapečka.. Prvního bych chtěla chlapečka, aby mou malou dcerku ochránil a v budoucnu seznámil s hodnýma klukama :D. Nechtěla bych mít dvojčata. Bojím se, že byh si je pletla :D, ani já sama bych nechtěla mít dvojče, neunesla bych to, že ona je vzhledově a možná i povahově stejná jako já. Nadruhou stranu by to byla moje nejlepší kamarádka, kterou zatím nemám :(. Kluk by se jmenoval Erik a a holčička Natálka.

- Které jídlo máš nejraději?
Zeleninové saláty. Mléko a hlavně sýry - Hermelýn. Jídlo jako takové - hranolky a kuřecí maso s broskví a sýrem, Mňam!. K dalším lqahůdkém určitě patří čokoláda, hambáč a pizza :D.

- Jaký máš názor na "nejlepší přátele"?
Nejlepší přátele ?.. V týhle době je těžké najít někoho takového. Chtěla bych mít nejlepší přátele nebo, stačil by jen nejlepší přítel. Pokud by to byl kluk, určitě by se z našeho kamarádství vyklubala láska, protože najít kluka, který vám rozumí, byví se svámi o všem a baví vás stejné věci, se těžko hledá a většinou ani nenajde, proto se hodně párů rozchází, nejsou si souzeni :). Kdyby to byla dívka, která by byla něco jako moje druhé já, ž bychjí pokládala za sestru :) a u rodiny víte, že zavás položí život.

- Komu se ráda svěříš a víš, že ti pomůže?
Většinou je to mamka, ale spíše svoje věci, trable, hádky a ostaní citové vílevy řeším sama se sebou. Jen já si doopravdy dokážu poradit a říct co vlastně chci, co hci vyřešit a jak to vlastně chci.

- Jmenuj jednu knihu, která tě nejvíce zaujala, zkus krátce popsat její obsah, a proč tě tak zaujala?
Poselství Jednorožců - strážci dobra: Kniha plná dobrodružství, lásky a záchrany fantasy světa. Hlavními postavymi jsou: Veragin (bojovník)- hodný, tajemný, upřímný a spíše tichý muž. Aranis (Elfská princezna) - něžná, krásná, půvabná, silná a citlivá dívka, má nadpřirozené schopnosi a jen ona může zachránit svět tím, že najde posvátného jednorožce.. Lavril (Elfka) rázná dívka, která je nejlepší kamarádkou Aranis, se kerou vyrůstali od malička. Ovláda bojové umění. Lavriin bratr, upřímný, hodný, také ovláda bojové umění. Kniha mě zaujala tím, jak je hezky všechnoje popsáno. Autorka dokáže dobře charekterizovat všechny postavy po dobu celého příběhu. Podle hrdinových činů a chování se dá ještě zjistit jaký on je. Líbí se mi to,jak smíchala lásku, dobrodružství a fantasy. Nevím jak bych to jinak popsala, je to skvělá knížka.

- Bez kterých líčidel by ses neobešla?
Korektor. Jinak ještě používám řasenku, občas tužku na oči a když je čas a mám dobrou náladu přidám ještě lesk a tvářenku.

- Co je podle tebe teď nejvíc "in" nosit?
Líbí se mi crazy trička a vestičky. Teďkon vlétě je fajn nosit legíny a big tílko. Ctěla jsem si koupit tokové ty boty gladiátorky, buť ty vysoké a nebo jen ty ke kotníku. Na zimu je dobrý nosit roury a kabátek, je to sportovní a zároveň elegantní. Na podzim se hodí kožená bunda a takový typ bod ke kotníkům. myslím si,že se hodně holkeinspiruje časopisi jako je Top dívka a BG, mají pěkný vběr hadříků.

- Jaký trest bys vybrala pro blogy, které mají vše zkopírované z ostatních blogů beze zdrojů?
 Pokud by to napravili, tak nic jinak  Smazání!!!

- Bojíš se smrti? Co myslíš, že bude po ní?
Bojím se toho, že nebude nic. Myslím si, že existuje bůh a jesti někdo zná bibli, tak ví co se v ní píše, ty co uvěří a žijí život podle desatera čeká je ráj a spasení. Něco takovéhos e tam píše, dyžtak si ji přečtěte neí t na škodu. Dyť většina historických poznatků je z knih, tak proč neuvěřit i starým svitkům, které jsou sepsáni v moderní bibli hm ?.. Ja teď píšu knihu : Můj strážný anděl, bude úvahová bude v ní zakázaná láska, bůh a pasáže z mého života. Doufám, že budu mít inspiraci a chuť psát.

- Už si někdy učinila nějaké rozhodnutí, kterého jsi pak strašně litovala? Mohla bys nám říct, co to bylo?
Ne nemyslím, každá špatná a dobrá věc má svůj důvod a příčinu. Možná že jsem měla takové děcké, až směšné názory a řeči, které se mi teď, když zaspomínám, zdají trapný :D.

- Do jaké písničky ses vysloveně "zamilovala" a posloucháš jí skoro pořád?
Zatím do žádné, kterou bych poslouchala pořád :) Alespoň myslim, nemám mp3, pameťovka mobilu je jen na 64 MB a na youtube se mi to seká :X. Doufám, žesi našetřim an ten mobi nebo ho alespoń dostanu k vánocům. Líbí se mi samsung star gold nebo flower

- Na který den v nejbližší budoucnosti se nejvíce těšíš a proč?
Nemám nic zvláštního a super naplánovanýho, nechám to volně plynout, snad se něco naskytne. Jinak pojedu příští výkedn k tetě, těším se :)

- Ve které ze svých rubrik máš nejvíc článků? A co myslíš, proč tomu tak je?
Diary, každý den něco zažívám. Ikdyž moje akce a dení zážitky nejsou nijak extra, vážím si toho, že alespoň něco. Snažím se co nejvíce chodit ven a kvývnu na každou pozvánku ven či na párty, jen abych se doma nenudila a něco zažila :D

- Kterou rubriku z mých stránek (otestuj.blog.cz) máš nejraději a proč?
Všechny, opravdu diary, úvahy, příběhy, fotky, prostě blog jak má být, bavímě to číst protože prožíváš dny, které ychchtěla prožít já. Máš stejné nebo alespoň podobné názory jako já a u úvah stebou áda diskutuju, fotky jsou skvělé a jen žasnu, jak sis ty výlety a krajinu užil :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lussi Lussi | Web | 8. srpna 2010 v 20:47 | Reagovat

Wow,Dobré otázky :) Na některé bych nedokázala tak přesně odpovědět jako ty.. :D

2 Elevanse Elevanse | Web | 9. srpna 2010 v 10:33 | Reagovat

Moc děkuju za odpovědi :) Já se pokusím ty své co nejdříve zveřejnit, ale chvíli mi potrvá než je všechny stihnu zodpovědět :)
Některé odpovědi mně docela příjemně překvapily, je vidět jaký máš obrovský nadhled a hodně věcí bereš s rezervou, i když ne vždycky je to jednoduché :) V některých odpovědích jsem se opět viděla :) Ale čekala jsem to... ;) Takže ještě jednou dík :* A tu knížku si musím určitě také přečíst :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama